Labioplasti olanlar yardım..

Aylin kurt'un cok mutsuz hastası benim galiba:) ben memnun olmam ama sizinki bebek gibi olur belki. Bünye meselesi çok önemli burda. kimsenin vebalini almak hakkına girmek istemem. Benim memnun olmadığım yerler var evet, cumartesi yine ona olan bi arkadaşla gidicez kontrole belkide arkasında durucak düzeltmek isticek. Kimse benimle kıyaslamasın kendini
Yok siz değilsiniz ... Eski tarihli yorumlara giderseniz bir çok kişi var,hepsine de verdiği cevap bu durumla ilk kez karşılaşıyorum bazı arkadaşlar hiç ismini bile gecirmediler ,sadece özelden sorunca paylaşım yaptılar .... Ben bir yere kadar çok ciddiye almadım,dedim ki onda öyle oldu bendr olmayabilir,ama sonra başka başka arkadaşlar da paylaşınca kafamdan sildim...iki ,üc ameliyat olanlar var ,onlar burda doktoru kötülemek istemiyorlar o sebepten doktor ismi vermiyorlar çünkü yazdıgı zaman direkt kim oldugu ortaya çıkacak,belki doktora düzeltme yaptıracak...İnanın doktorlar forumu okuyorlar...

Ben de kendi doktorumu bu forumu yıllarca didik didik ederek buldum,labioplastide diğer forumlarda oldugu gibi cok paylaşım yok,ben bile okuyorum ama yazmıyorum,ilk size yazdım sanırım,bir de dayanamadım province’e

Sizin sürecinizde ben araya girip de ya student sen bu hanımı kafaya takmışsın ama çok mutsuz hastası var diyemedim,hani yazışıyor olsak mutlaka paylaşırdım...Ama kararını vermiş birisinin aklını karıştırmış olurdum...Çok çektiniz yazdıklarınızı okurken çok üzüldüm,neyseki atlattınız...ufak tefek problemler de çözülür inşallah,doktorunuz arkasında duracaktır,düzeltme yapar ama önemli olan siz tekrar aynı kişiyr ameliyat olmak istermisiniz, bence bu...

Kızlar ben eve döndüm. Dün akşam ağrıdan ölüyordum neredeyse. O yüzden birşey yazmadım.Anestezinin etkisi geç geçiyor o zamana kadar hiç bir sıkıntı yoktu. Zaten yazdım da iyiyim diye,erken karar vermişim.
sonrasında bir ağrı başladı Hay kafana edeyim dedim kendi kendime niye oldun dedim, al çek,ağrıdan şoka gir de gör dedim.Ağrı kesici iğne filan oldum, bana mısın demedi.Sabaha karşı bacak aramda buz ile sızmışım....Bu arada benim ağrı eşiğim yüksektir.şimdi daha iyiyim.Ağrım hafif,sabah içilecek ağrı kesiciyi yeni içtim, daha da azalır diye ümit ediyorum. Buz koyuyorum, pansuman yapıyorum.Öyle işte

Kızlar ben eve döndüm. Dün akşam ağrıdan ölüyordum neredeyse. O yüzden birşey yazmadım.Anestezinin etkisi geç geçiyor o zamana kadar hiç bir sıkıntı yoktu. Zaten yazdım da iyiyim diye,erken karar vermişim.
sonrasında bir ağrı başladı Hay kafana edeyim dedim kendi kendime niye oldun dedim, al çek,ağrıdan şoka gir de gör dedim.Ağrı kesici iğne filan oldum, bana mısın demedi.Sabaha karşı bacak aramda buz ile sızmışım....Bu arada benim ağrı eşiğim yüksektir.şimdi daha iyiyim.Ağrım hafif,sabah içilecek ağrı kesiciyi yeni içtim, daha da azalır diye ümit ediyorum. Buz koyuyorum, pansuman yapıyorum.Öyle işte
Geçmiş olsun, umarım sorunsuz gidiyordur iyileşme süreciniz. Birkaç sorum var, ameliyatiniz hangi yöntemle yapildi, klitorise mudehale edildi mi ve doktorunuz kimdi acaba?

Geçmiş olsun, umarım sorunsuz gidiyordur iyileşme süreciniz. Birkaç sorum var, ameliyatiniz hangi yöntemle yapildi, klitorise mudehale edildi mi ve doktorunuz kimdi acaba?

