Kulak Çınlaması Acil

Arkadaşlar merhaba güncelleme yapıyorum: Çok şükür sonuçlarım temiz yani bir çözüm yok demek oluyor buda doktor ' vasoserc ' adında bir hap verdi kulak çınlaması, baş ağrısına iyi geliyormuş. Kullanan yorum yapabilcek var mı? Tabi ilk internetten araştırdım herkes daha da arttı demiş ama içtim tabi eli mahkum herkesin bünyesi farklıdır.

Geçen akupunktur için gittiğimde yan yatakta blr hasta vertigosu olduğundan bahsetti, doktor kulak çınlamasi var mı diye sordu, hasta da evet dedi.Soylemek istedim size belki bir ipucu olur

Bu sene ben de dahil o kadar çok kişi yaşadı ve yaşıyor ki bunu.delirmemek için geceleri kulaklıkla white noise dinleyerek uyumanı tavsiye ederim.

Geçen akupunktur için gittiğimde yan yatakta blr hasta vertigosu olduğundan bahsetti, doktor kulak çınlamasi var mı diye sordu, hasta da evet dedi.Soylemek istedim size belki bir ipucu olur
Vertigo kulak çınlamasına kusma, baş ağrısı da ekleniyor çok şükür benim sadece çınlamam var baş ağrısı vs yok. Sağolun.

Arkadaşlar merhaba tam 4 gündür geçmeyen gece gündüz her anımı mahfeden bir kulak çınlamam var her iki kulağımdan da çın çın sürekli çınlama geliyor durmuyor artık delircem kendimi parçalıcam neden böyle oldu bilmiyorum günlerdir ağlıyorum doktora gittim herşey temiz kan testi vs. Doktor iyice incelemek için ilaçlı Mr çekcekmiş. Bir sürü şey söyleniyor bu ilaçlı Mr hakkında daha önce çektiren var mı? Damar yolu açılıp ilaç verilcekmiş. Lütfen bana biriniz yardımcı olun delircem ya.. Daha öncede auralı migren için yazmıştım acaba o mu tetikledi dicem ama Allahıma şükürler olsun o geçti şimdi de bu başladı nasıl baş edicem ya nasıll delircem artık yardım edin lütfen
Merhaba cektirdin iz mi ilaçlı mr

Dışarıda bere takın kulaklarınızı iyice örtün üşütmüşsünüzdür muhtemelen, ya da su kaçıyordur banyoda

Arkadaşlar merhaba güncelleme yapıyorum: Çok şükür sonuçlarım temiz yani bir çözüm yok demek oluyor buda doktor ' vasoserc ' adında bir hap verdi kulak çınlaması, baş ağrısına iyi geliyormuş. Kullanan yorum yapabilcek var mı? Tabi ilk internetten araştırdım herkes daha da arttı demiş ama içtim tabi eli mahkum herkesin bünyesi farklıdır.

Kulaklarınız çınlıyor mu yoksa sessizliğin sesini mi duyuyorsunuz acaba?

Ama neden hiç geçmez? Bere takıyorum mutlaka.
2 yıldır bende de var.soğuk ve rüzgarlı havalarda artıyor bilginiz olsun.Yazın nispeten daha rahat oluyor ama hiç mi hiç geçmiyor.
Takviye olarak tinnitus için zinco-c önerdiler ama henüz içmedim.Bilginiz olsun sizin de

2 yıldır bende de var.soğuk ve rüzgarlı havalarda artıyor bilginiz olsun.Yazın nispeten daha rahat oluyor ama hiç mi hiç geçmiyor.
Takviye olarak tinnitus için zinco-c önerdiler ama henüz içmedim.Bilginiz olsun sizin de
Bende tinnitus var mı bilmiyorum. Ben kendi kendime olabilir diyordum tahlillerde birşey çıkmadı ama. Banada Vasoserc verdi doktor kulak çınlaması ve baş dönmesi için yazıyordu üstünde ben kullanıyorum.

Çınlıyor. Her dakika. Bazen geçer gibi oluyor ama uyanır uyanmaz sesi duyuyorum. Allah yardım etsin inşallah böyle durumu olanlara.

KUlak çınlaması boyun fıtığı yada fibromiyalji ile de olabiliyor başka şikayetiniz var mı?

Bende tinnitus var mı bilmiyorum. Ben kendi kendime olabilir diyordum tahlillerde birşey çıkmadı ama. Banada Vasoserc verdi doktor kulak çınlaması ve baş dönmesi için yazıyordu üstünde ben kullanıyorum.
Zaten tinnitus diye bir şey tahlilde çıkmıyor ki.Aynen sizinki gibi bir gün başladı ve bir daha da gitmedi.
Bu durumun adı tinnitus oluyor.

Çınlıyor. Her dakika. Bazen geçer gibi oluyor ama uyanır uyanmaz sesi duyuyorum. Allah yardım etsin inşallah böyle durumu olanlara.
Ankaradaysaniz bunun tedavisi icin bi doktor onerebilirim.Annem uzun sureli migren ataklari sonrada cinlamalar yasadi.Tanidik araciligiyla Hayriye Karabulut a gitti suan atlatti sadece ilacla olmuyor tam olarak nasil bi tedavi uygulandi bilmiyorum.Ogrenip senide bilgilendiririm bugun.

Ankaradaysaniz bunun tedavisi icin bi doktor onerebilirim.Annem uzun sureli migren ataklari sonrada cinlamalar yasadi.Tanidik araciligiyla Hayriye Karabulut a gitti suan atlatti sadece ilacla olmuyor tam olarak nasil bi tedavi uygulandi bilmiyorum.Ogrenip senide bilgilendiririm bugun.
Bilgilendirirseniz sevinirim. Mesaj atabilirsiniz.

X