Makyaj Ürünleri Makyaj Tekniği Konusunda Profesyonel Yardıma İhtiyacı Olanların Topiği

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar bu konuyu görünce hemen yazıyım dedım ben ya makyaj yapmayı bilmiyorum yada ne alçağımı bilmiorum . yağlı bi cilde sahibim albümümde görebilirsiniz ten rengimi . bana tavsiye etceginiz makyaj malzemeleri neler fondaten kullanmıyorum pudra tercih ediyorum esmer tenliyim .catheine arley pudra kullanıyorum .flor mar mat ruj. allık markasız bi allık .maskara yeni aldım memmunum .golden rose(cat walk)
cildim yağlı olduğundan biraz gözeneklerim var ama tedaviye başladım biraz daha toparladı sayılır yani o kdr da sorunlu bi cildim yok sayılır ama yaptıım makyajı beğenmiyorum. bana cildimi doğal ve duru göstercek makyaj önerileriniz neler kızlar yardımcı olurmusunuz makyaj yapmayı ögreniyim:)

merhaba gurbaa hanım :kahve:
öncelikle topiğiniz hayırlı olsun hayırlı işler dilerim :nazar:

benim sorum şöyle mesela ben kapatıcı fondöten pudra vs bu üçlünün nasıl ne şekilde hangi sıralamayla yapıldıgını bilmiyorum sonra bir yapıyorum suratım şerit şerit izler :nazar:
ne acı kaç yaşına gelmişim bilmiyorum :nazar:

Bu konuda uzmanlar kendi alışkanlıklarını kullanırlar. Ancak en doğrusu önce fondöteni sonra concealer'ı (kapatıcıyı) sürmek. Çünkü kapatıcıyı sürdükten sonra fordöteni sürerken mutlaka kapatıcının üzerine de değecek ve sürdüğün kapatıcıyı boabilirsin. O yüzden en doğrusu önce fondöten, sonra kapatıcı. Pudra en üste sürülür.

makyaj muhtesem olms arkadaslar bana yardım edermısınız benım gozlerım ırı kalemı ıcınemı cekmelıyım dısınamı ustunemı ??

Eğer gözlerin aşırı iri geliyor ve bundan memnun değilsen, küçültmek istiyorsan yalnızca içine sür. Hatta gözlerini sıkarak üste de bulaşmasını sağlarsın daha da küçük görünür

Eğer gözlerin aşırı iri geliyor ve bundan memnun değilsen, küçültmek istiyorsan yalnızca içine sür. Hatta gözlerini sıkarak üste de bulaşmasını sağlarsın daha da küçük görünür

Benim de gözlerim hem iri hem de göz kapaklarım düşük,nasıl makyaj yapmalıyım?:KK54:

Ayrıca normal,fazla yağlı bir cilde sahip olmamama rağmen gözaltılarımda yağ torbaların var ve makyaj yaptıktan sonra daha da çıkıyorlar meydana

Ben bi cildiyeciye gidip yaktırmak istedim ama kesinlikle ellememem gerektiği,aksi taktirde iz bırakabileceğîni söylediler,ben de korkup gitmedim doğal olarak.ee kolesterol falan da yok ben de.nerden çıkıyor ki bu illetler??

Benim gibigöz çevresindeki yağ bezelerinden şikayetçi olan veya ne yapmam gerektiği hakkında bana yardımcı olabilecek var mı????

Merhaba benim makyaj konusunda hiç fikrim yok ama artık başlamak istiyorum artık maaş almaya başladım ve öncelikle malzeme gerek tabi. en iyilerini alabilirim bunun için tavsiye istiyorum bir de hani makyaj yapıp da yapmamış gibi doğal duranlar var ya ondan öğrenmek istiyorum bir de:) cilt bakımı ürünleri için öneriler. Yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba benim makyaj konusunda hiç fikrim yok ama artık başlamak istiyorum artık maaş almaya başladım ve öncelikle malzeme gerek tabi. en iyilerini alabilirim bunun için tavsiye istiyorum bir de hani makyaj yapıp da yapmamış gibi doğal duranlar var ya ondan öğrenmek istiyorum bir de:) cilt bakımı ürünleri için öneriler. Yardımcı olursanız sevinirim.

burdan detaylı inceleyebilirsin
http://www.kadinlarkulubu.com/makya...aylasimlar/285891-do287al-nude-makyaj305.html

http://www.kadinlarkulubu.com/makya...aylasimlar/285891-do287al-nude-makyaj305.html

arkadaşlar ben likit eyeliner aldım fakat 1, 2 hafta kullanmayınca kurumuş :18: tekrar nasıl açabilirim onu bilginiz var mi?? :26:

Bikaç damla çay , bikaç damla süt yada bi cezvede su kaynatıp altını kapatınca içinde bekletmek işe yarıyor ama bu işlemi yaptıktan sonraki ömrü pek uzun olmuyor

Kizlar kuru gozaltlarina fazla zarar vermeden kapatacak bir kapatici, kisa uygun murdum gul kurusu gibi bir allik oneriniz var midiryuzu kirli gibi gostermeyen? Sarisinim ve beyaz tenliyim bu arada.

makyaj sabitleyici sprey önerbilirmisiniz yağlı cilt için?
birde güneş koruyucu istiyorum ama buğday tenimi beyaz göstermesi lazım ve terleyen cildime uygun olmalı akıyo çünkü hem fondoten hem beyazlık hem güneş koruması istiyorum kalıcılık önemli tşk şimdiden

Kizlar kuru gozaltlarina fazla zarar vermeden kapatacak bir kapatici, kisa uygun murdum gul kurusu gibi bir allik oneriniz var midiryuzu kirli gibi gostermeyen? Sarisinim ve beyaz tenliyim bu arada.

Tatlim sana gül kurusu allik ve altin sarisi far harika olur

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X