Lütfen yardımcı olun ! 🥎 👟 🏃‍♀️

Az yazışalım da konu arkalarda kalmasın :KK66: pilates candır o kadar diyim bel boyun ağrılarim herseylerime nasıl iyi geliyor bildiğin fizik tedavi sıkılasıp incelmende cabası :21:
@nscckts aha inanmıyorsan dayıya sor benim pilates storylerimi az izlemedi :KK70:
kahve de eşantiyon :KK53:

Peki hiç abur cuburdur ne bilim aksam çay yanında birsey atıştırmalikta mı yok neler yiyorsunuz
Kilo verme gibi bir gayem olmadığı için canım isterse yiyorum fakat genel itibari ile akşam 8 gibi yemek yer ve o faslı kapatırım. Ertesi gün akşam 8 e dek... Zor gibi gözüksede alışınca insan daha zinde hissediyor kendini zaten açlığın vücuda olan faydaları ile ilgili tonla bilimsel araştırma ve belge var. Üni zamanı bir anda çok kilo aldığımda If ile ketojenik diyeti kafama göre harmanlayıp 45 günde 15 kilo vermiştim o zamandan beri yaşam biçimi olarak benimsedim.

Eklentiler

• 20201027_003823.jpg
    20201027_003823.jpg
    44 KB · Görüntüleme: 44
Öğün tek sonuçta zaman aralığının ne önemi var :KK76: dedi ve 2 yılda 20 kg aldı 😂
Sen ilk önce kan testlerini yaptır insülin veya seker sorunun varsa sana aç kalma diyeti zaten uygun olmaz :KK66: sağlıklı insanlar için uygun o araliklı oruç 2 öğûn seklinde yapıyorlar genelde

X