Ltfen yardm Hamile miyim?

tubilisah

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2009
56
0
40
dün kan testi yaptırdım ve sonuç 6.55 çıktı bu durumda hamilemiyim burdaki polikiliniğe gittim yakın die yarın kendi dokturama gidicem içim rahat degil burdaki doktor olabilirde olmayabilirde dedi kafam karıştı adetime daha var sizce bu kan testi sonucu hamilellik olabilirmi

5 ve üstü hamilelik diye biliyorum bende yani erken yaptırdınız sanırım
gününze daha varsa ondan olabilir bence 2 gün sonra tekrarlayın
işallah hamilesinizdir

canım 2 gun sonra tekrar yaptırdıgında artıs varsa 2 katı hamılesın demektır.artıs yoksa degılsın..
hayırlısı olsun...

amin arkadaşlar inşallah hamileyimdir ayın 4ü yumurtlaa günümdü kendi doktorum olabilir demişti burdaki doktor öle konuşunca aklıma takıldı dorusu:KK43:

amin arkadaşlar inşallah hamileyimdir ayın 4ü yumurtlaa günümdü kendi doktorum olabilir demişti burdaki doktor öle konuşunca aklıma takıldı dorusu:KK43:

Dr normal olanı söylemiş yani henüz yeni olduğu için değilsen ki işallah hamilesindir ümitlendirmemk için öyle demiştir bence tekrarla :teselli:

canım bence hamılesın cunku 5 in uzeınde olunca hamıle olarak kabul edılıyo ama sen yınede tetbırı elden bırakma

inşallah hamileyimdir arkadaşlar testi yaptırmammın sebebi kendi doktorum istemişyi yumurtlama gününde ilişkide buluşmuştuk haftaya kan testi yaptır getir demişti yarın ona gidicem zaten bi daha test yapılcak doktorumun teli kapalı onada sorucam sevinçten çok korku kapladı içimi dorusu:KK43:

bide dün akıntı gibi bişi geldi çok açık renk kahve rengi gibi ama çok az o acaba tutunma kanamasımı olabilirmi

canım inş hamilesindir.inş tutunma kanamasıdır.
testti tekrarladığında buraya yaz sevincide üzüntüyüde beraber yaşayalım ama inş seviniriz.

kendi doktorumu aradım çok yeni bi hamilelik olabilir dedi bizde onu bekliyoduk dedi takip ediyodu herşeyi yarın sabah tekrardan bi tahlil yapılcak sonucu yazacagım ne olursa olsun hakkımızda hayırlısı neye o olsun geçen sene aynı zamanlarda hamileydim ama kalbi durdugu için bebegimi kaybetmiştim oyüzden hakkımızda hepimizin hayırlısı olsun arkadaşlar dualarınıza ihtiyacım var yarın için

arkadaşlar sonuç çok güzel 26ya yükselmiş doktorum tebrik etti beni :KK70: haftaya tekrar yaparız testi dedi çünkü yükselmeler var hemde baya maşallah dedi çok mutluyum arkadaşlar allah sag saglim kucagıma almayı nasip eder inşallah:KK70: sevinçten baya agladım bugün allah isteyen tüm arkadaşlara nasip etsin hayırlısı ile tabi ben testi çok erken yaptırmışım oyüzden 6 çıkmış daha çok yeni oldugu için düşük çıkmış :KK70: opuyorumnanaktan:lepi:

çok teşekkür ederim arkadaşlar sadece kasıklarımda agrı var ve erkenden uyuyorum:) normalde sabahlara kadar otururdum ama şimdi 10da uyumuş oluyorum gögüs uçlarımda acı var bakalım ilerleyen günlerde ne gibi degişiklikler olcak allah hepinize nasip etsin arkadaşlar canı gönülden diiyorum ama unutmayın moral herzaman çok önemli moralinizi hep yüksek tutun asla ümitsizliğe kapılmayın:)

X