Labioplasti olanlar yardım..

Pinar135

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2018
26
6
29
Arkadaşlar dün labioplasti ameliyatı oldum odem hafif bir agri ve biraz kanama var goruntu suan icin hos degil odemin sisliklerin azalmasi ve kanamanin bitmesi ne zamani bulur tahminen sizce normal mi bu durumlar

Arkadaşlar dün labioplasti ameliyatı oldum odem hafif bir agri ve biraz kanama var goruntu suan icin hos degil odemin sisliklerin azalmasi ve kanamanin bitmesi ne zamani bulur tahminen sizce normal mi bu durumlar
Merhaba, bu mesajına cevap vermek için üye oldum canım. Bende geçen hafta salı günü oldum kanamam hala ara ara var. doktorum 1 ayı bulur ödemini atması dedi. ama ilk günle şuan arasında bile çok fark var şişlik baya indi. zamanla düzelir diye umuyorum :) görüntüye aldanma. gün geçtikçe oturuyor. ben ilk gün baktığımda resmen eskisiyle aynı gibi görünüyordu, keşke yaptırmasaydım demiştim. gün geçtikçe çok daha iyi görünüyor

Tesekkur ederim sislik odem azaldi ama simdi dikislerin ustudne beyazliklar var onlar endiselendiriyo ama normal dedi doktor insallah guzel olur
Doktor ismi vermek istemiyorum ben memnun olurum baskasi olmaz boyle bi sorumluluga girmek istemem kusura bakmayin lutfen

Merhaba arkadaşlar; ben de tam 12 gün önce labioplasti oldum. İlk bir iki gün lekelenme tarzında kanamam oldu. Şişlik morluk bir hafta. Şu an hala hafif şişlik sertlik ve dikiş iplerinin verdiği batma var.
İlk günden beri ayaktayım. İşe gidiyor günlük işlerimi yapıyorum.
Ancak zaman zaman rahatsızım. Araba kullanırken rahatsız oluyorum. Bazen yeter artık ne zaman şu batmalar geçecek diye hayıflanıyorum. Beyazlık varsa dikkat edin enfeksiyon olabilir. Ben de beyazlık yok. Eskisine göre elbette daha estetik bir görüntü var.
Cinsel ilişkiye gelince, eşim şehir dışındayken yaptırmıştım. Dün geldi ve ilişkiye girdik çok dikkat ederek. Benim için çok rahatsız edici oldu. Bir iki hafta daha en az yaklaşmasanız gerektiğini gördük.
Çok kolay dediler. Çok da değilmiş. Rahatsızlık veriyor kesinlikle. Ama evet riski yok ve günlük yaşama devam edecek kadar iyi oluyorsunuz. Sadece şu batmalar sertlikler ne zaman geçecek ben de sabırsızlıkla bekliyorum.

Merhaba arkadaşlar; ben de tam 12 gün önce labioplasti oldum. İlk bir iki gün lekelenme tarzında kanamam oldu. Şişlik morluk bir hafta. Şu an hala hafif şişlik sertlik ve dikiş iplerinin verdiği batma var.
İlk günden beri ayaktayım. İşe gidiyor günlük işlerimi yapıyorum.
Ancak zaman zaman rahatsızım. Araba kullanırken rahatsız oluyorum. Bazen yeter artık ne zaman şu batmalar geçecek diye hayıflanıyorum. Beyazlık varsa dikkat edin enfeksiyon olabilir. Ben de beyazlık yok. Eskisine göre elbette daha estetik bir görüntü var.
Cinsel ilişkiye gelince, eşim şehir dışındayken yaptırmıştım. Dün geldi ve ilişkiye girdik çok dikkat ederek. Benim için çok rahatsız edici oldu. Bir iki hafta daha en az yaklaşmasanız gerektiğini gördük.
Çok kolay dediler. Çok da değilmiş. Rahatsızlık veriyor kesinlikle. Ama evet riski yok ve günlük yaşama devam edecek kadar iyi oluyorsunuz. Sadece şu batmalar sertlikler ne zaman geçecek ben de sabırsızlıkla bekliyorum.
Tesekkurler cok aciklayici olmus bende doktoruma danistim normal iyilesme sureci dedi sanirim dikis iplerine reaksiyon gosteriyorum
Dikisleriniz eridi mi 12 gunde

Yine de hala pişman değilim. Eşim ameliyat olduktan sonra öncesinden rahatsız olduğunu itiraf etti. Yıllar önce yaptırsaymışım keşke...bir de tam geçse de kurtulsak.
Kaşıntı için kremler var. Doktorunuza danışın derim

Umarim benimde artmaz dediginiz gibi hic anlatildigi kadar basit degil sonrasi zor ama guzel olacak gibi gorunuyor simdiden

Evet kullaniyorum ama oda anestezik kremoldugu için olabilidigince az kullaniyorum evet gercekten rahatsiz edici her anlamda mutlaka farketmistir ozguvenide etkiliyor iliskide saklama ihtiyaci yaratiyor

Umarim benimde artmaz dediginiz gibi hic anlatildigi kadar basit degil sonrasi zor ama guzel olacak gibi gorunuyor simdiden
Anlatılanlara çok dikkat etmek lazım abartı var çünkü acı da acısızlık da abartılıyor. Okuyanlar ortalamayı alıp karar versinler. Ne çok kolay... ne de ayağa kalkamayacak kadar zor. Bir de kişiden kişiye değişebilir. Onu da göz ardı etmemek gerek

Kesinlikle doktor onermeyide cok dogru bulmuyorum soranlar icin sonucta bir operasyon basariliysa hepsinde herkeste basarili olacak degil

Kesinlikle doktor onermeyide cok dogru bulmuyorum soranlar icin sonucta bir operasyon basariliysa hepsinde herkeste basarili olacak degil
Katılıyorum. Size iyi geceler. Umarım en koşa sürede düzelirsiniz.
Paylaşırız burada değişimleri. Bir de merak edenler için 3000 tl ödedim. 12 gün önce özel bir hastanede.

Dikis üzerindeki beyazlıklar çok normal korkma. Her geçen gün azalıcak onlar. Olabildiğince temiz tutmaya çalış

X