Hamile olabilir miyim?

flowers0

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2023
35
13
29
Kızlar adetim 1 gün gecikti ama hiç adet belirtim yok göğüslerim çok ağrırdı ağrımıyor belim kopacak gibi ağrıydı o da yok arada hagifçe kasıklarıma bi ağrı gelip gidiyor dün test yaptım negatif çıktı 2 yıldır çocuk için uğraşıyoruz olmuyor tüp bebek de yaptırdık tutmadı çok heveslenmek istemiyorum o yüzden ama sizce hamile olabilir miyim

Kızlar adetim 1 gün gecikti ama hiç adet belirtim yok göğüslerim çok ağrırdı ağrımıyor belim kopacak gibi ağrıydı o da yok arada hagifçe kasıklarıma bi ağrı gelip gidiyor dün test yaptım negatif çıktı 2 yıldır çocuk için uğraşıyoruz olmuyor tüp bebek de yaptırdık tutmadı çok heveslenmek istemiyorum o yüzden ama sizce hamile olabilir miyim
Dönemlerin hep günü günüme oluyor. Bazi insanlar belirti vermeden hamile kalabiliyor. Belki geç döllenme olmuştur. Ama yine de kesinlik için kan testi yaptırsan iyi olur. Bende hamile kalmak istiyorum ama malesef her ay hüsran. Rabbimin bir imtihanı diye düşünüyorum. En doğru en hayırlı zamanda olsun inşallah.

Belkide hiçbir belirti olmaması hamileliktir bende her ay farklı bir belirti oluyor ama hiçbiri hamilelik değil 1 gün geçiksede adet oluyorum hep hüsran ama senin belki geç döllenme olabilir adet olmadığın sürece şans var adetin bir kaç gün daha gelmezse testi tekrarla bence

X