Lütfen yardımcı olun ! 🥎 👟 🏃‍♀️

Az yazışalım da konu arkalarda kalmasın :KK66: pilates candır o kadar diyim bel boyun ağrılarim herseylerime nasıl iyi geliyor bildiğin fizik tedavi sıkılasıp incelmende cabası :21:
N nscckts aha inanmıyorsan dayıya sor benim pilates storylerimi az izlemedi :KK70:
ayyy vallahı oyle senı yata yata ızlerken bıle karın kaslarım calısıyor :KK70: sureklı hareket halındesın bısıklet yuruyus ve duzenlı pilates

yuzun kaşık kadar kaldı zaten sureklı ıncelıyorsun ve bence de pılatesın etkısı sende cok acayıp buyuk oldu cok cok cok hızlı sekıllendın şey gıbı sıhırlı degnek gıbı dokunus yaptı pilates sana :KK70:

ayyy vallahı oyle senı yata yata ızlerken bıle karın kaslarım calısıyor :KK70: sureklı hareket halındesın bısıklet yuruyus ve duzenlı pilates

yuzun kaşık kadar kaldı zaten sureklı ıncelıyorsun ve bence de pılatesın etkısı sende cok acayıp buyuk oldu cok cok cok hızlı sekıllendın şey gıbı sıhırlı degnek gıbı dokunus yaptı pilates sana :KK70:
Nasil gaza geliyorum varya :21: :spor: sağol canım 💋 bence senin yaptığın daha zor ben öyle beslenemem beslenemiyorumda zaten :KK70: sporla açık kapatiyorum :KK70:

Nasil gaza geliyorum varya :21: :spor: sağol canım 💋 bence senin yaptığın daha zor ben öyle beslenemem beslenemiyorumda zaten :KK70: sporla açık kapatiyorum :KK70:
senın yontemınde dogru ve saglıklı onemlı olan kas oranı ve o kasların calısması sonucta ve gozumle gordum degısımıne sahıt oldum gun be gun cok cıddı buyuk etkısı var tek basına dogru beslenmeyle saglayamam ben o sıkılıgı ve kondisyonu sen benden daha dinamık duruyorsun bu sebeple

ben hareket etmemek ıcın yememeyı tercıh ederken :KK70: sen aslan gıbı hem yıyıp hem hareket edıyorsun bence senınkısı daha dısıplınlı ve ırade işi ,sporu duzenlı yapan kısılere hep ımrenmısımdır
senı gorunce hep gaza gelıyorum bende evde kendımı yoruyorum :KK70: sonra da delı danalar gıbı yatıyorum
cunku senın gıbı devamlılıgım yok olamıyor keske senı ızledıkce kas oranım artsa ya :KK70: keske benım yerıme de spor yapabılsen :KK70: sen yaparsın cunku tum enerjını spordan alıyorsun gıbı gelıyor bana :KK70: mıllet enerjı harcamaya gıder sen gıdıp dopınglenıyorsun

senın yontemınde dogru ve saglıklı onemlı olan kas oranı ve o kasların calısması sonucta ve gozumle gordum degısımıne sahıt oldum gun be gun cok cıddı buyuk etkısı var tek basına dogru beslenmeyle saglayamam ben o sıkılıgı ve kondisyonu sen benden daha dinamık duruyorsun bu sebeple

ben hareket etmemek ıcın yememeyı tercıh ederken :KK70: sen aslan gıbı hem yıyıp hem hareket edıyorsun bence senınkısı daha dısıplınlı ve ırade işi ,sporu duzenlı yapan kısılere hep ımrenmısımdır
senı gorunce hep gaza gelıyorum bende evde kendımı yoruyorum :KK70: sonra da delı danalar gıbı yatıyorum
cunku senın gıbı devamlılıgım yok olamıyor keske senı ızledıkce kas oranım artsa ya :KK70: keske benım yerıme de spor yapabılsen :KK70: sen yaparsın cunku tum enerjını spordan alıyorsun gıbı gelıyor bana :KK70: mıllet enerjı harcamaya gıder sen gıdıp dopınglenıyorsun
En büyük hayalim ben yiyeyim kilo almayayım hep yatayım. Başkası benim yerime spor yapsın yağ yakıp vücudumu taş gibi yapsın 😂

Ay valla bak sen diyorsun ya spor yapiyorsun ordan bisiklete biniyordun yüruyorsun falan spor yaptıgım gun enerji patlaması oluyor acayip birşey bi enerji geliyor insana 😍 evden çikmadığim günse o koltuktan o koltuğa yuvarlaniyorum :KK70:
Kasım 15 i belkiyorum başliyorum tekrar ins. :21: :spor:

Valla reformer mi bilmiyorum hani şu amuda kalkan sırt üstü yatan hareketler yapanlardan bahsediyorum 😂 ben ankaradayım 😣
Şöyle ki bir kaç güzellik merkezlerin de de faaliyet vermeye başladılar 10 ders olarak 300 500 arası değişiyor. Gidip sorman lazım.

Yaşadığınız ile göre değişir örnek İstanbul'da çok pahalı..
İyi bir yer olsun derseniz 1000 TL falan buluyor tabi süreli 8 ders oluyor genelde, grupla katılınca yine gidilebilir düzeyde.
Ama sağlık sorunundan dolayı (omurga eğrileri vs.) gibi durumlarda rakamlar uçuşa geçiyor, birebir olması gerektiği için.

Sürekli düşünüyorsanız tavsiyem eğitmenlik dersleri var onlara katılıp, eve de ev tipi reformer alabilirsiniz böylece sürekli kendiniz yapabilirsiniz.

X