Sağolun,iyiyim.Evde bacak aramda buzumla beraber yatıyorum =) pansuman ve ilaçlara devam.İlk akşamdan sonra ağrı olmadı,sızı ara ara devam ediyor.Eee o kadar olacak zaten:) Ameliyatın hangi yöntemle yapıldığını bilmiyorum ki , ama klitorise de müdahale edildi,onu biliyorum.Dr.Süleyman eserdağ yaptı,Ankara’da. Barbie vajina mı ne öyle birşeyler. G bölgesi dolgusu ve lazer ile vajina daraltmada yaptı aynı anda.Ama onlar rahatsızlık verecek şeyler değil. Bir de ben doktoru çok beğendim,Hastane ortamı değil,bildiğin muayenehane de yapıyor,haberiniz olsun.Bana göre sorun değil ama söyleyeyim dedim

Bu ameliyat gerçekten çok zor . Ben olmadan önce internette bu konuya igili doktorların bütün yazılarını okudum. Hepsi hemen günlük hayatınıza devam edebilirsiniz diyordu. Galiba çok yaptırmak istediğim için gözüm dönmüş. Sonuçta bir yeriniz ve hassas bir yeriniz kesliliyor. İnsan poposunun üzerine oturamazken, yürürken bile zorlanırken nasıl günlük hayatına dönebilir ki. Lütfen bir kaç gün sonra işe dönerim düşüncesi olan varsa aklında tamamen bu düşünceyi atsın. Ve sececeğiniz doktoru da lütfen iyi seçin. Ameliyat sonrası sizi kontrole çağıran, hasta takibi yapan, bir sorununuz olduğunda rahatca gidebileceğiniz bir doktor olsun. Doktorumu kötülemek istemiyorum. Bir ay bekleyip öyle yorum yapmak istiyorum ama tavrından çok rahatsızım. O kadar acılar çekiyorum ve korktuğum o kadar nokta var ki doktorum bana bunlardan hiç bahsetmedi. Korkudan kontrole gittiğimde de bana soru sordurmadı arkadaşlar. soracağım soruyu 3 kere bölüp 1 ay sonra 1 ay sonra dedi. Doktorun yüzü güler yüzlü ama insanı başından atar gibi davranıyor. doktorumdan öğrenemediğim şeyleri burdan öğrenmeye çalışıyorum ve bu beni çok rahatsız ediyor. Ben bu ameliyata 6 bin tl verdim. Muayeneye 350 tl verdim. Allah hak ettiği sürece doktor hanıma daha çok kazandırsın sonuçta insan iyileştiriyor ama onun yarım saatte kazandığı o parayı ben neredeyse bir senedir artırarak denkleştirmeye çalışıyorum. elimde avucumda ki verip bunları yaşamak istemezdim. Yaşadığım psikoloji tahmin bile edemezsiniz. 1 ay geçtikten sonra başından itibaren her şeyi, doktorumun tavrı da dahil her şeyi çok ayrıntılı bir şekilde yazacağım arkadaşlar.

Şimdi size bir şey sormak istiyorum. Benim iç dudağın altlarına doğru da sarkıklık vardı. şu an orada hiç dikiş göremiyorum sanki kesilip bırakılmış gibi duruyor ve beyaz beyaz duruyor. Ama üst tarafta dikiş var. sizde böyle bir sorun yaşadınız mı. yaptıran arkadaşlar görüntü olarak biraz daha detay verebilir mi acaba. Birde kaç gün yada kaç hafta sonra rahatça oturmaya başladınız ?
Konya beyhekim devlet hastanesinde plastik cerrah sordum enaz 1000tlye yapıyor yaptıran kişide çok memnun

Arastırıyorum ama hala içime sinen birini bulamadım...Ben bu ameliyatın estetik ameliyat oldugu,bu sebepten bir estetik cerrahın yapması gerektiği görüşündeyim ancak araştırınca en cok kadın dogum doktorları çıkıyor...

Bir kaç estetikçiye muayene oldum ancak tatmin olmadım,üstteki fazla deriye müdahale etmek istemiyorlar...Ben Ankara da Ebru hanım’ı hastalara sert davrandıgı ve local yaptıgı için ,gözde hanım’ı hakkında burada bir kac reklam yorum okudugum için sildim...İstanbul da ise forum da bahsedilen aylin kurt’un cok mutsuz hastası oldugu , son bir kac kişinin bahsettiği özgür kartal ı ise çok fazla kesip biçtiği için sildim listeden...Bir de hanife hanım var onu da hastasıyla alakalı enteresan demeçler verdiği için sildim,ekşi de okumuştum,hakkında da çok şikayet var...

