Kocam sanal aşk yaşıyor

Eve işte dışarıdan öyle de ben sanki bütün evlilikler erkekler böyle gibi düşünüyorum
Hayır bütün erkekler böyle değil sana kim söyledi ki öyle olduğunu hani herkesin yanlışı vardır ama maşallah diyeyim ben kocamı daha bir tane hatasını bir kadına yan gözle baktığını görmedim en azından ben yanındayken kafasını kaldırıp baktığını görmedim çünkü tepkimi bilir neler yapacağımı aynı gün evden gideceğimi bilir sizin evliliğiniz bitmiş kıskanma bile yok bence sen de razısin bu durumdan mutlusun kocan sana yakında değişik tekliflerle gelirse şaşırma ama

Konu sahibi kavga edince herif küsüyormuş konu sahibi de herifin küsmesine üzülüyormuş
😅
Böyle bir adamı nasıl seviyorsunuz, siz de iyi değilsiniz. Sizin normal algınız bozulmuş."Diğer başka kocalar da böyle davranıyor sanıyorum yazmışsınız bir yorumunuzda. Böyle birşey mümkün olabilir mi?? Adamın alnını karışlarım..
😌

Hanımefendi neden adamın evciliymiş gibi konuşuyor ki?
Konu sahibine has bir sey değil, kocam beni gezdiriyor ya da kocam beni gezdirmiyor ifadelerini kullanan kadınlar var. Ben çocuklar gezdirilir dedim ama evcil hayvanlar daha doğru karşılıyor bu cümleyi. Kendilerini yetişkin değil ihtiyaçları eş tarafından giderilecek biri olarak görüyorlarsa demek.

Selamlar Kızlar.20 yıllık evliyim.Eşim hep sanal oyunlara girerdi .Son yıllarda her gün işten gelince yemek yiyoruz film izliyoruz sonra pubg oynuyor.Genelde kızlarla
Bebeğim Aşkım diye sesleniyor oyunculara .Gece sanal cinsellikte yaşıyor.Bizim cinselliğimiz yok uzun zamandır.Ondan kaynaklı.Bana diğer zamanlar çok güzel davranıyor gezdiriyor üzerime titriyor.Ben surat trip yaparsam küsüp kızıyor.Ben de bu oyunu oynuyorum . ayrılık boşanma çözümü dışında nasıl bir tavır içinde olsam .ayrılmam mümkün değil yıllardır hep böyle bunu çözüm olarak söylemeyin canlar.Hiç kimseye bu durumdan bahsetmedim ilk kez burda size açtım.görüşlerinizi merak ediyorum.Allah razı olsun şimdiden 🙏🏻❤️
Adamı böyle kabul et, düzelmez çünkü.

O nasıl ki kendine sanalda bir hayat kurmuş , sen de kendine bir hayat kur. Ev arkadaşlığına devam edin.

Selamlar Kızlar.20 yıllık evliyim.Eşim hep sanal oyunlara girerdi .Son yıllarda her gün işten gelince yemek yiyoruz film izliyoruz sonra pubg oynuyor.Genelde kızlarla
Bebeğim Aşkım diye sesleniyor oyunculara .Gece sanal cinsellikte yaşıyor.Bizim cinselliğimiz yok uzun zamandır.Ondan kaynaklı.Bana diğer zamanlar çok güzel davranıyor gezdiriyor üzerime titriyor.Ben surat trip yaparsam küsüp kızıyor.Ben de bu oyunu oynuyorum . ayrılık boşanma çözümü dışında nasıl bir tavır içinde olsam .ayrılmam mümkün değil yıllardır hep böyle bunu çözüm olarak söylemeyin canlar.Hiç kimseye bu durumdan bahsetmedim ilk kez burda size açtım.görüşlerinizi merak ediyorum.Allah razı olsun şimdiden 🙏🏻❤️
Vallah kardeşim diyeceğim olmaz yani olmaz oluru yok sen nasıl musade ediyorsun o.nasil korkmadan seninde oynadığın bir oyunda kızlarla samimi konuşuyor başka şeyler yapıyor bu normal.degil normallestirmeyelim lütfen böyle şeyleri hesap sorman gerek tamam boşanma istemiyorsan ama hesap sor sen hesap sorcam diyede o senden boşanmaz merak.etme bence acaba sende de bir şeyler bitmiş mi kıskanmıyormusunuz bunu yapamayacağını söyle

