Rüya Yorumları kocamın mezarı başındaydım :(

miki

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2008
177
0
arkadaşlar rüyamda 1 haftadırr 1 kaç gün arayla kocamın öldüğünü gördüm dün gece onun mezarı başındaydım çok ağladımmm,,hayır olsun diyorumm amaaa yorumm yaparsanız seviniriimmm,,,

öyle bir rüyayı görmek zordur sanırım ama hayırlısına yorun bence ve genelde annemler falan büyükler böyle rüyalar için, "ölü, diri getirirmiş" derler...

hayırlısı olsun inşallah :-)

saoll canımm yaaa,,,insan çok üzülyooo sankii gerçekmişş gibii oluyooo,,sağlıklı hayırlı biirr bebişş olsa keşkeeee,,,

hayır ola inşallah.
eşiniz öldü görüdyseniz ömrü uzamış denir.
iyi mutlu bir ahayt için mücadele etmenzi gerecek ve buna ulaşacaksınız.
içime doğan bu allah ahayrılra vesle etisn.
rüya yorumlarına dikkat edin.sizin için öenmli olduğunu düğşündüğüzn rüyaları kötüye yorumlatmayın.
en önce hayulrı ve güzledir diye yorum yapoın

hayır ola inşallah.
eşiniz öldü görüdyseniz ömrü uzamış denir.
iyi mutlu bir ahayt için mücadele etmenzi gerecek ve buna ulaşacaksınız.
içime doğan bu allah ahayrılra vesle etisn.
rüya yorumlarına dikkat edin.sizin için öenmli olduğunu düğşündüğüzn rüyaları kötüye yorumlatmayın.
en önce hayulrı ve güzledir diye yorum yapoın

aa evet bak böyle de söylerler bu da güzel bi yorum. hayırlara yorun ve yakın zamanda hayırlı evlat sağlıklı bebiş haberi verin inşallah a.s.

Rüyayı görmek değil önemli olan yormaktır
Yanlış yorumlanırsa yorumlandığı gibi çıkar
Onun için çok anlatmamak gerek

Ölü ardından üzüntüyle - sesli de olsa- ağladığını görmek sevinç ve sürura, (mollacami com rüya tabirlerinden)

Hayırlar olsun inşallah :)
Benim bildiğim ve büyüklerimizden duyduğum kadarıyla diri olan birini ölmüş görmek ömrünü uzatır derler :) Hayır olsun deyin

X