Kocam sanal aşk yaşıyor

Selamlar Kızlar.20 yıllık evliyim.Eşim hep sanal oyunlara girerdi .Son yıllarda her gün işten gelince yemek yiyoruz film izliyoruz sonra pubg oynuyor.Genelde kızlarla
Bebeğim Aşkım diye sesleniyor oyunculara .Gece sanal cinsellikte yaşıyor.Bizim cinselliğimiz yok uzun zamandır.Ondan kaynaklı.Bana diğer zamanlar çok güzel davranıyor gezdiriyor üzerime titriyor.Ben surat trip yaparsam küsüp kızıyor.Ben de bu oyunu oynuyorum . ayrılık boşanma çözümü dışında nasıl bir tavır içinde olsam .ayrılmam mümkün değil yıllardır hep böyle bunu çözüm olarak söylemeyin canlar.Hiç kimseye bu durumdan bahsetmedim ilk kez burda size açtım.görüşlerinizi merak ediyorum.Allah razı olsun şimdiden 🙏🏻❤️
Kınamamalıyım Kınamamalıyım Kınamamalıyım Kınamamalıyım Kınamamalıyım Kınamamalıyım Kınamamalıyım Kınamamalıyım püü

Güzel bakış açısı demişsiniz ama inanın burda anlattıklarınıza güzel yorum yapacak kadın sayısı çok azdır. Zaten hiç bir kadın da bu durumu güzel bakış açısıyla değerlendirmemeli. Kendinize yapabileceğiniz tek iyilik var o da bu adamdan kurtulmak. Belki kendinize yeni bi hayat kurarsınız belki her şey çok güzel olur neden bu saygısızlığa sessiz kalıyorsunuz. Bu anlattıklarınıza sessiz kalmanız bile hiç sağlıklı bir durum değil. Bence çareyi burda aramayın. Psikolojik olarak destek almanız çok daha iyi.

Allah aşkına bu nasıl bir evlilik? Siz evli olduğunuza eminmisiniz? Resmen eşiniz gözünüzün önünde zina yapıyor. Sizde bu çirkinlige ve günaha ortak oluyorsunuz. Size iyi davranması gerçekten çok büyük bir lüxmüş. Ne kadar mide bulandırıcı bir konu bu ya. Ayrilamama sebebiniz nedir cidden merak ediyorum. çokmu çirkinsiniz veya engelli falan mısınız? Sizi orda tutan ne? Ev işi yapıp kocanizin baska kadinlarla yazismalarini okumak mı? Yargılamayın demişsiniz ama sizin kendinize saygınız bile yok gerçekten allahtan size şifalar diliyorum.

Selamlar Kızlar.20 yıllık evliyim.Eşim hep sanal oyunlara girerdi .Son yıllarda her gün işten gelince yemek yiyoruz film izliyoruz sonra pubg oynuyor.Genelde kızlarla
Bebeğim Aşkım diye sesleniyor oyunculara .Gece sanal cinsellikte yaşıyor.Bizim cinselliğimiz yok uzun zamandır.Ondan kaynaklı.Bana diğer zamanlar çok güzel davranıyor gezdiriyor üzerime titriyor.Ben surat trip yaparsam küsüp kızıyor.Ben de bu oyunu oynuyorum . ayrılık boşanma çözümü dışında nasıl bir tavır içinde olsam .ayrılmam mümkün değil yıllardır hep böyle bunu çözüm olarak söylemeyin canlar.Hiç kimseye bu durumdan bahsetmedim ilk kez burda size açtım.görüşlerinizi merak ediyorum.Allah razı olsun şimdiden 🙏🏻❤️
Ayrılma da başkasının başı yanmasın artık çok oyunculu oyunları oynayan biri olarak diyorum kimse bize bebeğim aşkım demiyor yamulturum adam senin kocanın manitasıdır o idare et boşver

İlk 10 yıl vardı.Sonra iş sıkıntısı nedeniyle 1 yıl ayrı kaldık.O arada cinsel yaşamımız bitti denemelerimiz oldu ama o ereksiyon sorunu yaşadı bana artık yaklaşmıyor ancak sanal da çok sevgili yapmış onlarla seks yapıyor gece duyuyorum.Yani sözde sekse düşkün . Şimdi oyunda yeni bir aşka yelken açmış duyduğum kadarıyla.Ben de bir gözlük takmışım tek bana tavırlarını önemsiyorum onda da seks dışında çok iyi.Ama ben onu baştan çıkarmaya çalıştım uzaklaşıyor .Reddedilmek istemediğim için ben de yaklaşmıyorum
Şok oldum ,nasıl bı kafa yapınız var ? Aldattığını biliyorsunuz sizi sallamiyor,sizinde umrunuzda değil. Psikolojik rahatsızlığıniz var mı?

