Labioplasti olanlar yardım..

Arastırıyorum ama hala içime sinen birini bulamadım...Ben bu ameliyatın estetik ameliyat oldugu,bu sebepten bir estetik cerrahın yapması gerektiği görüşündeyim ancak araştırınca en cok kadın dogum doktorları çıkıyor...

Bir kaç estetikçiye muayene oldum ancak tatmin olmadım,üstteki fazla deriye müdahale etmek istemiyorlar...Ben Ankara da Ebru hanım’ı hastalara sert davrandıgı ve local yaptıgı için ,gözde hanım’ı hakkında burada bir kac reklam yorum okudugum için sildim...İstanbul da ise forum da bahsedilen aylin kurt’un cok mutsuz hastası oldugu , son bir kac kişinin bahsettiği özgür kartal ı ise çok fazla kesip biçtiği için sildim listeden...Bir de hanife hanım var onu da hastasıyla alakalı enteresan demeçler verdiği için sildim,ekşi de okumuştum,hakkında da çok şikayet var...

Mutlaka bunu iyi yapan bir estetik cerrah var ama olanlar paylaşmıyor sanırım,doktordan emin olsam hemen ameliyat olurum,hergün bu şekilde görmektense hiç beklemem şahsen...Doktor çok önemli ,iyi ahlaklı ve vicdanlı olana denk gelmek en önemlisi...yoksa kesildiğinizle kalırsınız...Bu sebepten hep derim allah para hırsı olmayanlara denk getirsin...
Merhaba, doktora karar verebildiniz mi? Özgür hoca revizyon ameliyatımı gerçekleştirdi. Yeniden dudak yaptı vs. Şimdi çok fazla kesip bictiginden bahsedilmiş link yollayabilir misiniz. Ben böyle bir yoruma ulaşmaya çalışıyorum ama yok hiç bi yerde de. Teşekkür ederim şimdiden

Merhaba, doktora karar verebildiniz mi? Özgür hoca revizyon ameliyatımı gerçekleştirdi. Yeniden dudak yaptı vs. Şimdi çok fazla kesip bictiginden bahsedilmiş link yollayabilir misiniz. Ben böyle bir yoruma ulaşmaya çalışıyorum ama yok hiç bi yerde de. Teşekkür ederim şimdiden[/QUOT

kaç yere yazdım kimse dönmüyor anlamıyorum. lütfen okuyun.

iç dudak ucunda kist oluştu. bartolin sanıldı önce. bilye kadar büyüdü 1,5 senede. apse yaptı. içi tam boşalmadı. kesesi kaldı kistin. tekrar kist oluşma riskinden dolayı aldırdım kadın doğum doktoruna. ama kist dışında dudağım da kesilmiş ve kötü görünüyor. bir çıkıntı oluştu ve kiloduma da sürtünüyor. 2 hafta oldu. dikiş ipleri de rahatsız etmekte.
doktor sen görüntüden memnunsan sorun yok dedi. demek ki anormal bir durum var. başta anlamadım ben tabii. ne yapmalıyım? labioplastiyi düne kadar hiç düşünmemiştim biraz sarkık olan iç dudaklarıma rağmen. ne önerirsiniz? üzüntüden öleceğim.... :KK43:

Merhaba arkadaşlar ameliyatımın üzerinden 8 ay geçti. Bu arada evlendim vs. Özgür kartal a olmuştum ameliyatımı. İlgi alaka çok iyiydi. Ameliyat öncesi sonrası mutluydum. Ama o çok kesip biçiyor denilen özgür bey bi bende elini korkak alıştırmış herhalde. Normalde tek taraflı asimetri vardı. Sol dudak dısarı sarkıyordu. Alt tarafı ikisini eşitleyecekti yani. Sonuç olarak dışarı sarkmasa da hala asimetri var. Yani ameliyatlı dudak diğerinin 2 katı. Revizyonda yaptıramam. Eşim bilmiyor ameliyatımı. Zaten cinselliğimi de çok etkilemiyor su anda. Sadece ben aynada falan görünce o kadar para verdim hala asimetri var diye sinirleniyorum. Agrı sızı yok bu arada

kaç yere yazdım kimse dönmüyor anlamıyorum. lütfen okuyun.

