Küçük gözüken uzun süreli birikim

Kızlar aldım ilk gümüşü diğer banka hesabimda 5 TL vardı ufakda olsa gümüş hesabı açıp aldım 😍bakalm iki hesapda da birikir umarım 😍

Eklentiler

• Screenshot_2021-11-01-11-56-54-17_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12~2.jpg
    Screenshot_2021-11-01-11-56-54-17_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12~2.jpg
    39,5 KB · Görüntüleme: 82
Kızlar aldım ilk gümüşü diğer banka hesabimda 5 TL vardı ufakda olsa gümüş hesabı açıp aldım 😍bakalm iki hesapda da birikir umarım 😍
Ucreti var mı aylık veya yıllık hesap açarken kesinti yapıyor mu

Ucreti var mı aylık veya yıllık hesap açarken kesinti yapıyor mu
Hesabın özellikleri

Gümüş Hesabı, bir vadesiz gümüş depo hesabıdır.
Gümüş işlemleriniz 1000/1000 saflıktaki 1 gram gümüş değeri üzerinden gerçekleştirilecektir.
Gümüş alım/satım işlemlerini en az 0,01 gram olmak üzere TL hesaplarının yanı sıra USD, EUR ve GBP döviz cinsi hesapları karşılığında da gerçekleştirebilirsiniz.
Gümüş Hesabı, faizsiz bir yatırım aracıdır. Gümüş değer kazandıkça, sizin de birikimleriniz değerlenir.
Gümüş alım/satım işlemlerinizi Bankamız aracılığıyla masrafsız olarak gerçekleştirebilirsiniz.
Gümüş Hesabı ile gümüşlerinizi, çalınma riski olmadan ve işçilik kaybı taşımadan hesabınızda biriktirebilirsiniz.
Gümüş alım/satım işlemlerinizi tüm VakıfBank Şubeleri yanı sıra 7/24 VakıfBank İnternet Bankacılığı, VakıfBank Mobil Bankacılık Uygulaması ve 0850 222 0 724 Çağrı Merkezi'nden gerçekleştirebilirsiniz.

Hesabın özellikleri

Gümüş işlemleriniz 1000/1000 saflıktaki 1 gram gümüş değeri üzerinden gerçekleştirilecektir.
Gümüş alım/satım işlemlerini en az 0,01 gram olmak üzere TL hesaplarının yanı sıra USD, EUR ve GBP döviz cinsi hesapları karşılığında da gerçekleştirebilirsiniz.
Gümüş Hesabı, faizsiz bir yatırım aracıdır. Gümüş değer kazandıkça, sizin de birikimleriniz değerlenir.
Gümüş alım/satım işlemlerinizi Bankamız aracılığıyla masrafsız olarak gerçekleştirebilirsiniz.
Gümüş Hesabı ile gümüşlerinizi, çalınma riski olmadan ve işçilik kaybı taşımadan hesabınızda biriktirebilirsiniz.
Gümüş alım/satım işlemlerinizi tüm VakıfBank Şubeleri yanı sıra 7/24 VakıfBank İnternet Bankacılığı, VakıfBank Mobil Bankacılık Uygulaması ve 0850 222 0 724 Çağrı Merkezi'nden gerçekleştirebilirsiniz.
Teşekkür ederim ben Denizbank a baktım acaba yanlış mı anladım diye sordum mesela böyle bişi gördüm de şimdi müşteri hizmetleri arıyorum cevap verirse detaylı bilgi Alacam ona göre vakıftan açarım

Denizbank Döviz hesabı işletim ücreti
Hesap Yönetim Ücreti müşteri başına aylık 13.90 TL olarak tahsil edilmektedir. Tahsil edilecek tutar için öncelikle müşterinin TRY hesapları kontrol edilir. TRY hesaplarda yeterli bakiye bulunmadığı takdirde tahsil edilmesi gereken bakiye için YP hesaplarından tahsilat yapılmaktadır.

Hesabın özellikleri

IMG_20211101_131913.jpg

Olmusmu acaba ?

