Canım sıkkın arkadaşlar

İzmir, Tekirdağ olsa normal derdik :KK70:
ama oraların normali kadın-erkek karma ortamlarda içki, ya da gündüz de içebilirsin, sahilde içebilirsin vs. eşten ayrı hatta habersiz erkeğe-erkeğe içki ortamı daha farklı bir şey

Tam olarak bundan bahsediyorum alkolü seviyorlar
hımm yani alkol ortamı olabileceğini aslında düşünmüşsünüz

ama böyle sürekli sizi bırakıp bırakıp akşam çıkıp içecek kadar alkol alacağını düşünmediniz,o yüzden sık sık çıkmasının sebebi alkollü ortam olunca şaşırdınız, doğru mu?

Eşimle severek evlendik 4 yıldır evliyiz 3 yaşında kızımız var işten çıkıyor akşam 2 saat çay ocağında Felan takılıyor eve geliyor hep mutsuz hep enerjisiz aşırı egoist kendini fazla beğeniyor kızım bile yanına cekinerek gidiyor hareketlerinden dolayı bazen çok iyi keyfine göre davranıyor ve bu akşam eve gelmiş TV izliyoruz derin bir iç çekip sıkıldım diyor acaba sizden mi evden mi diyor ciddi ciddi hep enerjisiz hep burnu hava da uyurken bile TV karşsnda uyuyor gece kac kez uyandırmaya çalışıyorum dışarı çıkıyoruz ayda bir kahve içmeye zoraki çıkmış gibi etrafmda herkes sohbet ederken o telefona boş boş bakıyor söyleyince de ben çift karakterliym ikizler burcuyum Felan diyor arabamız yok hafta sonu hep tek başına parka sokak başına arkdslrnn marangoz dükkanına gidiyor bir kere de hadi beraber kahve içmeye gidelim demiyor
Abla adamın bu söylediklerinden sonra sorun alkol mü sence?

Kuzum eşin seni yalnız niye bırakıyor mesele bu, tamam kendisi vakit geçirmek ister onu anlarım arada lazım ama seninki aşırı sık?? Ve senin bilmediğin bir ortamda sana ters olan bir mevzuyu gerçekleştiriyor alkol vs.. Ben merak ederim niye böyle, hani alıp seni iki cafeye yemeğe gitmek varken marangoz kankaları ile niye içiyor/ ya da onlarla takılıyor diyelim?
Plan yapıp tiyatro sinema gezme piknik o bu derken biraz oyalasan belki bırakır🤔
Evet az önce eşimle bu konuyu telefondan konuştuk ve bana evlilik karınn dizinin dibinde oturmak değil ben evlenmeden öncede disardaydm hep böyleydim ben Avrupai insanım 😂 seninle çıkınca para harcıyoruz
( sadece yemek kahve ) sende çalış o zaman dedi ( ben güzellik merkezinde halkla ilişkiler bölümde çalışıyordum eşimle evlendgm zaman şimdi 3 yaşında kızım var birakcak kimsem olmadığı için çalışmiyorum bahane ediyor arkadaşlar tek takılmayi seviyor adam şimdi çocukta varya yük geliyor ona haliyle benimle alkol içip maç izlerken küfür edemicegne göre

Evet az önce eşimle bu konuyu telefondan konuştuk ve bana evlilik karınn dizinin dibinde oturmak değil ben evlenmeden öncede disardaydm hep böyleydim ben Avrupai insanım 😂 seninle çıkınca para harcıyoruz
( sadece yemek kahve ) sende çalış o zaman dedi ( ben güzellik merkezinde halkla ilişkiler bölümde çalışıyordum eşimle evlendgm zaman şimdi 3 yaşında kızım var birakcak kimsem olmadığı için çalışmiyorum bahane ediyor arkadaşlar tek takılmayi seviyor adam şimdi çocukta varya yük geliyor ona haliyle benimle alkol içip maç izlerken küfür edemicegne göre
Alkol bedava sanki 😅😅 avrupai adamlık ile kadını saksı gibi evde bırakmanın ne ilgisi varmış halt etmiş kendisi ayyy sinir oldum kocana kusura bakma😅😅 çocuk zembille gelmedi ya eşek gibi bakacak senle oturup ilgilenecek yaparken iyi, oh ne ala sen büyüt temizle sonra evlat büyüyünce ben baktım desin ne ala memleket

