Makyaj Ürünleri Makyaj Tekniği Konusunda Profesyonel Yardıma İhtiyacı Olanların Topiği

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
gözleri birbirinden uzak göstermek için nasıl bir göz makyajı yapmamız gerekir?(özellikle açık kahve göz için)

Ayağımın tozuyla fondoten soranlara yeni bişi önereyim. Ben bir fondoten canavarıyım yiyorum resmen ysl, estee, clinique, biotherm, dior, calvin klein .... bu güne kadar kullanmadığım fondoten kalmadı ama şimdi yeni bişey keşfettim

Borghese'ın fondoteni o kadar beğendim ki gurbik'e yolladım denesin diye onun guerlain aqua'sı ile değiştik. ben kazıklandım:KK43: O memnun hakikatten deneyin arkadaşlar
bu kadar başarılı fondoten az bulunur demedi demeyin:89:

krdicim borghese nin hangi fondoteni?
strawda varmıdır acep?
ya birde lancome un fotojenik die bi fondoteni varmış memnun kullananlar sn denedin mi onu canım ?

Yok denemedim. Ama lancome da fondotende eh işte grubundadır. Bilmiyorum ki straw'a bakmak lazım.
Fondoten konusunda bir öneri de şöyle
Her zaman şişe fondoten alın şişe ya da kavanoz. Tüp fondotenler kapatıcılık olarak daha geridedir. Mesela Estee dublewear şişe fondoteni hangi marka olursa olsun iyi bir kapatıcılık istiyorsanız şişe fondotenlerini tercih edin. Lancome'un o fondotenine bakacağım en kısa zamanda:)

saol krdicim çok faydalı bi açıklama olmuş
şuan estee lauder double wear ve mac select kullanıyorum ama estee cildime çok ağır geliyor dahaa hafif ve daha kadifmsi bi fondoten arayışındayım ben

Estee'nin dublewear light'ını deneyebilirsin onun formu daha hafiftir. Bir de clinique fondotenleri yapı olarak daha hafiftir. Ha daha daha hafif olsun dersen renkli nemlendirici kullanabilirsin zaten önümüz yaz. Tüm fondotenler ağır gelecek sıcaklar başladığında.

haklısın krdicim yaz gelince elim fondotene hiç gitmyor.pudra sürünce de terliyo insn akşama hiçbişey kalmıyo yüzümde..renkli nemlendiricide hangi marka önerirsin?

Renkli nemlendirici Estee lauder day wear ve clinique öneririm. Geçenlerde bir arkadaş bu topikte missha bb diye bi nemlendiriciden bahsetti baktım araştırdım uzakdoğulu kadınlar çok kullanıyormuş zaten kore markası kullananlar da memnunmuş ben şimdi şiddetle onu arıyorum bakmam lazım:)

canım bulursan banada haber ver esteye bakarım ama clnique sevmiyorum o markayı sildim kafamdan.bi fondotenini kullandım yüzümde maske gibi duruyordu hemde çabuk yağlanma yapıyordu kapatıcılıkta yoktu ..superbalanced dı birde yani orta kapatıcılık sözde..neyse krdicim çok çok teşekkür ederim bulursan bekliyorum yorumunu:KK66:

oooo topik canlanmış süper olmuş hoşgeldin krdi nasılsın ufaklık nasıl büyüdümü?
en son görüştüğümüzde hamileydin :)
bu mishamıdır nedir bende duydum bi sitede de gördüm cosme-de sanırım az tuzlu geldi bana :)

Ama inan birçok markanın fondoteni clinique ten daha başarısız. Mesela guerlani parfümde muhteşemdir üstüne marka tanımam bi insolance serisi var mesela muhteşem ötesi kendini sevmeyen bile kendini sever öyle bişi:)) ama fondotenini başarılı bulmadım iki farklı fondotenini kullandım. Diğer yandan guerlain terracotta muhteşem:) Chanel mesela parfümde feci rüştünü ispat etmiştir ama fondoteni maske gibi durdu dediğin gibi bende. Yani aslında her markanın her ürünü harikadır diye bişey yok. Alıp deneyeceksin. Mesela estee de rujda harikadır farda allıkta pudrada ama parfümde aşık olduğum bi parfümü yok. Çoğu bana kalıcı bile gelmiyor. Clinique fondotende başarısız olmuş olabilir ama bak onun renkli nemlendiricisini ben beğendim ayrıca kremleri de iyidir. Yüz kremleri gece kremleri bi şans ver istersen:)

haklısın krdicim denemek lazım ..estee nin sensatious parfümünü denemeni tavsiye ederim sana ..herkeste olmayan bi koku zaten yeniymiş ve görüşünü beklerim amaa:KK53: guerlain parfümüne bende bakıcam canım çok saol walla ..iyiki geldin bu topige topik şenlendi..clinik nemlendiriciyi denicem mutlka krdicim