Almissin cnm bereketli olsun 🥰
Teşekkür ederim 😚 amin inşallah öyle olur ya saçma sapan birşeye harcama yapardım böyle bişi yapmasam her ayda duzenli olarak arayım 10 TL bile olsa 1 dolar alayım böylelikle damlaya damlaya göl olur inşallah o gölde bogulurum hahah 😆😆😆

Teşekkür ederim 😚 amin inşallah öyle olur ya saçma sapan birşeye harcama yapardım böyle bişi yapmasam her ayda duzenli olarak arayım 10 TL bile olsa 1 dolar alayım böylelikle damlaya damlaya göl olur inşallah o gölde bogulurum hahah 😆😆😆
İnşallah cnm büyük mebla ayiramiyoruz ufakda olsa damlar 😅

Merhaba ayda 50₺ ile Euro alsam uzun süreli birikim için sizce güzel olur mu
Dolar ile Euro karşılaştirdim
Euro bozulunca nerdeyse denk geliyor cevirdigim parayla

Az miktarda olsa iyi bı birikim olur mu
Kalabalık bı aileyiz eşimin ailesi de var çok detaya girmek istemiyorum

ama kenarda bı birikmiş olsun istiyorum bende gizli bı bırikim olcak banka hesabından mi yapsam yoksa dovizciden mi her ay 50 TL'lik döviz alsam siz tecrübeli kişilerden fikirlerinizi bekliyorum
Her çok azdan olur ,birikimin azı çoğu olmaz hepsi kıymetlidir benim için.

Döviz alımında bankayı kullanıyorum altında ise kuyumcu tercihimdir bazı hassasiyetlerim sebebiyle ...

Az çok demeden biriktirdiklerimle hiç kredi çekmeden 20 senede 1 ev 1 araba 1 dükkan almak nasip oldu.

Tabi yapmaya çalıştığım bazı yatırımlarda zarara uğradıklarım da oldu üçkağıtçılar tarafından onlar da sanırım ahiretlik kazançlar 😊

Her çok azdan olur ,birikimin azı çoğu olmaz hepsi kıymetlidir benim için.

Döviz alımında bankayı kullanıyorum altında ise kuyumcu tercihimdir bazı hassasiyetlerim sebebiyle ...

Az çok demeden biriktirdiklerimle hiç kredi çekmeden 20 senede 1 ev 1 araba 1 dükkan almak nasip oldu.

Tabi yapmaya çalıştığım bazı yatırımlarda zarara uğradıklarım da oldu üçkağıtçılar tarafından onlar da sanırım ahiretlik kazançlar 😊
Ne kadar güzel bi umut oldunuz 🥰bende G4 TL'lik gümüş aldım
Şimdi de biriktirip. Atıcam hesabıma bozuk ve kağıt paralalrla 98 /100 TL yaptım bile bakalm kurlara göre gümüş ya da döviz Alicam ne zaman atabilirsem
Ahiretlik kazancda lazım ☺️ dovi ve gümüş altın hesabı açtım hangilerne gücüm yeterse o şekilde ilerlicem
Hatta ,2 farklı hesapta gümüş hesabı açtım birncisinde gümüş aldım
Bu 100₺ ye biraz daha katıp 2/3 e bölüp yatırım yaparim hesapta ya da tek şekilde değerlericem bakalm

Ne kadar güzel bi umut oldunuz 🥰bende G4 TL'lik gümüş aldım
Şimdi de biriktirip. Atıcam hesabıma bozuk ve kağıt paralalrla 98 /100 TL yaptım bile bakalm kurlara göre gümüş ya da döviz Alicam ne zaman atabilirsem
Ahiretlik kazancda lazım ☺️ dovi ve gümüş altın hesabı açtım hangilerne gücüm yeterse o şekilde ilerlicem
Hatta ,2 farklı hesapta gümüş hesabı açtım birncisinde gümüş aldım
Bu 100₺ ye biraz daha katıp 2/3 e bölüp yatırım yaparim hesapta ya da tek şekilde değerlericem bakalm
Bol bereketli birikimler diliyorum 😊

X