Makyaj Ürünleri Makyaj Tekniği Konusunda Profesyonel Yardıma İhtiyacı Olanların Topiği

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
[/B]

bende aynı dertten muzdaripim likit benmki ama kullanamıyorm.. :26:

ben kullanamıyorum yapamıyorum diyenlre inanmıyorum nedeni ise o kadar çok kötü makyaj yapıp deneye deneye harikalar yaratan insanlar gördümki şu kk da şaşarsın :) bu yüzden zaman ayır kendine likit yapamıyorsan kalemle dene kalem olmuyorsan eyeliner pen ile dene bu flormarın falan var ya ve tam bir çizgi çekicem diye uğraşma kesik kesik çizgiler yap ve kuyruk işi zor ben hala yapamıyorum güzel o kısmı kafana takma googleden video arat çok güzel gösterio valla :)

arkadaşlar likiti bende kullanamıyorum.makyaj çantamda duruyo bi gün alzım olur diye:KK53:
ama nedense kalem çekebiliyorum eskiden kalemi zik zak çekiyodum tam komediydi ya sonradan düzeldi

inglot eyeliner süper:KK69:
ya bşi sorcam kompakt pudra aldım nasıl sürcem nasıl daha iyi olur süngerle mi fırçayla mı nasıl bi fırçayla öleyse?

MAC studio finsih concealer mı yoksa maybelline dream mousse con. mı ne diyorsunuz kızlar?? genetik gözaltı morluklarım var 22 yaşındayım

MAC studio finsih concealer mı yoksa maybelline dream mousse con. mı ne diyorsunuz kızlar?? genetik gözaltı morluklarım var 22 yaşındayım

Bence önce doktora gidip bu sorundan kurtulmaya çalışmalısın ondan sonra kapatmayı dene bence alcağın kapatıcıyıda önce dene sonramesela mac a git uygulat biraz zaman geçsin duruma bak ondan sonra al :))))

Foruma uzun zamandır üyeyim ama makyaj konusuna pek girmemiştim.Ben makyaj yapmaktan hiç anlamayan bir insan olarak şuan bu konuda başarılı oldugumu soyleyebilirim.Yani en azından çevremdekiler öyle söylüyor ve özel gunlerınde bile makyajlarını yapmamı rica ediyor :) Ben herseyi deneye deneye ögrendim,elim alıstı.Farı nasıl dagıtmam gerektıgı,alakasız renklerın karısınca ne kadar guzel olabılecegını,nasıl incecik kalem çekilebilcegını hepsını yapa yapa ögrendim.Ürünlerinizin illa çok kaliteli markalar olmasına gerek yok.Benim cildim biraz sorunlu oldugu için(gerçi onuda sivilceyle ılgılı kk daki forumu takip ederek çözdüm) fondoten,pudra ve allık konusunda daha hassasım.Ama farda illa bi marka takıntım yok.Flormarın farlarından cok memnunum.Alex Avien yeni favorım iki paletini aldım ve çok guzel.Gecenlerde nette bir kıza denk geldim.Londrada bir turk kızı yazmanız yeterli google a.Makyaj yapımı bu kadar kolay ve bu kadar zevklı anlatılır.Ordan bu arkadastan bence çok sey ogrenebilirsiniz.Hemde türkçe anlatıyor.Ben daha önceden bir kaç videoya bakmıstım ama hep ingilizce anlatılıyordu.Denemelisiniz.

bu sayfa güncelliğini yitirmiş sanırım ama biz yeni gelenler içinde lütfen yardımmmmmm gurba prenses 960 sayfa yazıdım daha ne yazayım dedi sanırım :)

ben oldukça esmer biriyim kare bi yüzüm var yeni bir maksaj seti almak istiyorum ne marka hangi ürünleri tercih etmeliyim lütfen biri yardımcı olabilirmi ?

makyaj muhtesem olms arkadaslar bana yardım edermısınız benım gozlerım ırı kalemı ıcınemı cekmelıyım dısınamı ustunemı ??

