Labioplasti olanlar yardım..

Kombine labioplasty....bence çokta haiti bir ameliyat değil....sizin kombineden kastınız neydi
Ben kombine oldum 24 martta. İdrar kesesi toparlandı, vajina daraltma ve iç dudakta asimetri vardı o düzeltildi. Doktor kızlık zarımı da dikti bana sormadan hediyem olsun dedi.
Bi arkadaş asimetrinin düzelmediğini söylüyo galiba benimki de biraz daha küçültülebilirdi. Neyse gerçekten zor asla 3 günde normal hayata dönülmüyo. Hala tam oturamıyorum ve yeni yeni yan yatabilmeye başladım.kesinlikle kabız olmamak gerekiyo o da benim için yeterince zor.

Bende 4 nisanda labioplasti+vajinoplasti+doğum izi silme yaptırdım.. aslında sadece vajinoplasti ve labio yapılacaktı ama kontrolde dr bey doğum izi silinmesi gerektiğini ve idrar torbamında sarkık olduğunu dışarı çıktığını onunda yerine kaldırılması gerektiğini söyledi.. hepsi yapıldı.. 3 üncü günüm.. ağrılarım dayanılmaz diemem ama rahatta deilim .. çok kaşıntım var , dr yaraların iyileştiğini erken dönem başladığını iyi olduğunu söyledi.. haftaya iş başı yapıyorum sırf bu yüzden korkuyorum.. inşallah toparlanırım

Ben kombine oldum 24 martta. İdrar kesesi toparlandı, vajina daraltma ve iç dudakta asimetri vardı o düzeltildi. Doktor kızlık zarımı da dikti bana sormadan hediyem olsun dedi.
Bi arkadaş asimetrinin düzelmediğini söylüyo galiba benimki de biraz daha küçültülebilirdi. Neyse gerçekten zor asla 3 günde normal hayata dönülmüyo. Hala tam oturamıyorum ve yeni yeni yan yatabilmeye başladım.kesinlikle kabız olmamak gerekiyo o da benim için yeterince zor.
Dr um kullanmam için toz verdi kabız olmamam için.. çünki doğum izi silinip, afedersiniz kalın bağırsak ta yerine yerleştirildiği için ordada kesi var ve kesinlikle kabız olmamam gerekiyormuş.. size verlnedimi öyle bir ilaç

Bana antibiyotikten başka ilaç vermedi ama antibiyotiğin yan etkilerinin arasında isal olduğu için, gerekte kalmadı. ☺️

Dr um kullanmam için toz verdi kabız olmamam için.. çünki doğum izi silinip, afedersiniz kalın bağırsak ta yerine yerleştirildiği için ordada kesi var ve kesinlikle kabız olmamam gerekiyormuş.. size verlnedimi öyle bir ilaç
Şurup verdi bitkisel ama hiç kullanmadım beslenmeme dikkat ettim daha çok

Arkadaşlar dün labioplasti ameliyatı oldum odem hafif bir agri ve biraz kanama var goruntu suan icin hos degil odemin sisliklerin azalmasi ve kanamanin bitmesi ne zamani bulur tahminen sizce normal mi bu durumlar

Canım bu durum kişiden kişiye değişiyor sanırım ben ameliyat olduğumda ödem neredeyse hiç olmadı denecek kadar azdı , umarım şu ana kadar bu sorun senin için ortadan kalkmıştır

Bugün benim 17.günüm ve hala ödem devam ediyor.Doktorum bana kurşun suyu kullan dedi o çok işe yaradı.geceleri gazlı beze döküp ödemin üzerine koyuyorum.Sabaha kadar duruyor.6 gün önceye kadar berbattı,şimdi çok fark var.

Crescent 26 görünüm nasıl memnun kaldın mı ameliyattan ve normal hayata dönmen oturman kaç gününü aldı ben de doktor araştırması içindeyim

Bende labioplasti ve klitoplasti yaptırdım yaklaşık 17 gün oldu şişlikler çok az kaldı kaşıntı oluyor hala ara ara batma ipler çok az kaldı şimdiden bile şekli güzel duruyor ama klitoris hala şiş kurşun suyu mu ne yazmışsınız nerden bulabiliriz acaba ?

Bende labioplasti ve klitoplasti yaptırdım yaklaşık 17 gün oldu şişlikler çok az kaldı kaşıntı oluyor hala ara ara batma ipler çok az kaldı şimdiden bile şekli güzel duruyor ama klitoris hala şiş kurşun suyu mu ne yazmışsınız nerden bulabiliriz acaba ?
Gecmis olsun kime oldunuz acaba?

Si
Cok tesekkurler insallah...Siz kime olmuştunuz bi çok memnun olmayan arkadaş var benim gözüm korktu biraz ya...aslinda sekli düzelsin yeter asimetri olursa cokta umursamam birde his kaybi olursa ben biterim sonuçta evliligi ataka tutan en önemli şeylerden biri cinsellik ama böyle yasamaya devam etmekte istemiyorum cok korkuyorum
z oldunuz mu ameliyat

Arkadaşlar dün labioplasti ameliyatı oldum odem hafif bir agri ve biraz kanama var goruntu suan icin hos degil odemin sisliklerin azalmasi ve kanamanin bitmesi ne zamani bulur tahminen sizce normal mi bu durumlar
Gayet normal 1 ayda kendini toparlıyor işlemden sonra şuan benim durumum çok iyi ameliyatımı Esra Çabuk Cömert yaptı kontrollerimi de takip ederek süreç hakkında yeterince rahatlık sağladı ilk haftayı atlatınca kolay geçiyor süreç zaten şişliklerin inmesi 1 ayda tamamlanıyor kendinize de dikkat ederseniz bişeycik olmaz ben rahatladım yürürken nekadar acı cekiyordum yapılmadan önce şuan çok rahatım işlem yapıldığı halde hızlı tempoda hayatıma devam ediyorum geçmiş olsun tekrar umarım beklediğiniz gibi olur.

Bende 4 nisanda labioplasti+vajinoplasti+doğum izi silme yaptırdım.. aslında sadece vajinoplasti ve labio yapılacaktı ama kontrolde dr bey doğum izi silinmesi gerektiğini ve idrar torbamında sarkık olduğunu dışarı çıktığını onunda yerine kaldırılması gerektiğini söyledi.. hepsi yapıldı.. 3 üncü günüm.. ağrılarım dayanılmaz diemem ama rahatta deilim .. çok kaşıntım var , dr yaraların iyileştiğini erken dönem başladığını iyi olduğunu söyledi.. haftaya iş başı yapıyorum sırf bu yüzden korkuyorum.. inşallah toparlanırım
Merhaba, Vajina dalatma yaptırdınız sanırım. Hangi doktor yaptı ve memnun musunuz. Pişman olanları okuyunca gözüm korktu biraz

X