Kocam sanal aşk yaşıyor

Betty01

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2023
35
1
50
Selamlar Kızlar.20 yıllık evliyim.Eşim hep sanal oyunlara girerdi .Son yıllarda her gün işten gelince yemek yiyoruz film izliyoruz sonra pubg oynuyor.Genelde kızlarla
Bebeğim Aşkım diye sesleniyor oyunculara .Gece sanal cinsellikte yaşıyor.Bizim cinselliğimiz yok uzun zamandır.Ondan kaynaklı.Bana diğer zamanlar çok güzel davranıyor gezdiriyor üzerime titriyor.Ben surat trip yaparsam küsüp kızıyor.Ben de bu oyunu oynuyorum . ayrılık boşanma çözümü dışında nasıl bir tavır içinde olsam .ayrılmam mümkün değil yıllardır hep böyle bunu çözüm olarak söylemeyin canlar.Hiç kimseye bu durumdan bahsetmedim ilk kez burda size açtım.görüşlerinizi merak ediyorum.Allah razı olsun şimdiden 🙏🏻❤️

Geçen günlerde daha oyunun karşılaşma esnasında herkese ''aşkım'' diye seslenen senin koca mıydı acaba ya? Oyunda böyle densizler çok var ama evli olduğu halde ve karısının bunu bildiği halde yapanı ilk defa gördüm adam baya rahat keza siz de baya rahat gibi duruyorsunuz. Nasıl müsaade ediyorsunuz ki?

İlk 10 yıl vardı.Sonra iş sıkıntısı nedeniyle 1 yıl ayrı kaldık.O arada cinsel yaşamımız bitti denemelerimiz oldu ama o ereksiyon sorunu yaşadı bana artık yaklaşmıyor ancak sanal da çok sevgili yapmış onlarla seks yapıyor gece duyuyorum.Yani sözde sekse düşkün . Şimdi oyunda yeni bir aşka yelken açmış duyduğum kadarıyla.Ben de bir gözlük takmışım tek bana tavırlarını önemsiyorum onda da seks dışında çok iyi.Ama ben onu baştan çıkarmaya çalıştım uzaklaşıyor .Reddedilmek istemediğim için ben de yaklaşmıyorum

"Ama bana çok ilgili, ama üzerime çok titriyor" gibi sözler, hep vicdanı rahatlatmak kendini teselli etmek için iliştiriliyor cümlelerin arkasına (ciddi sorunların arkasına).
Boşanmaya niyetiniz yoksa alıştırdığınız düzeni değiştiremezsiniz. Adam nasıl olsa cinsellik yok diyerek yanınızda aşkım vs diyip sanal sex yapıyor, kendine hak görüyor bunu.

Selamlar Kızlar.20 yıllık evliyim.Eşim hep sanal oyunlara girerdi .Son yıllarda her gün işten gelince yemek yiyoruz film izliyoruz sonra pubg oynuyor.Genelde kızlarla
Bebeğim Aşkım diye sesleniyor oyunculara .Gece sanal cinsellikte yaşıyor.Bizim cinselliğimiz yok uzun zamandır.Ondan kaynaklı.Bana diğer zamanlar çok güzel davranıyor gezdiriyor üzerime titriyor.Ben surat trip yaparsam küsüp kızıyor.Ben de bu oyunu oynuyorum . ayrılık boşanma çözümü dışında nasıl bir tavır içinde olsam .ayrılmam mümkün değil yıllardır hep böyle bunu çözüm olarak söylemeyin canlar.Hiç kimseye bu durumdan bahsetmedim ilk kez burda size açtım.görüşlerinizi merak ediyorum.Allah razı olsun şimdiden 🙏🏻❤️
Anladığım kadarıyla açık bir ilişkiniz var.sizde takılın başkalarıyla 😵‍💫

Cinsellik yok adam aldatıyor en büyük aşağılama şeklini yapıyor ve bunlar dışında iyi davranıyor mutlusun her şey okay yani??!!! 🤔
Lütfen bu konuda çok hassasım ilk kez bu konuyu açık ettim .En yakın arkadaşlarım bile bilmez.Jiç kimseyle paylaşmadım.Ne olur yargılamayın .🙏🏻güzel bakış açılarınıza ihtiyacım var 🌸

Vay arkadaş ne diyim şimdi ben buna hayırlısı olsun bir şey diyemedim 🤷🏻‍♀️

Lütfen bu konuda çok hassasım ilk kez bu konuyu açık ettim .En yakın arkadaşlarım bile bilmez.Jiç kimseyle paylaşmadım.Ne olur yargılamayın .🙏🏻güzel bakış açılarınıza ihtiyacım var 🌸
Boşanmam diyorsunuz. Nasıl bir yol izlemek istiyorsunuz merak ettim. Kabul edip susup oturmak mı istiyorsunuz.? Kafanızda ne var tam olarak

Bence de bilmesin hiç gerek yok 😅

X