Haha denedim sensuousu hatta ben çok yazınca sağda solda arkadaşlar niye blog yapmıyorsun dedi kendi bloğuma da ilk yazdığım parfüm sensuous oldu ama maalesef bloglara şu anda giriş böyle bir saçma nedenle mümkün değil ya devam edemedim.
Bak estee senuous ilk defa benden geçen bir parfüm oldu estee serisinde:) Kalıcılığı kokusu ve farklılığı ile muhteşem. Ben zaten makyajdan çok parfüm delisiyim:))

aynen bende parfüm hastasıyımdır ..o kokuda beni ilk etkileyen sıradışı olması sevgilim de şey demişti hatta bu parfümü al sana bi kez daha aşık olayım :KK64:..oo dedim hemen alırım sen iste :KK1: :KK1: mhteşem bi koku ama herkes beğnmiyor nedense:KK25: birde prada milanoya bayılmaktayım ama ona okadar para kıyıp nasıl alıcam bilmiyorum.o parfümü beğenmeyen tek kişiye rastlamadım ama ..senle zevklerimiz uyuyo kız bundan sonra tavsiyelerini ek tek degerlendircem şu guerlaini de taktım kafaya :KK76:

Hahaa:)) Geriye dönük bak bakalım. Bi zamanlar biz burda çoook yazıp konuşup geyik yapıyorduk ekiple:)) epeydir uğramıyordum bi bakayım dedim ne var ne yok. Dikkate al tabi kozmetik benim hobim:) kullanıyorum satıyorum da. Bu yüzden elimden geçmeyen ürün olmuyor. E kullandığım için de tavsiye de ediyorum eliyorum da:)

biliyorum bilmezmiyim gurbaa prenses vardı bi zamanlar sizin bilgilerinizle büyüdük biz hehe :)) :KK23:gerçekten bu forumu takipteydim önerilen ne varsa hemen koşa koşa denerdim ..bi sürü şey öğrendim ben bu topikten .hala satış yapıyomusun krdicim sen birde merak ettim ne işle ugraşıyosun acaba

Ya benim bu işi bırakmam için artık hiç elimi makyaja kozmetiğe sürmemem lazım:)) O da mümkün değil. Normalde iletişim mezunuyum gazetecilik. Basın danışmanlığı yapıyordum bu gurbikle yazdığımız dönemlerde sonra ben ikinci çocuğumu doğurdum işten ayrıldım şimdi bir evli iki çocuklu ev hanımıyım:)

Ya benim bu işi bırakmam için artık hiç elimi makyaja kozmetiğe sürmemem lazım:)) O da mümkün değil. Normalde iletişim mezunuyum gazetecilik. Basın danışmanlığı yapıyordum bu gurbikle yazdığımız dönemlerde sonra ben ikinci çocuğumu doğurdum işten ayrıldım şimdi bir evli iki çocuklu ev hanımıyım:)

nan.. çoluğu çocuğu büyütüp aramıza mı döndün. kızım biz çok yol katettik.. artık makkaja ol diyoruz oluyo.. sür sürüştür geçti o devirler:KK37:

Son düzenleme:
oooo topik canlanmış süper olmuş hoşgeldin krdi nasılsın ufaklık nasıl büyüdümü?
en son görüştüğümüzde hamileydin :)
bu mishamıdır nedir bende duydum bi sitede de gördüm cosme-de sanırım az tuzlu geldi bana :)

Sağol canım hoşbulduuuk:)) Büyüdü tabi o da genç kız oldu:)
Araştırcaz bakalım mishha'yı yeniliklere açığız biz yeter ki kaliteli olsun di mi:nazar:

X