Kulak Çınlaması Acil

Benim vertigom var o yüzden kulak cınlımam 2 senedir alıştım artık sessiz ortamda daha cok belli oluyor. Sizin ki iltihaptan olabılır. Özel muayaneli doktorlara görünün bence

Benim arkadasimda da olmuştu. Kisa bir sure sonra gecti o da baya skntili zamanlar gecirdi. Sinav döneminde stresten dislerini skyormus. Sanirim ondan kaynaklanmış oyle demisti. Cene disler kulakla baglantili diye biliyorum. Bir de kulak kirliligi de cinlama yapabilirmiş. Ama gecti arkadasimin sorunu kisa surede. Paniklenecek bir durum yok insallah ya

Benim arkadasimda da olmuştu. Kisa bir sure sonra gecti o da baya skntili zamanlar gecirdi. Sinav döneminde stresten dislerini skyormus. Sanirim ondan kaynaklanmış oyle demisti. Cene disler kulakla baglantili diye biliyorum. Bir de kulak kirliligi de cinlama yapabilirmiş. Ama gecti arkadasimin sorunu kisa surede. Paniklenecek bir durum yok insallah ya
inşallah önemli birşey yoktur ama yinede ufakta olsa bunu geçircek bi sonuç çıkarsa iyi olur..

Dişlerimden şüphelenmeye başladım ama dişlerimden bir şikayetim yok şükür. saçımı başımı yolcam az kaldı.

Benim vertigo ataklarım başlamadan bir müddet önce başlar o çınlama. Haftalarca çınladığını biliyorum. O yüzden Allah kolaylık versin. Oraya odaklanmamaya çalışın lütfen.

Benim vertigo ataklarım başlamadan bir müddet önce başlar o çınlama. Haftalarca çınladığını biliyorum. O yüzden Allah kolaylık versin. Oraya odaklanmamaya çalışın lütfen.
keske kolay olsa her dk çın çın çın kulağınızda bir ses

Benim beyin sinir doktorum kulak çınlaması için kalp ritmine, kan tahlillerine tansiyonuna kulaklarına baktır demişti.

Bilmez miyim. 12 yaşından beri yaşıyorum yaş 27. Başka çaresi yok. Telefon ışık ses hepsinden uzaklaşın. Biraz daha iyi gelir. Migren yada vertigo diye tahmin ediyorum.
Migrenim var zaten auralı migren. Geçenlerde üst üste ataklarım oldu hatta konu açtım o geçti bu başladı.

Benim beyin sinir doktorum kulak çınlaması için kalp ritmine, kan tahlillerine tansiyonuna kulaklarına baktır demişti.
Baktırdım hepsine sadece b12 eksik Çok şükür onuda kullanıyorum. ilaçlı mr çekildim haftaiçi alıcam sonucu bakalım hayırlısı.

Cinlamayla sinyal verenler varmış. Bilemiyorum. Kulak cinlamasiyla ilgili çoğu kişi sorun yaşıyor ama hep başka başka şeyler yaşanmış.

Psikolojik olabilir mi, Hiç arastirdiniz mi ?
sanmıyorum bir sıkıntım yok çok şükür bundan önce migrenimle uğraşıyordum birden çınlama başladı geçer sandım ama 5 gündür benimle

X