Vallah kardeşim diyeceğim olmaz yani olmaz oluru yok sen nasıl musade ediyorsun o.nasil korkmadan seninde oynadığın bir oyunda kızlarla samimi konuşuyor başka şeyler yapıyor bu normal.degil normallestirmeyelim lütfen böyle şeyleri hesap sorman gerek tamam boşanma istemiyorsan ama hesap sor sen hesap sorcam diyede o senden boşanmaz merak.etme bence acaba sende de bir şeyler bitmiş mi kıskanmıyormusunuz bunu yapamayacağını söyle
🥺🙏🏻

Boşanmam diyorsunuz. Nasıl bir yol izlemek istiyorsunuz merak ettim. Kabul edip susup oturmak mı istiyorsunuz.? Kafanızda ne var tam olarak
Kendime odaklanıp o durumu görmezden gelmeye çalışmak istiyorum bunun için çabalıyorum böyle karar alıyorum ancak ajan gibi hep dinlemede izlemedeyim buda yoruyor beni.Ondan dikkatimi çekmek istiyorum .

Hanımefendi buradaki yorumlara verdiğiniz cevaplara bakıyorum siz sinirlerinizi mi aldırdınız? Bakın ben sinir oldum, gidip gelip yazıyorum sizde hiiiiç tık yok. 🤷🏻‍♀️
Birçok kadın arkadaşıma teşekkür ediyorum güzel yorumları için 🙏🏻iyi ki varsınız .Evet ben öfkelenmiyorum sorun da bu had bildiremem bu konuyu konuşmaya kalksam onunla hiç etkili olamam sonunda o beni ikna eder 😌bu nedenle onunla muhatap olmadan kendimi iyi hissetmeye odaklandım.

Kendime odaklanıp o durumu görmezden gelmeye çalışmak istiyorum bunun için çabalıyorum böyle karar alıyorum ancak ajan gibi hep dinlemede izlemedeyim buda yoruyor beni.Ondan dikkatimi çekmek istiyorum .
Zaten eşinizin sizi aldatmasını kabullenmişsiniz daha neyin ajanlığını yapıyorsunuz

Abla ben de oyun oynarım falan da sen fazla sanalla gerçeği birbirine karıştırmışsın ayırman lazım. Eşinden çok senden iğrendim. Sana yapılabilecek bir şey yok neden konu açtın? İyi ki böyle biri değilim diyerek şükretmemiz için mi? Kendine bir iyilik yapmak istiyorsan oyunu bırak ve terapiye başla hayata dön gerçeklerle yüzleş.

Konu sahibine has bir sey değil, kocam beni gezdiriyor ya da kocam beni gezdirmiyor ifadelerini kullanan kadınlar var. Ben çocuklar gezdirilir dedim ama evcil hayvanlar daha doğru karşılıyor bu cümleyi. Kendilerini yetişkin değil ihtiyaçları eş tarafından giderilecek biri olarak görüyorlarsa demek.
muhtemelen öyle görüyor. bu adamla gözünü açmış, varlığın evlilikle tanımlıyor. nefes alamam sanıyor vs.

erkek evin ihtiyaçlarını karşılar, para kazanır, alır, getirir, kadını gezdirir, kadın da edebiyle (!) evinde oturur. evlilik dediğin budur.

ülkenin bir kuşağında epeyce büyük bir kesim böyle biliyor. böyle iman ediyor.

yaşlar da 50 filan herhalde...aslında daha sıradan olan koca kişisinin pavyonda aşufteyle yemesi, komşu dul (!) kadını dost (!) tutması filan olurdu...

ahh ekonomiik kriz nelere kadirsin. ülke çağ atladı, PUBG oynayıp sanal seks yapıyor pavyona gidecek horantalar.

hem etraf da duymuyor. al sana mis gibi aile babası.

X