Kumbara gunlugu💰💰💰

Maşallah daha da bereketlensin
Kendi adıma diyeyim hiç bir Birikim yapamadm bi kumbra kurdum haftası dolmadan açtım ya şu ekonomi de para biriktirmek hiç mantıklı gelmedi bide yetişmiyor masraflar harcanıyor ister istemez 🤷
Hersey aşırı zamlı vallahi zor oluyor kenara 3 5 atmak Allah sonumuzu hayretsin

Hanımlar merhaba kazançlarınız bereketli olsun .. benim oğlumla kızımın birer tane kumbarası var 1 ocakta açalım diyorduk 6 aylık .. henüz yarıya kadar doldu çok kararsızım tam dolmasını beklesem mi yok sa açıp altına mı yatırsam sanki TL pul oluyor gibi bari altında dursun diyorum fikirlerniz nedir ?

Hanımlar merhaba kazançlarınız bereketli olsun .. benim oğlumla kızımın birer tane kumbarası var 1 ocakta açalım diyorduk 6 aylık .. henüz yarıya kadar doldu çok kararsızım tam dolmasını beklesem mi yok sa açıp altına mı yatırsam sanki TL pul oluyor gibi bari altında dursun diyorum fikirlerniz nedir ?
Evet canım birikim içinse para önünde yapma ihtimalin olan bir iş yoksa tl de durmanın anlamı yok bence gene de sen bilirsin

Kumbirikcim ben sana yazmayı unutuyorum ya :KK43: okullar kızın özel durumu ev ekonomisi vs vs derken foruma girmekte aklıma gelmiyor ki
Ama kumbırık yöntemine devam ke:)

Bu arada kumbirikcim motor aldı benim adamcağız Rabbim kaza bela vermesin inşallah da bakalım

Ayın 21 de 52 günlük para biriktirme programına başladım biraz değiştirerek ilerlesemde merakla beklıyorum 52. Günde kaç TL birikmiş olacak :)

30 ocak programı doğrultusunda Bir 50 daha gitti kumbaraya onun dışında ekmek üstünden 2.5 TL kalmıştı onuda attım demir kumbirike
Annem kovıd olmuş ya canım çok sıkıldı: ( kimsede yok yakınında :KK43:

30 ocak programı doğrultusunda Bir 50 daha gitti kumbaraya onun dışında ekmek üstünden 2.5 TL kalmıştı onuda attım demir kumbirike
Allah acil şifalar versin anneciğine 😔

Cok geçmiş olsun. Bol limonlu su tüketsiin canım. Birde aspirin içsin

X