kızlar merhaba umarim banada yardimci olursunuz 24 yasindayim 12.13 senedir vitiligo var bende..duymussunuzdur renk pigmentlerının ölmesi olarak biliniyor..normalde pek onemsemiyorum ancak 2.5 ay sonra Allah'ın ıznıyle evleniyorum :nazar: ve kolumda dirsek bolgesinden bilege kadar olan yerleri kapatmak istiyorum bildignz onerebilceginiz vucut icin kapaticilar var mi profesyonel olarak..simdiden tesekkur ederim

kızlar merhaba umarim banada yardimci olursunuz 24 yasindayim 12.13 senedir vitiligo var bende..duymussunuzdur renk pigmentlerının ölmesi olarak biliniyor..normalde pek onemsemiyorum ancak 2.5 ay sonra allah'ın ıznıyle evleniyorum :nazar: Ve kolumda dirsek bolgesinden bilege kadar olan yerleri kapatmak istiyorum bildignz onerebilceginiz vucut icin kapaticilar var mi profesyonel olarak..simdiden tesekkur ederim

vichy dermoblend fondoten öneririm ama türkiyede satılmıyorartık gittigidiyodan sipariş verebilirsin.güzel kapatıyo.

$makyaj.png

merhaba arkadaşlar .. ben de böyle bi makyaj stili yapmak istiyorum bunun için neler gereklidir we yapım aşamasını adım adım gösterebilecek bir bilen arkadaşımız war mıdır acabaaa :))))))

Eki Görüntüle 446958

merhaba arkadaşlar .. ben de böyle bi makyaj stili yapmak istiyorum bunun için neler gereklidir we yapım aşamasını adım adım gösterebilecek bir bilen arkadaşımız war mıdır acabaaa :))))))

Çok hoşmuş,tam aradığım tarzda.Bende cildim böyle olsun istiyorum ama hangi pudra,fondöten kullanacağımı bulamadım bir türlü..

Ya benim bu işi bırakmam için artık hiç elimi makyaja kozmetiğe sürmemem lazım:)) O da mümkün değil. Normalde iletişim mezunuyum gazetecilik. Basın danışmanlığı yapıyordum bu gurbikle yazdığımız dönemlerde sonra ben ikinci çocuğumu doğurdum işten ayrıldım şimdi bir evli iki çocuklu ev hanımıyım:)

Krdi diorun diorshow rimelini almayi dusunuyorum kahverengi olanini elinde varmi acaba

mrbb tamm istediğim yere düşmüşümm bea:))yaa banada acil yardımınız gerek 21 yasındayım vee beyaz tenlıyım fazla sorunlu degıl ama cok hassas ve cabuk sıvılce cıkaran bır cıldım var bu yuzden bu zamana kadar pek fazla fondoten falan kullanmadım ama sımdı kullanmak ıstıyorum cok fazla pahalı olmayan su bazlı (maybelline , loreal ) hangısınn fondoten pudra dipliner bide nemlendirici krem(olay 'in) bıde dudak dolgunlastırıcı ten rengi dudak rengi ruj markası lutfennn acıl cevapp

canlarım
bugüne kadar cilt bakımı ve kozmetik ürünler hakkında bildiğim, uygulayıp memnun kaldığım ne varsa sizlerle paylaştım
bundan böyle yüz şekillerinize, ten renginize göz biçiminize göre makyaj uygulamalarına dair sorularınızı bu topikten cevaplandırmaya çalışacağım

smokey eyes
dudak inceltip kalınlaştırma yöntemleri
allık sürme yöntemi
eyeliner + sürme/kalem çekme yöntemleri
vb. gibi istediğiniz konuda danışabilirsiniz

konu sık sık resimlerle desteklenecektir hihoyyyt

canım slm ben seni arkadaş olarak eklemek istiyorum ama arkadaşlık istegi sayfada görünmüyor bir türlü ekleme yapamadım bu arada seni yeni keşfettik bir arkadaşımla çoook cici şeyler yapıyosun bayıldık sana mest olduk:KK54:

X