Gezdiriyor derken ? Evcil hayvan gezdirilir benim bildiğim.

Çok rahatsız değilsiniz, boşanmak size göre mümkün değil.Aynen böyle devam ke............

Lütfen bu konuda çok hassasım ilk kez bu konuyu açık ettim .En yakın arkadaşlarım bile bilmez.Jiç kimseyle paylaşmadım.Ne olur yargılamayın .🙏🏻güzel bakış açılarınıza ihtiyacım var 🌸

Konuya nasıl güzel bakacağız, neresi güzel mesela
Yıllardır size dokunmayan ama başkalarıyla ayrı bir hayatı olan bir adam var karşımızda kendisine iyi gözle bakmak mümkün değil. Sizin ki açık ilişkide değil çünkü aldatma tek taraflı eminim siz yapsanız kabullenmez. Bir kadın için olabilecek en kötü hayatı yaşıyorsunuz sorunu çözmek adına hiç bir girişim olmamış sizi aldatarak hayatını yaşıyor. Madem bu kabulünüz o zaman daha uzun yıllar bekleyeceksiniz çükü işe yaramadığı zaman yaşlılığında iyi bir koca olacaktır eminim....

Birçok kadın arkadaşıma teşekkür ediyorum güzel yorumları için 🙏🏻iyi ki varsınız .Evet ben öfkelenmiyorum sorun da bu had bildiremem bu konuyu konuşmaya kalksam onunla hiç etkili olamam sonunda o beni ikna eder 😌bu nedenle onunla muhatap olmadan kendimi iyi hissetmeye odaklandım.
Yemin ederim bu kafayı istiyorum. Evet bana bu lazım.

"Ama bana çok ilgili, ama üzerime çok titriyor" gibi sözler, hep vicdanı rahatlatmak kendini teselli etmek için iliştiriliyor cümlelerin arkasına (ciddi sorunların arkasına).
Boşanmaya niyetiniz yoksa alıştırdığınız düzeni değiştiremezsiniz. Adam nasıl olsa cinsellik yok diyerek yanınızda aşkım vs diyip sanal sex yapıyor, kendine hak görüyor bunu.
yok o öyle değil maddi olarak keyfim yerinde gitsem nolacak kafası bu bence.

Kızlar konu fake filan yazıyosunuzda bence değil var böyle insanlar. Hatta size bişey söyleyeyim mi bence konu sahibi kariyerli bir kadın bile olabilir. Sümsük kocasına katlanma nedeni anne babasının baskıcı ve kazık kadar kadının bağımsız birşey yapmayı bilmiyor olması olabilir.
Hatta bu kadını herkes çok güzel mutlu bir evlliği var sanıyordur dışardan eminim 🤦

Çok tanıdık geldiniz konu sahibi oysanız eğer lütfen güçlü olun artık .Kimseye ihtiyacınız yok hayatta kendinizden başka. Başınızda çoban olmadan da yaşanır ölmezsiniz kuzu değilsiniz siz 😂😂

Kızlar konu fake filan yazıyosunuzda bence değil var böyle insanlar. Hatta size bişey söyleyeyim mi bence konu sahibi kariyerli bir kadın bile olabilir. Sümsük kocasına katlanma nedeni anne babasının baskıcı ve kazık kadar kadının bağımsız birşey yapmayı bilmiyor olması olabilir.
Hatta bu kadını herkes çok güzel mutlu bir evlliği var sanıyordur dışardan eminim 🤦

Çok tanıdık geldiniz konu sahibi oysanız eğer lütfen güçlü olun artık .Kimseye ihtiyacınız yok hayatta kendinizden başka. Başınızda çoban olmadan da yaşanır ölmezsiniz kuzu değilsiniz siz 😂😂
Evet en doğru tespit 👏🏻👏🏻👏🏻

X