Labioplasti Düşünenler

hangi doktora olucaksiniz yazarmisiniz lutfen 🙏🙏 estetik cerrah dahami iyi oluyor
Ben ilk önce kadın dogumcuya yaptıracaktım muayene oldum ameliyat ıcın gün aldım ama maddi açıdan aksilik çıkınca kaldı olamadim. O kadar çok araştırma Yapiyordumki artık her yerde reklamlar çıkıyordu karşıma tesadüf eseri buldum Zeynep hanımı muayeneye gittim kendimi de tam olarak ayarlayınca da gün aldım yarın olcam inşallah. Mantıken düşününce genital estetik olduğu ıcın estetik cerrah daha iyi olur diye düşündüm bakalım hayirlisi olur insallah. Süreç hakkında her şeyi yazarım sizlere

Ben ilk önce kadın dogumcuya yaptıracaktım muayene oldum ameliyat ıcın gün aldım ama maddi açıdan aksilik çıkınca kaldı olamadim. O kadar çok araştırma Yapiyordumki artık her yerde reklamlar çıkıyordu karşıma tesadüf eseri buldum Zeynep hanımı muayeneye gittim kendimi de tam olarak ayarlayınca da gün aldım yarın olcam inşallah. Mantıken düşününce genital estetik olduğu ıcın estetik cerrah daha iyi olur diye düşündüm bakalım hayirlisi olur insallah. Süreç hakkında her şeyi yazarım sizlere
Ayy lutfen yazin ucreti ne kadar ? Hayirli olur insallah 🙏

İnstagram ve Google sayfasından da bakabilirsiniz kendi kliniği var neorama is merkezinde orda olcam
Bir kac yerde okumustum boyle ameliyatlar hastede olmalidir ki bencede oyle olmalidir klinikte olunmamalidir ben hastenede yaptiririm baktim sogutozunde bir plaza diyor

Bir kac yerde okumustum boyle ameliyatlar hastede olmalidir ki bencede oyle olmalidir klinikte olunmamalidir ben hastenede yaptiririm baktim sogutozunde bir plaza diyor
Orası is merkezi ve tamamen doktorlardan oluşuyor diyebilirim hatta Esra çabuk cömertte o plazada

Hem heyecanlıyım kurtulcam diye hem de korkuyorum sonuç nasıl olur pişman olur muyum beğenmez miyim diye dengem bozuldu artık kizlar😔

İki taraflı benimki
Benimde ic dudak cok buyuk ve sarkik ben dis dudaklar buyuk ama ilk once ic dudaklari duzeltmek istiyorum sonra disi.... hep diyorum niye ben yaa bu niye benim basima geldi o kadar cok doktor varki napcam bilmiyorum siz yaptirin ama lutfen yazin 🙏🙏 bilgi sahibi olalim insallah cok iyi gecer

X