2 aylık bebeğim bi anda çok fazla uyumaya başladı ne yapmam lazım yardım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

eabtu

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2022
227
46
25
Hayırlı geceler kızlar lütfen yardımcı olun çünkü kafamda kurmaktan uyuyamıyorum
2 aylık Bebeğim 2 gün önce ateşlendi sirkeli sularla udi hindi yağı ile doğal yollarla düzeldik çok şükür dünden beri ateşimiz kalmadı çok şükür vücut olarak da gayet iyi ama bugün öğlen 2 den beri uyuyor 2 de yatırdım 6 buçukta zorla kaldırdım 9 da yatırdım saat 1 buçuk ve hala uyuyor uyandırmaya çalışıyorum asla uyanmıyor normalde en fazla 1 saat uyuyan bebeciğim deliksiz ve uyandırmama rağmen uyanmıyor geri dalıyor bu normal mi lütfen yardımcı olun

Sirkeli suyla ateş düşürmeyin lütfen düştüğü gibi daha çok yükselir aklınızda bulunsun. En güzeli ılık suyla en az 20 dk yıkamak. Beslenmesine dikkat edin. 2-3 saatte bir nolursa olsun uyandırın şekeri düşer

Hemen kaldırın bebeğinizi besleme yapmadıysanız. Ayak altını hafif cimdikleyenilir ya da ıslak bir pamuğunyüzünde gezdirebilirsiniz. Altını açıncada uyanır bebekler. En son ne zaman beslediniz?

Udi hindi yağını nasıl kullandınız? Yapmayın lütfen minicik bebeklere bitkisel karışımları bırakın anne sütü dışında su dahi verilmez. Ne kadar verdiniz nasıl verdiniz? 🥲

Hemen kaldırın bebeğinizi besleme yapmadıysanız. Ayak altını hafif cimdikleyenilir ya da ıslak bir pamuğunyüzünde gezdirebilirsiniz. Altını açıncada uyanır bebekler. En son ne zaman beslediniz?
2 saatte bir besliyorum

2 saatte bir besliyorum
Bugün sizce yeteri kadar beslendi mi? Uyanmadı hiç diyorsunuz. Lütfen bir daha bebeğinize yağ, ot karışımı herhangi bir şey su dahi vermeyin. Henüz onları kaldırabilecek bir sindirim sistemi yok. Kaldı ki bu tarz bitkisel yağ ve karışımların asla ayarını yapamazsınız. 2 yaş altı udi hindi yapı kullanamaz. Sirke asidiktir bebeğinizin hem cildi için iyi değil hem de ateşi düşürmez düşürür gibi gözükür ama aynı oranda geri gelir.

Bugün sizce yeteri kadar beslendi mi? Uyanmadı hiç diyorsunuz. Lütfen bir daha bebeğinize yağ, ot karışımı herhangi bir şey su dahi vermeyin. Henüz onları kaldırabilecek bir sindirim sistemi yok. Kaldı ki bu tarz bitkisel yağ ve karışımların asla ayarını yapamazsınız. 2 yaş altı udi hindi yapı kullanamaz. Sirke asidiktir bebeğinizin hem cildi için iyi değil hem de ateşi düşürmez düşürür gibi gözükür ama aynı oranda geri gelir.
Doğru haklısınız teşekkür ederim
Evet beslendi 2 saatte bir mutlaka kaldırıp emzirdim ama memede uyudu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X