Alkol bedava sanki 😅😅 avrupai adamlık ile kadını saksı gibi evde bırakmanın ne ilgisi varmış halt etmiş kendisi ayyy sinir oldum kocana kusura bakma😅😅 çocuk zembille gelmedi ya eşek gibi bakacak senle oturup ilgilenecek yaparken iyi, oh ne ala sen büyüt temizle sonra evlat büyüyünce ben baktım desin ne ala memleket
Eşim benim dışarı çıkmama asla karışmıyor bu arada çünkü kendsi hergun çıkıyor kızımı alıp çıkıyorm ara ara awm gidiyoruz genelde kızımla oyun parkı yemek öyle vakit geciriyoruz bunlari da eşimin parası ile yapıyoruz asla bişey demiyor ama beraber çıkınca para gidiyormuş bahane üstelik dizimin dibinde otur demiyorum ama 2 günde bir en az çıkıyor sonra özel günlerde bayram gibi aile vakti olduğu zaman da bu alışkanlıgndan bize siz gidin diyor katılmıyor bize . okunu çıkartyor yani

Eşim benim dışarı çıkmama asla karışmıyor bu arada çünkü kendsi hergun çıkıyor kızımı alıp çıkıyorm ara ara awm gidiyoruz genelde kızımla oyun parkı yemek öyle vakit geciriyoruz bunlari da eşimin parası ile yapıyoruz asla bişey demiyor ama beraber çıkınca para gidiyormuş bahane üstelik dizimin dibinde otur demiyorum ama 2 günde bir en az çıkıyor sonra özel günlerde bayram gibi aile vakti olduğu zaman da bu alışkanlıgndan bize siz gidin diyor katılmıyor bize . okunu çıkartyor yani
Tam gıcık eşin, niye evlisin o zaman bekarken de çatır çatır geziyorsundur ne demeye varmış kendisi 😑Bu erkekler niye böyle odun yahu

konu esasında evlilik yaşamından kaçıyor gibi. adam hiç bir şeye katılmıyor gibi. ailecek bir şey yapamıyorsunuz anladığım kadarıyla çocuk babasız büyüyor. alkolün esas olduğunu sanmıyorum, yani yanında alkol alamıyorum gibi bir argümanla geliyorsa. bahane buysa çok mu kırmızı çizgin peki senin yanında 2 duble bir şey içmesi?
belki bundan gidiyorsa 3 yerine 1 gitmeye başlar marangozlara bilemedim..

Yerine göre alkol büyük mesele olabilir. burda değil gibi konuşulmuş ama, inanç, fikir düşünce dünyasına göre değişir. Elbette kişilerin kendi hayatları ama dediğim gibi baştan konuşulmuş, bariz yalan söylenmiş.
Nasıl tavır alacağınız da size kalmış adam değişmez, buymuş.

Arkadaşlar size daha öncesinde eşimin her bulduğu fırsatta dışarı çıktığını gidip marangozlar da vakit geçirdiğini söylemiştim dün gece telinde o marangoz da ki yaşlı adamlarla alkol masa da fotoğraflarını gördüm ben tesettürlüym eşim Diyarbakırlı tanıştığımız zaman ona ilk sorduğum sorulardan biri alkol kullanıyormsun olmuştu o da kullanmıyorum ama tadını bilmiyorum değil demişti sarhoş olmuyor ama 2 günde bir gidiyor akşamları mutlaka içiyor demek ki 1 tane de olsa bu durum benim canımı çok sıkıyor üstelik alkol içmek için bizi bırakıp gidiyormuş bende tek başına dışarda vakit geçirmek istediği için gittiğini sanıyordum ....
Yalan söylemesi ayıp , sizi bırakıp gitmesi de yanlış ama o yaştaki adama söz geciremezsiniz bakin böyle gizli saklı içer. Sizin için bu kesinlikle kabul edilemez bir durumda bosanin ya da eşinizle konuşun.

X