Labioplasti Düşünenler

allahtan yazmadın buram buram parayla tutulduğun belli. ben bizzat oldum burdaki yorumlara aldınıp SAKIN OZGUR KARTALA OLMAYIN!
Ben özgür kartalla ilgili bir şey yazmadimki sen yanlış kişiyle konuşuyorsun su an o ben değilim başka hesap Özgür kartalı yazan

allahtan yazmadın buram buram parayla tutulduğun belli. ben bizzat oldum burdaki yorumlara aldınıp SAKIN OZGUR KARTALA OLMAYIN!
Kotumu yapti??bende esra hanimi dusunuyorum yukarda arkadasin durumu yazdikca zeynep hanimida dusunebilirim esra hanima olanlara yaziyorum cvp yok cvp verin yaa

Sizdemi yaptirdiniz ozgur bey kotumu yapti yazin buraya lutfen bilgi sahibi olalim ismi baya gecti bu saydada ben bayan dr dusunuyorum sizinki kotu gecmis anlatin lutfen yaptiranlar sayfaya girip yazmiyor lutfen anlatin

Bende olacagim dr ariyorum yazin yahu birbirimize yardimci olalim yaptirdiniz siz ozgur beye nasil oldu kotumu yapti anlatin keske arastirip gitseydiniz burdan bulupmu gittiniz
Canım ben özgür kartala yaptırmadım önce bi kadın dogumcuya gittim Muayene oldum ameliyat gününü kararlaştırdık maddi açıdan sıkıntı çıkınca kaldi olamadım İnstagramda denk geldi bu doktor mesaj attım randevu oluşturdular Muayeneye gittim iki gün önce de ameliyat oldum

Su an ikinci günüm ayrım korktuğum gibi olmadı sol taraf sis ve mor sadece o kadar o da normalmiş kanamam çok çok az gerekmedikçe kalkmıyorum uzanarak dinleniyorum

Su an ikinci günüm ayrım korktuğum gibi olmadı sol taraf sis ve mor sadece o kadar o da normalmiş kanamam çok çok az gerekmedikçe kalkmıyorum uzanarak dinleniyorum
Insallah istedigin gibi olur ben dr bakiyorum iste cok yoruldum olanlarda birdaha yazmiyor ????niye yazmiyorlarsa neyse sen yaz bari ic tarafi komple aldirmak istiyorum ben nasil olcak.....😞

Labioplasti ne için yapılıyor ,yani sadece güzel gözükmesi için mi,konuya biraz uzağım canlar, o yüzden soruyorum, görüntü dışında yararı var mı cinsel acidan

Insallah istedigin gibi olur ben dr bakiyorum iste cok yoruldum olanlarda birdaha yazmiyor ????niye yazmiyorlarsa neyse sen yaz bari ic tarafi komple aldirmak istiyorum ben nasil olcak.....😞
Seni çok iyi anlıyorum bende doktor araştırmaktan yorumları okumaktan mahvolmuştum. Senin istediğin barbie vajina sanırım iç dudağı komple alıyorlar onda ama pek önermiyormuş çoğu doktor

Labioplasti vajinadaki iç dudakların sarkması sonucu yapılan bir operasyon
Sarktigi için cinsel isteği mi azaltıyor,sarkinca ne oluyor eşime mı cinsel haz verdirmiyor?yoksa labioplasti olunca aldığım zevk articak mi bilgilendirirseniz çok sevinirim

Sarktigi için cinsel isteği mi azaltıyor,sarkinca ne oluyor eşime mı cinsel haz verdirmiyor?yoksa labioplasti olunca aldığım zevk articak mi bilgilendirirseniz çok sevinirim
Cinsel iliski sırasında o dudaklar içeriye doğru girip rahatsızlık veriyor akıntı çok oluyor hijyenik ve görüntü açısından rahatsızlık veriyor insana

Seni çok iyi anlıyorum bende doktor araştırmaktan yorumları okumaktan mahvolmuştum. Senin istediğin barbie vajina sanırım iç dudağı komple alıyorlar onda ama pek önermiyormuş çoğu doktor
Hadi yaaa ben kople alinsin istiyorum dr bir konusayim ic kisim komple sarkik bende rengi koyu dedigin gibi inanilmaz derecede koku ve terleme oluyor surekli akinti var biktim vallahi yaptircam kesin kurtulmak istiyorum

Hadi yaaa ben kople alinsin istiyorum dr bir konusayim ic kisim komple sarkik bende rengi koyu dedigin gibi inanilmaz derecede koku ve terleme oluyor surekli akinti var biktim vallahi yaptircam kesin kurtulmak istiyorum
Konuş canım muayeneye gittiğinde detaylı Bilgi verilir zaten sana

BEN DE BURDA MÜTHİŞ ŞAHANE ARAMIZA HOŞGELDİN OZGUR KARTAL DEĞİL Mİ DİYE YORUMLARA ALDANIP YAPTIRDIM BİN PİŞAMANIM BU NASIL ÖZÜRLÜ DİKİŞ ATMASI 9 AY OLDU SOSYAL HAYATIM BİTTİ

X