Mutlaka bunu iyi yapan bir estetik cerrah var ama olanlar paylaşmıyor sanırım,doktordan emin olsam hemen ameliyat olurum,hergün bu şekilde görmektense hiç beklemem şahsen...Doktor çok önemli ,iyi ahlaklı ve vicdanlı olana denk gelmek en önemlisi...yoksa kesildiğinizle kalırsınız...Bu sebepten hep derim allah para hırsı olmayanlara denk getirsin...
Konya beyhekim devlet hastanesi plastik cerrah arif aydın yapıyor.ve memnun kalan var bende düşünüyorum en az 1000tlmis fiyat sordum

suleyman eserdaga bende olacaktim gorustum korktum vazgectim ama para biriktiriyorum lazer bitsin genital estetikte yaptiricam insallah sonuclari yazin lutfen

suleyman eserdaga bende olacaktim gorustum korktum vazgectim ama para biriktiriyorum lazer bitsin genital estetikte yaptiricam insallah sonuclari yazin lutfen
Ben sırf bu ameliyat sürecini yazmak için üye oldum.O yüzden birkaç gün ara ile yazarım tabiki... Bir de retropink kullanıcısının yazdığı yazıya katılıyorum.Sakın birkaç güne işe başlarım diye düşünmeyin, ben 1 tane normal doğum yaptım,2 tane de kürtaj oldum.kesinlikle bunun onda biri kadar bile acımadı,ağrı veya hareket kısıtlığı olmadı.Kesinlikle normal oturamıyorsunuz.Hep yan veya düz yatar pozisyonda ve görünen o ki en az 7-8 gün işe gidemem...

Ben sırf bu ameliyat sürecini yazmak için üye oldum.O yüzden birkaç gün ara ile yazarım tabiki... Bir de retropink kullanıcısının yazdığı yazıya katılıyorum.Sakın birkaç güne işe başlarım diye düşünmeyin, ben 1 tane normal doğum yaptım,2 tane de kürtaj oldum.kesinlikle bunun onda biri kadar bile acımadı,ağrı veya hareket kısıtlığı olmadı.Kesinlikle normal oturamıyorsunuz.Hep yan veya düz yatar pozisyonda ve görünen o ki en az 7-8 gün işe gidemem...
Çok grçmiş olsun,daha önce başka doktorlarla görüşmüşmüydünüz,Süleyman Bey’i seçmenizdeki etkenler nelerdi? Tam olarak ne yaptı,nerelerden kesti...

Acaba local anestezi ile olmasının agrıya ve iyileşme sürecine ekstra etkisi olabilir mi... Lokalle olursam herhalde gerginlikten kalp krizinden giderim ben:KK43: Bu doktoru merak ediyorum sürecinizi anlatmaya devam ederseniz sevinirim

Çok grçmiş olsun,daha önce başka doktorlarla görüşmüşmüydünüz,Süleyman Bey’i seçmenizdeki etkenler nelerdi? Tam olarak ne yaptı,nerelerden kesti...

Acaba local anestezi ile olmasının agrıya ve iyileşme sürecine ekstra etkisi olabilir mi... Lokalle olursam herhalde gerginlikten kalp krizinden giderim ben:KK43: Bu doktoru merak ediyorum sürecinizi anlatmaya devam ederseniz sevinirim
Buradan araştırdığım kadarı ile Aylin hanım ve Özgür beyden fiyat aldım. Büyük ihtimalle Aylin hanıma giderim diyordum. Süleyman beyi de ilk bu ameliyatı olmaya karar verdiğimde bulmuştum.Ama Süleyman bey bu konuda eski ve bilinen bir doktor olduğu için daha pahalıdır diye düşündüm.Değilmiş!!!En son kararım yine oldu.Labioplastı,klitoplasti,G shot dolgusu ve lazer ile vajina daraltma yapıldı.Ameliyatı lokal anestezi ile yaptı ama sedasyon da yapıldı.Yani işleme başlamadan önce sizi uyutuyorlar,bitime yakın uyandırıyorlar. Arası yok Yani.Yaptıkları lokal anestezinin etkiside işlem bittikçe 3 saat sonra filan geçiyor.O arada çok iyisin tabi :) Ardından bir ağrı başlıyor...

