İğneli Epilasyon kocaelide iğneli epilasyon

Dikkatlice okuyun!!!
Arkadaşlar, Acıbadem Hastanesi'nin lazer epilasyon hizmeti YOK!!
Evet,yok!
Hastanenin içindeki lazer odası,lazer cihazları ve lazer işlemini yapan elemanlar taşeron firma çalışanları.
Şimdi çıkıp aman ben yaptırdım öyle oldu böyle oldu Acıbadem'in doktoru ilgilendi,muayene etti diyebilirler.
Evet, bu da doğru! Lazeri yaparken çıkan yara berelerden başları ağrımasın diye doktorlar muayene ediyor bir şikayetiniz olursa. Ama şikayet kalıcı hasar bıraktıysa ayvayı yediniz.
Asla muayene bile etmezler.Lazer hizmeti taşeron firmaya ait derler. Sap gibi şapa oturmuş vaziyette kalırsınız.
Herşeyi kitabına uydurmuşlar.
Olası bir anlaşmazlıkta o lazer odasını tıpkı hastanenin içinde yer alan bir kantin gibi kiracı olarak gösterip işin içinden sıyrılabilirler.

Kesinlikle ve kesinlikle Acıbadem hastanelerindeki taşeron firmalara lazer epilasyon yaptırmayın!!

Acıbadem Hastanesi'nde lazer epilasyona başlamadan önce uzman bir doktora gidip bir sürü hormon vs testi yaptırdım.
Analizler sonucunda doktor bana Alexandrite lazer yaptırmamı önerdi.
Evimin tam karşısında olduğu için Kocaeli Acıbadem Hastanesi'ne gidip konuştum.
Konuşurken buraya gelmeden önce uzman bir doktora gidip horman ve cilt testleri yaptırdığımı, doktorun bana Alexandrite lazer tedavisi önerdiğini açıkladım. Ayrıca haftaiçi çalıştığımı ve sadece cumartesi günleri gelebileceğimi özellikle söyledim.
Anlaşırken Cumartesi günleri yapabileceklerini sorun olmayacağını söylediler.
Komple tüm vücut için anlaştık ve parasını Acıbadem Hastanesi'ne ödeyip. Acıbadem Hastanesi'nin kendi faturasını alarak çıktım.
İlk seans yapıldı.
Fakat ilk seanstan sonra tüm vücudum yara doldu.
Doktora göründük ve birkaç krem verdi fakat 2 haftaya yakın olmasına rağmen tüm vücudumu çıbana benzer yaralar sarmaya devam etti ve geçmedi. Kocaeli İzmit Acıbadem Hastanesi'ni kaç kere aradıysam ulaşamadım. Kimse yardımcı olmadı. sonunda kalkıp kendim gittim ve doktora göründüm. Yeniden bir ilaç yazdı. Onu da kullandım yine de geçmedi. Meğer verdikleri ilaçlar bolca kortizonlu ilaçlarmış. o ilaçlar yüzünden son 10 yılda kilosu şaşmayan ben 2 ayda 15 kilo aldım.
Toplamda 3 seans işlem yaptırdım. Fakat her seanstan sonra vücudumdan izler kaldı.
Her defasında Acıbadem doktoru geçecek, geçer, ama 3 ay- ama 5 ay-ama1 yıl mutlaka bu lekeler geçer dedi.
şu anda 2 yıl oldu ve hiçbir leke geçmedi!!!!!!!!!
3. seansta bana lazer cihazını değiştirdiklerini yeni lazerin (diot ya da ipl lazer) daha iyi olacağını söylediler.
Oradaki bayan bana vücudumdaki kıllarda hiç azalma olmadığını söyleyerek yeni cihazla hiç yapılmamış gibi baştan başlayalım önerisinde bulundu.
ben de bana bunu söyleyen ve doktor ya da bir tıp teknisyeni olmayan kişiye lazer yaptırmadan önce uzman bir doktora göründüğümü ve gerekli testleri yaptırdıktan sonra vücuduma ve kıl tipime en uygun lazerin alexandrite lazer olacağı önerisini aldıktan sonra Acıbadem'e geldiğimi yeniden söyledim.
buna rağmen beni o cihaza yönlendirdiler.
Cihazla yapılan deneme atışından sonra kolum yandı ve lekeler kaldı(lekeler hala geçmedi).
tekrar hastaneye gidip benim için uygun lazerin doktor tavsiyesi ile alexandrite olduğunu,onlara bu hizmet için ödeme yaptığımı ve bu hizmeti beklediğimi söyledim.
Kolumdaki leke için çözüm istedim. Görevli fotoğrafını çekti. Doktorla görüştükten sonra mutlaka döneceğini söyledi ama asla dönmedi. hatırlatma yaptım dikkate almadı.
Ben de yeniden gidip hasta haklarına şikayette bulundum.
Ödemesini yaptığım Alexandrite lazer hizmetine devam etmek istediğimi başka bir lazer hizmeti istemediğimi, yüzümdeki ve kolumdaki lekeler için çözüm beklediğimi, eğer Alexandrite lazer hizmeti veremeyeceklerse ücretini onlar ödemek koşulu ile beni İzmit'te başka bir kuruma yönlendirmelerini, bunu da kabul etmiyorlarsa ödediğim ücreti enflasyon farkı ile birlikte iade istediğimi söyleyerek hastaneden ayrıldım.
Daha sonra Kocaeli Acıbadem Hastanesi hasta hakları sorumlusu beni arayarak konuyu direktörleriyle görüştüklerini, lazer hizmetinin ve cihazların taşeron firmaya ait olduğunu, taşeron firmanın da iade alamayacağıma rağmen yine de bana kalan 3 seans için fakat bu seanslar paket alındığından paketin en düşük ücretli kısmı ile 1100 TL iade edebileceklerini, YÜZÜMDEKİ LEKELERİN DE ÖNCEDEN OLDUĞUNU söylediler.
Komediye bakın!!! Anlaşma Acıbadem ile, ödeme Acıbadem'e, fatura Acıbadem'den ama iadeyi yapma lutfu taşeron firmanın. Yüzümdeki iğrenç lekelerin sorumlusu yok ve varsa da taşeron firma imiş...