iç dudak ucunda kist oluştu. bartolin sanıldı önce. bilye kadar büyüdü 1,5 senede. apse yaptı. içi tam boşalmadı. kesesi kaldı kistin. tekrar kist oluşma riskinden dolayı aldırdım kadın doğum doktoruna. ama kist dışında dudağım da kesilmiş ve kötü görünüyor. bir çıkıntı oluştu ve kiloduma da sürtünüyor. 2 hafta oldu. dikiş ipleri de rahatsız etmekte.
doktor sen görüntüden memnunsan sorun yok dedi. demek ki anormal bir durum var. başta anlamadım ben tabii. ne yapmalıyım? labioplastiyi düne kadar hiç düşünmemiştim biraz sarkık olan iç dudaklarıma rağmen. ne önerirsiniz? üzüntüden öleceğim.... :KK43:
Öncelikle senin psikolojini bozuyorsa görüntü ve sağlıken de rahatsız oluyorsan karar alma aşamasına çoktan geçmişsindir.Öncelikle kendin için bişeyleri yapmayı göze alıyosan adım atmalısın.Doktor konusunda da Ankara'daysan Esra çabuk cömert i önerebilirim.Ben ilk karar alırken 10 kez vazgeçtim belki sonra aynı şekilde 10 kez evet dedim yani bu birazda senin rahatsızlık derecene bağlı.Bilmen gereken sadece şu unsur var 1 ayda anca toparlanıyorsun evdeysen hiçbir sorun yok.Ben hiç pişman olmadım kendim için belkide yaptığım 3 4 şeyden biridir bu yaşıma kadar.

Öncelikle senin psikolojini bozuyorsa görüntü ve sağlıken de rahatsız oluyorsan karar alma aşamasına çoktan geçmişsindir.Öncelikle kendin için bişeyleri yapmayı göze alıyosan adım atmalısın.Doktor konusunda da Ankara'daysan Esra çabuk cömert i önerebilirim.Ben ilk karar alırken 10 kez vazgeçtim belki sonra aynı şekilde 10 kez evet dedim yani bu birazda senin rahatsızlık derecene bağlı.Bilmen gereken sadece şu unsur var 1 ayda anca toparlanıyorsun evdeysen hiçbir sorun yok.Ben hiç pişman olmadım kendim için belkide yaptığım 3 4 şeyden biridir bu yaşıma kadar.

ayyy ben de cuma günü olacağım allah izin verirse.. zor karar verdim...inşallah güzel şeyler yazarım buraya

Arkadaşlar dün labioplasti ameliyatı oldum odem hafif bir agri ve biraz kanama var goruntu suan icin hos degil odemin sisliklerin azalmasi ve kanamanin bitmesi ne zamani bulur tahminen sizce normal mi bu durumlar
Hepsi çok normal ilk 3 4 gün pişman olursun iyileştikçe mutlu.Bende ilk günler şişlikleri gördükçe yanlış mı yaptım diyodum.Şimdi iyi ki yaptırmışım diyorum.

Kızlar ameliyat olalı neredeyse iki ay olacak ancak klitoris sanki hala çok hassas. Ped kullandığım zaman tahriş oluyor sürekli ve rahatsızlık hissediyorum. Doktor sorun olmadığını söyledi siz böyle bir durum yaşadinız mı

Kızlar ameliyat olalı neredeyse iki ay olacak ancak klitoris sanki hala çok hassas. Ped kullandığım zaman tahriş oluyor sürekli ve rahatsızlık hissediyorum. Doktor sorun olmadığını söyledi siz böyle bir durum yaşadinız mı
İlk zamanlar çok normal ben de oldum 3 yıl oluyor ama olmadan önce daha fazla şikayetim vardı on gün dikkat edin sabredin sonrası sonuç güzel değiyo yaptırdığınıza benim fazlaydı tabii bana göre, kaşıntı oluyodu ped kullandığımda rahatsızlık şimdi özgüvenim yerine geldi eşimden çekiniodum hep bikini giyince belli oluo die korkuodum şimdi o derdim kalmadı mutluyum ben görüntüden ve çıkan sonuçtan

Arkadaşlar klitorisine müdahale olan arkadaşlar yazabilir mi...ben bugün bu fotoğraf gördüm korkunctuuu....korkunccc....Öyle olacağına böyle kadın daha iyi allah aşkına birsey söyleyin acayip psikolojim bozuldu o kadar eziyet çekip böyle bir sonuç ile karşılaşacaksam böyle kalayım daha iyi.....nolur olanlar yazsın lütfen...olan köşede çok çok övülen ebru zulfikarogluna olmus

Bende klitoriste müdahale edildi. Şimdilik his kaybı YÖK gibi dokununca hissediyorum 16. Günümdeyim ama bakalım.