Buradan araştırdığım kadarı ile Aylin hanım ve Özgür beyden fiyat aldım. Büyük ihtimalle Aylin hanıma giderim diyordum. Süleyman beyi de ilk bu ameliyatı olmaya karar verdiğimde bulmuştum.Ama Süleyman bey bu konuda eski ve bilinen bir doktor olduğu için daha pahalıdır diye düşündüm.Değilmiş!!!En son kararım yine oldu.Labioplastı,klitoplasti,G shot dolgusu ve lazer ile vajina daraltma yapıldı.Ameliyatı lokal anestezi ile yaptı ama sedasyon da yapıldı.Yani işleme başlamadan önce sizi uyutuyorlar,bitime yakın uyandırıyorlar. Arası yok Yani.Yaptıkları lokal anestezinin etkiside işlem bittikçe 3 saat sonra filan geçiyor.O arada çok iyisin tabi :) Ardından bir ağrı başlıyor...
Süleyman bey pahalı değil mi?? Ben labioplasti ameliyatini en az 6 bin kusure yaptığını duymuştum. Muayene olmak istemistim yine de ama arayip muayene ücretini sorduğumda 350 TL olduğunu ogrenmemle vazgeçmek zorunda kaldım maalesef.... Ama burada ücretsiz muayene etti diyen birini de görmüştüm, nedir aslı acaba?

Süleyman bey pahalı değil mi?? Ben labioplasti ameliyatini en az 6 bin kusure yaptığını duymuştum. Muayene olmak istemistim yine de ama arayip muayene ücretini sorduğumda 350 TL olduğunu ogrenmemle vazgeçmek zorunda kaldım maalesef.... Ama burada ücretsiz muayene etti diyen birini de görmüştüm, nedir aslı acaba?
Evet 6 bin 500 labiaplasti ve klitoplasti.Ayrı ayrı fiyat vermedi ama en baştada telefonla görüştüğümde bu fiyatı söylediler.Operasyon için randevu aldım,öncesinde muayene etti galiba o yüzden ekstra muayene ücreti ödemedim.Ama pazarlık yapın diye burada bir arkadaş yazmış,sağolsun.Yoksa benim aklıma bile gelmezdi.Ameliyatın pazarlığımı olur derdim.İyiki onu dinlemişim,indirim yaptı biraz.

Bugün kendi kadın Doğum uzmanıma gittim, hem o da bir görsün hem de rapor alayım diye.Malum hala oturamıyorum,bu halde işe gidemem.Doktoruma Süleyman eserdağ a yaptırdığımı söyleyince,bu konunun en iyisidir.Çok iyi bir karar vermişsin dedi.Ama muayene edince çok şaşırdı,çünkü normalden çok fazla bu ödem dedi.Hatta adamın suratı düştü, niye bu kadar ödem olmuş diye.Bu yoğunlukta ve uzun süren ödemler sinirlere zarar verebilir dedi.Buz koy mutlaka dedi.Süleyman bey 3 gün koy demişti kendi doktorum ödem azalana kadar devam dedi.Yeni bir antibiyotik yazdı,10 gün rapor verdi.Ben de çok güvenirim doktoruma.Acıbademin en iyi hekimlerinden biridir.Kolay kolay moral bozucu konuşmaz,hep yapıcıdır.İki kürtajımı ve bir normal doğumumu ona yaptırdım,labiaplasti yi yapmıyorum dedi diye ona yaptırmadım.Yoksa başkasını düşünmezdim bile.O kadar güveniyorum.şimdi o böyle konuşunca suratı değişince ben de çok kötü oldum.Eve gelip bakınca gerçekten çok şiş.çok düzgün ama şiş.silikondan patlayacak dudaklar gibi duruyor.

Aranızda ödemle ilgili sıkıntı yaşayan var mı? Ne yapmamı önerirsiniz!

:işsiz::işsiz::işsiz::işsiz::işsiz:
Merhaba ben de süleyman beye muayene oldum vajinoplasti ve labioplasti için. Muayene ücreti almadı ama ikisi için 13 bin fiyat verdi. Sessizce uzaklaştım ordan

En iyisini yaptin canim arabamı alıyoruz sanki
Valla ya adam işininen iyisi diyolar ama bu herkeste aynı olacak yada her ameliyat başarılı geçicek diye bişey yok.ben de meltem hastanesinde 4000 liraya iyice araştırıp tecrübesine güvendiğim bi doktora oldum. Aynı anda bir sürü operasyon oldu.

X