Kumbara gunlugu💰💰💰

Sabah sabah Rabbim rızık gönderdi hamdolsun :) 250 tl daha kağıt keseye gitti :) Bilirim ki o kullarını darda bırakmaz yeterki kulu ondan istemeye layık olsun ...

merhaba :)
bende katılabilir miyim..
maaşımdan 15 günde 3000 para harcamişim..
ve para biriktirmek istiyorum.

merhaba :)
bende katılabilir miyim..
maaşımdan 15 günde 3000 para harcamişim..
ve para biriktirmek istiyorum.
Merhaba tabiki yazabilirsiniz ben her ayin 15 de gram.yada çeyrek almaya çalışıyorum günlükte attığımi yaziyorum

çok para harcaninca sirkeleme vaktim geldi.
aylık 1000 lira harcama planim var.
oysa herşey çok pahalı.
ucu ucuna yetinmeye çalışıyorum çok zor valla.
ama para harcamak çok tatlı geliyor :olamaz::olamaz:

çok para harcaninca sirkeleme vaktim geldi.
aylık 1000 lira harcama planim var.
oysa herşey çok pahalı.
ucu ucuna yetinmeye çalışıyorum çok zor valla.
ama para harcamak çok tatlı geliyor :olamaz::olamaz:
İnsan her gördüğünü alıyor mesela ben para harcamamak için markete haftada 1 gidiyorum alacaklarımı alıp 1 hafta boyunca hiç uğramıyorum cunki girince mutlaka ihtiyaç olmayan şeyleride alıyorum fuzuli masraf kart kullanmiyorum hepsini kapamadım onlar.olunca cebimden çıkmıyor gibi hissedip harca babam harca moduna giriyorum :) Sizinde şimdiden birikimleriniz bereketli olsun

Çocuklar için bes yaptım çok bise değil.ama.ufak ufak biriksin aylık 400 tl

Marketten kalan.15 kumbaraya gitti.bakalim

85 tl keseye 8 tl demir kumbaraya

150 tlcik daha atdik bakalım :) 11 gün sonra bir çeyrek parası çıkarmı acep :)
Bu devirde birikim zor ama az az da olsa imkan çerçevesinde yapabildiğim kardır napalim

500 lira ekledim.keseye demir.kumbarasinada 35 tl demir para gitti bakalım ayin 15 de.Ne.kadar çıkacak ne.alabilcez

süper olmuş

bilmeyen bes'i kenara her ay 400 tl para atıyorsun sanırım

aaa tl ıle bırıkım yapılmaz dıyen cok bılmısler yazıyor da yazıyor hahhahah

dogru fon'a baglayınca bes cok guzel devlet katkısı da cabası

yaz yaklasıyor altın fonunu yukseltecegım ben mesela ytd

Maaşa son 7 :) demir kumbarasini 15 nisana kadar açmamaya karar verdim kesedekilere bakacağım bakalım 15 de kaç lira olmuş iki çeyrek parası çıkarsa direk bir yarim alayim diyorum ama bakalım kızların 23 nisan masrafları var maaştan ne kalacak ne olacak duruma göre bakacağım :) bu arada 25 tl demir kumburike atıldı :) ben bu kumbaraya 1 5 ve 10 tl leri atıyorum o yüzden güzel birikiyor aslinda

süper olmuş

bilmeyen bes'i kenara her ay 400 tl para atıyorsun sanırım

aaa tl ıle bırıkım yapılmaz dıyen cok bılmısler yazıyor da yazıyor hahhahah

dogru fon'a baglayınca bes cok guzel devlet katkısı da cabası

yaz yaklasıyor altın fonunu yukseltecegım ben mesela ytd
Bereketli olsun :) bende altın fonuyla başladım açıkçası benim hoşuma gitti en.azından dokunamıyor olmak orda birikmesi için ideal oglum şuan 6. Sınıf o ünv. Gidene kadar Bayaga birikir diye düşünüyorum

Bereketli olsun :) bende altın fonuyla başladım açıkçası benim hoşuma gitti en.azından dokunamıyor olmak orda birikmesi için ideal oglum şuan 6. Sınıf o ünv. Gidene kadar Bayaga birikir diye düşünüyorum

tek fon yerıne yuzde 50 50 ıkı fon da dusunebılırsınız

bence de cok guzel sıstem. ben bı de kredı kartıma bagladım o da guzel oldu

benımkı de anlık 5 yasında :) unıversıtede bozmak benım de nıyetım

10 yıl sıstemde kalın ama en mantıklısı o sekılde oluyor cunku

tek fon yerıne yuzde 50 50 ıkı fon da dusunebılırsınız

bence de cok guzel sıstem. ben bı de kredı kartıma bagladım o da guzel oldu

benımkı de anlık 5 yasında :) unıversıtede bozmak benım de nıyetım

10 yıl sıstemde kalın ama en mantıklısı o sekılde oluyor cunku
Altın ve borsa yaptık şuan çok net hatırlamıyorum :) Allah bagislasin kuzunuzu vallahi niyetim o yönde cunki evde biriktirsem bir şekilde harcanıyor ama böyle iyi hem olduğu yerde birikiyor hemde devlet katkısı ekleniyor mis

100 tl.keseye 10 tl demir kumbirike gitti

Sifremi unutmusum vallahi

Merhaba bende yeğenim için bankada para biriktirmek istiyorum bes, bireysel emeklilik sistemimi oluyor ve aylık ne kadar yatması gerekiyor

Buraya yazamasamda biriktirip bugun 15 gramlık bir bilezik aldım 20.000 liraya :) tabi okula harcadıklarımız olmasaydı gösteriydi gezisiydi dha fazla alırdımda hedef inş önümüzdeki aylara bir bilezik yada bir kaç gram veya ceyrek almaya hayat her gecen gün zorlasıyor..

X