Manken olmak istiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben de işte kadın olmasın, 40 yaş üstü olsun, şu okuldan mezun olsun, şu şu eğitimleri almış olsun diye diye koskoca izmirde 2 psikolog kaldı elimde onlar da fahiş fiyatlar çekince alışveriş yapayım bari dedim 😂
Kavgayı bi kenara bırakıp size izmirde psikolog önerebilirim her söylediğimi kavga anlamayın ama bildiğim uygun fiyatlı iyi psikologlar var izmir de

maalesef onlar da klinik açıp terapi yapamıyor. Gördüklerinizde iş yeri mutlaka bir psikiyatrist veya bir doktorun üzerinedir. Veya "danışma merkezi" olarak açabiliyorlar ama psikolog olarak değil. Bu arada ben falcıyım yıldız falı bakarım diyorsanız falcı olarak açabiliyorsunuz ama psikolog olarak değil :)
Hocamız karınca yetiştiriciliği yeri bile açabilirsiniz ama klinik hayır:) derdi

Ben de işte kadın olmasın, 40 yaş üstü olsun, şu okuldan mezun olsun, şu şu eğitimleri almış olsun diye diye koskoca izmirde 2 psikolog kaldı elimde onlar da fahiş fiyatlar çekince alışveriş yapayım bari dedim 😂
Ya öyle kendime terapist ararken şu bu diye seçe seçe maaşımın yarısını vermiştim. Şimdi seansı 100 dolar olmuş hatunun, başka bi terapist 3.5 ve 6 ay dolu

Kavgayı bi kenara bırakıp size izmirde psikolog önerebilirim her söylediğimi kavga anlamayın ama bildiğim uygun fiyatlı iyi psikologlar var izmir de
Teşekkür ederim, uygun fiyatlıların eğitimleri falan pek açmıyor beni. Eğitimi iyi olan da uygun fiyatlı olmuyor. İş yerimde 4 tane psikolog var zaten, istesem onlara da sorardım.

Ayrıca neden kadın olmasın???
Kadın sevmiyom 😂

Ay hala yorum yapıyosun demek ki yeterince güzel değilmişsin … belli ki değilmişsin gelmiş hala burada yorum yapıyosun ayrıca yalan dünya repliğine de gülüyorsan eminim 35 yaş üstüsündür lütfen kardeşin yaşındaki kızlarla uğraşmak yerine çoluğuna çocuğuna bak ve şayet ben senin yerindr olsaydım köstek olmazdım ablalık yapardım
Ama psikilog olan sensin

Şu adama da artık üzülmeye başladım. Her konuda kendisinden bahsettiniz, yetmedi adamın size yazdığı mesajları kk'da paylaştınız. Üzerinden iyi ego tatmini sağladığınızı düşünüyorum :olamaz:

Madem böyle bir şey attım ortaya iddiamı da kanıtlayayım. Aşağıdaki alıntıların herbiri farklı tarihlerde, farklı konulardan. birkaç tane daha alıntı yapacaktım da konular kilitli olduğu için yapamadım. Biraz daha var yani :KK45:

Hangi devirde yaşıyoruz? Benim kendimden 10 yaş küçük erkek arkadaşım vardı. Best model. Rafet El Roman’ın Adımla Seslendim Klibimde oynuyor merak edene. Annesi ablası gözümün içine bakardı. Evlensek hiç itirazları olmazdı. Görmüş geçirmiş bir aile. Yine 6 yaş küçük başka erkek arkadaşım oldu. Annesiyle çocuktan daha iyi anlaşırdım 😀 üzgünüm ama Sizin bahsettiğiniz erkek annesi oğlunu peri padişahının oğlu gören, kimseye layık bulmayan kategoriden. Tanışmamışsınız İlk söylediği lafa bak. Valla temkinli olun derim. Daha 3 ay olmuş. Erkek kişisi de anne ve eşi idare edemeyecek, arada kalacak koca profilinde. Bunla Evlenirseniz sorun Yaşar gibisiniz. Neyse benimde ilk izlenimim bu. Umarım ben yanılırım.

Eski flörtüm best modeldi. Şu six packsleri olanlardan. 3 ay dayanabildim. İnanılmaz sıkıcı bir çocuktu.
Evlendiğim adam kelli, göbekli biri. Ama sor bana dünyaya değişmem. Yavrusuna karga kuzgun görünürmüş ya. Yanında en mutlu ve huzurlu olduğum insan 😍Dünya nüfusu 7 milyar ama insan ruh eşini bulunca tek 1 taneye düşüyor.

