Ltfen yardm Hamile miyim?

tebrik ederim canım inşallah kucağına alırsın..
Adetin gecikincemi kan testi yaptırdın yoksa daha adetin gecikmedimi yani nezaman yaptırdın:kedi:

Son düzenleme:
arkadaşlar sonuç çok güzel 26ya yükselmiş doktorum tebrik etti beni :KK70: haftaya tekrar yaparız testi dedi çünkü yükselmeler var hemde baya maşallah dedi çok mutluyum arkadaşlar allah sag saglim kucagıma almayı nasip eder inşallah:KK70: sevinçten baya agladım bugün allah isteyen tüm arkadaşlara nasip etsin hayırlısı ile tabi ben testi çok erken yaptırmışım oyüzden 6 çıkmış daha çok yeni oldugu için düşük çıkmış :KK70: opuyorumnanaktan:lepi:

Canım tebrikler kaç gün arayla yaptırdın testi ?Yani değeri 6 gördükten kaç gün sonra ikinci teste gittin?

Canım tebrikler kaç gün arayla yaptırdın testi ?Yani değeri 6 gördükten kaç gün sonra ikinci teste gittin?

Tamam canım okudun geçmişten baktım şimdi.2 gün arayla yaptırmışsın.Rabbim sağlıklı ve hayırlı evlatlar versin inş.

amin arkadaşlar allah bu sevincimizi hiç bozmasın allah hayırlısı ile kucagımıza almayı nasip etsin ve canı gönülden diliyorum tüm isteyenlere bebiş versin ben yumurtlama günümden 1 hafta sonra baktırdım kanda doktorum istemişti ciddi dediği çıktı ona nasıl teşekkür etsem azdır çünkü gününü tutturamıyoduk sayesinde tutturduk:)

X