Herkese Merhaba,
Benim gibi daha once basarisiz vajinoplasti ve labioplasti ameliyati geciren varsa mesajimi okumanizi rica ediyorum.
Yaklasik bir sene once labioplasti ameliyati yapmaya karar verdim, bu alanda birsuru yapan doktorlar oldugu icin fazla arastirma yapmadan kendim 10 sene boyunca guvendigim kadin dogum ve hastaliklari doktoruma gittim ve sorunumu anlattim. Labioplasti ve ayni anda vajinoplasti ameliyati yapacagimi soz veren doktorum beni ameliyata aldi ve tum jenital bolgemi parcalayip cok kotu bir sekilde dikti. Arkadaslar, cok iyi bir kadin dogum uzmani cok iyi estetikci anlamina gelmez, benim gibi bu hatayi sakin yapmayin.
Bildiginiz gibi revizyon ameliyat yapmak icin 5-6 ay beklemek lazim. Bu aylar benim icin cok kotu gecti. O sirada tum doktorlari arastirmaya ve yavas yavas muayenelere gitmeye basladim. Bu isi iyi yapan Istanbuldaki cogu doktorlari gezdim. Hepsi ayni fikirdi, "kizim sana ne yaptilar" diyorlardi. Bazi doktorlar bana hic guven vermediler, digerleri bana garanti vermediler iyi olacak diye. Bir doktor ameliyatimi yapacagina soz verdi ama biraz dusunmek gerektigini soyledi. Tam 2 ay sonra bana mesaj yoluyla uzgun oldugunu ve ameliyatimi kafasinda planlayamadigini yazdi.
O sirada da ben Dr Suleyman Eserdag in Hera klinigi arastirdim . Labioplasti alaninda cok deneyimli oldugunu okudum ustunde de egitim verdigini de. Dr. Suleymana muayene oldum ve bana ilk dakikalarda inanilmaz deregece guven verdigi tek doktor oydu. Durumunu duzelttirim dedi, once vucudumda sonra da resim cizerek bana aciklayici bir sekilde ameliyatim sirasinda ne yapacagini gostererek anlatti. Ameliyata da beni beklettmeden alabilecegini soyledi. Ne zaman ben hazir olursam ancak.
Ve ben ameliyat oldum, vajinoplasti, perinoplasti ve labioplasti revizyon ameliyati. Inanilmaz guzel yapti herseyi dr. Suleyman. Benim bekledigimden daha da guzel. Ameliyat oncesi ve sonrasi cok profesyonel ve ilgili idi. Ameliyattan 2 gunude rahat yureyebiliyordum bile nasil hafif elleri var ki :)
Keske tum doktorlar onun gibi olsa. Iyi varsiniz. Sevgiler.

Şimdi, yeni üye olup direkt doktor övenler yüzde yüz fake oluyor. Ikinci olarak, burda doktor arayıp forumdan foruma araştıranlar, yazanlar, soru soranlar sonunda bir doktora karar kılıyor ve sonucu iyi oldu olmadı diye yazıyorlar. Bir de üye olmadan buraları sessiz sedasız takip eden bir kitle var. Onlar doktora karar veriyor ve sonuçtan memnun olanlar özellikle, dur üye olayım da bi memnuniyetimi yazayım insanlara faydam dokunsun diye düşünmüyo, zahmete girmiyorlar. Yine sessizce forumlardan ayrılıyorlar işleri bitmiş oluyor çünkü.

Geri kalanı reklâm ve insanları yanlış yönlendirmeye aday tehlikeli üyeler. Ah alırsınız yapmayın. O doktorlar da bunu yaptırmasın. Biraz daha fazla kazanmak için onursuz davranmaya değer mi? Bakın sonra gerçekler ortaya çıkıyor. Ebru zülfikaroğlu gibi çok geçmeden tökezliyor reklâm yaptıran doktorlar. Burda mesela sırf cok övüldü diye bu kadınla sorun yaşayan hastalar sorunu kendilerinde arayıp haklarını bile savunmamışlar. Nasıl manipüle etmiş insanları görün işte. Reklam nasılsa diye küçümsemeyin bunların yaptığını. Kaç insan mağdur onlar (yani bizler) işte ilahi adaleti gördüler.

Neyse konudan saptım. Buraya yazılan reklâmı dikkate almayın derim, ya da alın her koyun kendi bacağından asılır.

X