Daha önceden de yazdım. Kendimden 10 yaş küçük best model sevgilim oldu. 3 ay dayandım, çok renksiz sıkıcı bir çocuktu. Görsellik önemli ama tek başına çok bir şey ifade etmiyor.

kendinizi bir paket olarak düşünün. Eğitim, görgü, kariyer, ekonomik bağımsızlık, kişilik özellikleri, aile yapısı... Bunların toplamında iyi bir yerde konumlanmaya çalışın. Albeniniz olsun.

burnunuz kemerli olabilir. Bu sizi çirkin yapmaz. Kim Barbara Streisand’a çirkin diyebilir. Kendinizle barışık olun.
Ağzınızında yapısını beğenmemişsiniz. Gülüş önemlidir. Dişleriniz çarpık ise önceliğinizi ortodonti tedavisine verebilirsiniz. Kıl kesinlikle erkekler tarafından tolere edilen bir şey değil. Lazer yaptırana kadar ağda, ip, tüy dökücü krem gibi geçici çözümlerle günü kurtarabilirsiniz.

her şeyden önemlisi enerjinizi yüksek tutmalı ve özgüvenli olmalısınız.

bekarken best model, personel trainer filan sevgililerim oldu. 188-190 cm, six packsli. ortak özellikleri sıkıcı olmaları. Yok benim protein tozum, yok haşlanmış pirinçim, yok klip seçimim... müşterek hayatlarımız olmadığı için 3 aydan fazla sürmüyordu.
kenan imirzalıoğlu ya da Burak özçivit yerine Cem yılmaz ya da Ata Demireli (uzun ama kilolu) tercih ederdim. Yakışıklı olup, eğlenceli erkek pek görmedim.

Eski sevgililerimden biri ünlü bir işadamı, biri de benden 10 yaş küçük best modeldi. 🤷🏻‍♀️

Benim best model sevgilim vardı. 3 ay dayanabildim. Çok sıkıcı bir çocuktu. Best model yarışmalarında çok film dönüyor, söyleyeyim size. Benimki ağlamıştı. “Gay ilişkileri kabul etmediği için göz ardı edildiği” için.
En son Yılmaz Kunt bana instagram’da yürüyordu. Ben gittim, kendi yaşıtım kelli felli bir adamla evlendim 🙂
Frekans önemli benim için. Sohbet edecek bir şey bulabiliyorsam, arkadaş olabiliyorsam uzun süreli ilişki, evlilik yaşayabiliyorum.

Benim eski sevgilim best modeldi. Google’a adını yazdığında slip mayo ile yarışmada fotoğrafı var.
Bir de yaşınız kaç. Manken olmak için 18-20’de başlamanız lazım.

Kendimden 10 yaş küçük, six packli best modelle beraber olduysam mantiken adamın da benden menfaati oluyor. Bir müddet göz yumuyordum. Oyunculuk dersleri alıyordu. Onları filan ödedim. Avm gidince bir şey görüyordu. Sevinsin diye alıyordum filan. Ama sonra karşındakinin acizliğinden saygı duymuyorsun. 3 ay filan sürdü zaten. Böyle bir kaç tane ilişkim oldu. Sonra kendi yaşıtım, mesleği olan bir adamla evlendim.

Son olarak:

Koca koca insanlarsınız ergen bulduğunuz biriyle 13 sayfa neyin geyiğini yaptınız? Başka üyelerin yorumları üzerinden konuyu farklı boyutlara getirmek niye?
Üye ergense kaleminiz değildir, insan kalemi olmayan biriyle niye yazışır? Yok ergen değilse, açtığı konu yoruma değerse o zaman niye dalga geçip geyik yapar?

Teklif geldi dediğinde kafa bulmak yerine uyarabilirdiniz, ki maalesef birkaç yıldır mankenlik ajansı adı altında dolandırıcılık şebekeleri çoğaldı, 1 yıl kadar önce başka bir üye de bana mankenlik teklifi geldi demiş kendisini olaya kaptırmıştı, ki 52 yaşında 1,5 metre kadınım bana da ara ara farklı isimlerdeki ajanslardan teklifler geliyor fotoğraf istiyorlar, Orta Afrika’da pigme kabilesine defile yapılacaksa benden olur ama Türkiye’de dahi 1,5 metreyle olsam olsam orta yaş stand mankeni olurum, dizi ve reklamlarda oynamak ister misiniz diye soran firmalar da var gülüp geçiyorum zira gidişat belli kayıt olmanız lazım deyip kimden ne koparırsak kârdır maksadıyla açılmış naylon şirketler, gençleri veya bu tip yerlerden teklif gelenleri inanmayın hepsi dolandırıcılık şebekesi der uyarır geçersiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X