Kumbara gunlugu💰💰💰

Denp

Evlatlarıyla mutlu bir anne :) Denp
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2020
1.981
10.477
32
2021 2022 arası sadece 1 tl ler ile 40. Bin kusur biriktirmisdim :) Sevdiğim ve benim.için ideal olan kumbara sistemiyle 27 aralık 2023'e kadar hedefim 25 Çeyrek altın .Bekar ve 4 çocuklu bir anne olarak evlatlarımin geleceğine azda olsa yatırım yapmam gerekli.
Hadi Bismillah...
Hedef 27 Çeyrek
Hedefe kalan 24 Çeyrek :)

:-) Çocuklar için bes yaptım bugün 400 tl yatırdım her ay düzenli elimdeki ni fazlasıyla yatıracağım damlaya damlaya gol olur :)
:cool: 27 Şubat 2023 = 2 Çeyrek Alındı (Kalan para +400
:cool: 16 Mart 2023 = )hedef 1 Çeyrek ???

7mayıs 2023
15 gram bilezik alındı :)

Son düzenleme:
Evet dun ki kumbarayi açıp tumletip yarim gram aldığım için bugün tekrar başlıyorum
2 kumbara yaptım kendime birisi demir paralar için diğeri de kağıt para biriktirmek için
Demir olana 10 tane1 tl atdım
Kağıt olana da 45 tl atarak başladım bakalim nisan 25 de kaç lira birikmiş olacak ve kaç gram altin alabilecegim😘😍🤗

Son düzenleme:
Kaç gündür bakıyorum postlara aktif bi birikim postu göremedim her gün kumbara ya attigim miktarı yazarak not alıp 1 ay sonunda gram altın almak istiyorum
Hadi BİSMİLLAH 🙏
Aslında aktif bir topiğimiz vardı ama konu sahibi konuyu açıp gittiği için ilerlemiyor. Biz de çook uzun zaman yazdık ama konu sahibi olmayınca bir zaman sonra terkediliyor konular. Umarım senin konun daim olur

Birikimlerin bereketli olsun. Ben de açılmayan kumbarada biriktiriyorum bir aydır. Doğuma yakın açıcam bakalım ne kadar çıkacak

Aslında aktif bir topiğimiz vardı ama konu sahibi konuyu açıp gittiği için ilerlemiyor. Biz de çook uzun zaman yazdık ama konu sahibi olmayınca bir zaman sonra terkediliyor konular. Umarım senin konun daim olur

Birikimlerin bereketli olsun. Ben de açılmayan kumbarada biriktiriyorum bir aydır. Doğuma yakın açıcam bakalım ne kadar çıkacak
Evet baktım hepsine bende
Tesekur ederim canım insallah hepimizin birikimleri bereketli bol olsun kaç ay var doğuma Rabbim sağlıkla kucagina almayı nasip etsin

Evet baktım hepsine bende
Tesekur ederim canım insallah hepimizin birikimleri bereketli bol olsun kaç ay var doğuma Rabbim sağlıkla kucagina almayı nasip etsin
Mayıs sonlarına doğru bekliyoruz artık. Açarım bir buçuk ay kadar sonra.

Boncuk işi yapıyorum ordan kazandıklarımı atıyorum bozukluk olarak sadece 1 lira ve 50 kuruşları. Arada oğluma gelen harçlıkları attım. Bakalım 3000 bekliyorum :KK30:

Mayıs sonlarına doğru bekliyoruz artık. Açarım bir buçuk ay kadar sonra.

Boncuk işi yapıyorum ordan kazandıklarımı atıyorum bozukluk olarak sadece 1 lira ve 50 kuruşları. Arada oğluma gelen harçlıkları attım. Bakalım 3000 bekliyorum :KK30:
Bereketli olsun inşalalh canım ilk zamanlar masraf çok oluyor malum güzel isine yarar

Ekmek parasının üzerinden 2 tl kaldı hop kumbara ya

Market ustu 4.lira 70 krş kumbaraya

Canım bende aktif konu bulamadım burdan devam etsem :KK16: Hedefim her ay 1 gram altın almak. Ayrıca eşimle ortak kumbaramız var dolmadan açamıycaz bayağı da büyük 1 seneye ancak dolar diye düşünüyorum. Birikimlerimiz bereketli olsun bakalım. :KK68:

Canım bende aktif konu bulamadım burdan devam etsem :KK16: Hedefim her ay 1 gram altın almak. Ayrıca eşimle ortak kumbaramız var dolmadan açamıycaz bayağı da büyük 1 seneye ancak dolar diye düşünüyorum. Birikimlerimiz bereketli olsun bakalım. :KK68:
Olur tabiki canım hoşgeldin birikimlerimiz bin bereketli olsun inşallah 😍😘

Sabahki ekmek parasından 2 tl kaldı cukkk kumbara ya 😍😍😍 arttikca artsin inşallah 💜💜🙏🙏

Bugün babamızın yolladığı harclıktan cocuklara bir kaç birşey alacagim bakalim üstünden kalanlar kumbara ya yine
dün anne annemizin yolladığı 200 tl harcligi hic dokunmadan kumbara ya attı kuzular pek hevesliler bakalim 💜💜

Hayırlı kandiller 🌹 birikimlerimiz bereketli olsun.bende 7. aydan beri kumbara yaptik senesi dolunca açalım dedik. KararsiDa kaldım açıp altın mi alsam.

Olur tabiki canım hoşgeldin birikimlerimiz bin bereketli olsun inşallah 😍😘
Hoş bulduk 😊 amin inşallah Hayırlı kandiller :KK68: bugün 4 tl kumbaraya attım. Eve sadece ekmek aldım 2 tane . Markete gidince kendimi kaybediyorum bazen 🙈 inşallah bu alışkanlığımı yenicem.

Hayırlı kandiller 🌹 birikimlerimiz bereketli olsun.bende 7. aydan beri kumbara yaptik senesi dolunca açalım dedik. KararsiDa kaldım açıp altın mi alsam.
Hayırlı kandiller canım ben aylık açıp altın aliyorum sonra tekrar başlıyorum biriktirmeye
Dün 2 lira bugün de 3 lira attım
Ohh bereketli olsun
Hoş bulduk 😊 amin inşallah Hayırlı kandiller :KK68: bugün 4 tl kumbaraya attım. Eve sadece ekmek aldım 2 tane . Markete gidince kendimi kaybediyorum bazen 🙈 inşallah bu alışkanlığımı yenicem.
Bende eskiden öyleydim ama yavaş yavaş torpuledim kendimi artik sadece ihitiyacim olanı aliyorum

Alışveriş sonrası babamızın yolladığı harcliktan 50 lira 50 krş kaldı
Onun dışında pastanenin üzerinden kalan 3 tl de kumbara ya çoktan gitti

Alışveriş sonrası babamızın yolladığı harcliktan 50 lira 50 krş kaldı
Onun dışında pastanenin üzerinden kalan 3 tl de kumbara ya çoktan gitti
Bereketli olsun 😍ben ayda bı gram altın alıyorum otomatik ödemeyle.edim birikim hiç yapmayı sevmez kumbaraya ondan yaptık alışveriş sonrası bozukluklar kumbaraya atıyoruz artık.

Bereketli olsun 😍ben ayda bı gram altın alıyorum otomatik ödemeyle.edim birikim hiç yapmayı sevmez kumbaraya ondan yaptık alışveriş sonrası bozukluklar kumbaraya atıyoruz artık.
Banka hesabindan mi aliyorsunuz siz peki bende dusundum de hangi banka daha güvenilir olur bilemedim birde makas aralıkları vs varmis

X