Komsu

Kizlar komsu var benle yasit 2 cocugu var biz bunlar merhaba merhabayiz yani soyle o benle arkadas olmak istiyor ama ben olmak istemiyorum yani ilk gordgumden itibaren icimde bir huzursuzluk kapladi hani icim kaynamadi neyse ben kizimla disari cikarken gordu beni aaa ayni esine benziyor ben bi sok oldum tabi yani ne alaka ne samimiyet ki sen benim esime benzitiyosun demek ki esimi gormus bakmis incelemiski benzetti demek ki bunun icin icimdeki huzruszluk ben mi yanlis dusunuyorm kizlar esime benzetmesine cok sinir oldum benzese bile esine benziyor ne demek 2.olaya gelelim yine gordum bunu dedi ki iste kargocu geldi kargo adam isim sordu fatih mi esinin ismi neydi dedi bende dedim ki esim kargo vermedi geldiyse bana gelmistir dedim fatih de karsi komsunun ismi yani kisacasi aklinxa esimin ismini ogrenmeye calisti ne diyosunuz kizlar bu duruma
Eşin Chris Evans yada Henry Cavill falan olsaydi belki sana hak verebilirdim :işsiz:

Offf herşey birbirine karıştı. Hayır fatih kadının karşı komşusunun kocası. Ama konu sahibi fatihin adını öğrenmiş. Diğer komşu kocasının adını öğrenecek diye korkuyor. Bize bile söylemedi baksana. Biz de öğrenip aşık olabiliriz pat diye.
Mesela Ben zaten hep önce isimlere aşık olurum 😌 bide kızına benzeyen komşu kocalarına💅

Benim iki çocuğum var benimkileri komşular hatta parkta denk geldiğimiz hanımlar eğer eşimi gördüyse hep babaya benzetiyorlar demek ki benim muhitteki herkesin gözü kocamda 😀 şaka bir yana Allah kocaniza Sabri cemil ihsan etsin 😀

Kizlar komsu var benle yasit 2 cocugu var biz bunlar merhaba merhabayiz yani soyle o benle arkadas olmak istiyor ama ben olmak istemiyorum yani ilk gordgumden itibaren icimde bir huzursuzluk kapladi hani icim kaynamadi neyse ben kizimla disari cikarken gordu beni aaa ayni esine benziyor ben bi sok oldum tabi yani ne alaka ne samimiyet ki sen benim esime benzitiyosun demek ki esimi gormus bakmis incelemiski benzetti demek ki bunun icin icimdeki huzruszluk ben mi yanlis dusunuyorm kizlar esime benzetmesine cok sinir oldum benzese bile esine benziyor ne demek 2.olaya gelelim yine gordum bunu dedi ki iste kargocu geldi kargo adam isim sordu fatih mi esinin ismi neydi dedi bende dedim ki esim kargo vermedi geldiyse bana gelmistir dedim fatih de karsi komsunun ismi yani kisacasi aklinxa esimin ismini ogrenmeye calisti ne diyosunuz kizlar bu duruma
Allah şifa versin

Ya ondanmi esimin adini ogrenmek icin kargocu isim soruyor dedi esime asla kaegoda gelmez neysee ben neyin ne oldgunu anladim zaten
SEN NİYE KOMSUNUN ESİNİN İSMİNİ BİLİYORSUN KIZZZZZ SEN DE Mİ YELLOZSUN??????????? KOMŞUNUN KOCASINA Mİ GÖZ DİKİYORSUN ?

Bu zamana kadar kocanın gerçek ismi de zilde yazmıyordur umarım. Biz fake isimler yazıyoruz zillere. Millet benim kocamın adini neden öğrensin, tövbeler tövbesi.

e herhalde yoksa takipçi sapıklar 11880 den numarasını bulup pazar günü arayabiliyorlarmış🤷‍♀️

X