şimdi maddi manevi tazminat için mahkemeye vermeye hazırlanıyorum.

Yaşadığım bu acı tecrübe nedeniyle; tedavi türünüz ne olursa olsun kesinlikle ama kesinlikle Acıbadem hastanelerinden uzak durmanızı tavsiye ediyorum.

Gebze de çok fazla yer araştırdım ve sonunda izmit te djamel estetiği buldum sayenizde .5 seans gittim tüyleri m in yüzde 70 i bitti diyebilirim Nermin hanim ve kızkardeşi Ayşegül hanim islerini gerçekten titizlikle yapıyorlar. iğneli epilasyon u Nermin hanim yapıyor ve eli çok hızlı sohbeti de çok tatlı .iyi bir yer düşünüyorsanız kesinlikle gidin derim .

Dikkatlice okuyun!!!
Arkadaşlar, Acıbadem Hastanesi'nin lazer epilasyon hizmeti YOK!!
Evet,yok!
Hastanenin içindeki lazer odası,lazer cihazları ve lazer işlemini yapan elemanlar taşeron firma çalışanları.
Şimdi çıkıp aman ben yaptırdım öyle oldu böyle oldu Acıbadem'in doktoru ilgilendi,muayene etti diyebilirler.
Evet, bu da doğru! Lazeri yaparken çıkan yara berelerden başları ağrımasın diye doktorlar muayene ediyor bir şikayetiniz olursa. Ama şikayet kalıcı hasar bıraktıysa ayvayı yediniz.
Asla muayene bile etmezler.Lazer hizmeti taşeron firmaya ait derler. Sap gibi şapa oturmuş vaziyette kalırsınız.
Herşeyi kitabına uydurmuşlar.
Olası bir anlaşmazlıkta o lazer odasını tıpkı hastanenin içinde yer alan bir kantin gibi kiracı olarak gösterip işin içinden sıyrılabilirler.

Kesinlikle ve kesinlikle Acıbadem hastanelerindeki taşeron firmalara lazer epilasyon yaptırmayın!!

Acıbadem Hastanesi'nde lazer epilasyona başlamadan önce uzman bir doktora gidip bir sürü hormon vs testi yaptırdım.
Analizler sonucunda doktor bana Alexandrite lazer yaptırmamı önerdi.
Evimin tam karşısında olduğu için Kocaeli Acıbadem Hastanesi'ne gidip konuştum.
Konuşurken buraya gelmeden önce uzman bir doktora gidip horman ve cilt testleri yaptırdığımı, doktorun bana Alexandrite lazer tedavisi önerdiğini açıkladım. Ayrıca haftaiçi çalıştığımı ve sadece cumartesi günleri gelebileceğimi özellikle söyledim.
Anlaşırken Cumartesi günleri yapabileceklerini sorun olmayacağını söylediler.
Komple tüm vücut için anlaştık ve parasını Acıbadem Hastanesi'ne ödeyip. Acıbadem Hastanesi'nin kendi faturasını alarak çıktım.
İlk seans yapıldı.
Fakat ilk seanstan sonra tüm vücudum yara doldu.
Doktora göründük ve birkaç krem verdi fakat 2 haftaya yakın olmasına rağmen tüm vücudumu çıbana benzer yaralar sarmaya devam etti ve geçmedi. Kocaeli İzmit Acıbadem Hastanesi'ni kaç kere aradıysam ulaşamadım. Kimse yardımcı olmadı. sonunda kalkıp kendim gittim ve doktora göründüm. Yeniden bir ilaç yazdı. Onu da kullandım yine de geçmedi. Meğer verdikleri ilaçlar bolca kortizonlu ilaçlarmış. o ilaçlar yüzünden son 10 yılda kilosu şaşmayan ben 2 ayda 15 kilo aldım.
Toplamda 3 seans işlem yaptırdım. Fakat her seanstan sonra vücudumdan izler kaldı.
Her defasında Acıbadem doktoru geçecek, geçer, ama 3 ay- ama 5 ay-ama1 yıl mutlaka bu lekeler geçer dedi.
şu anda 2 yıl oldu ve hiçbir leke geçmedi!!!!!!!!!
3. seansta bana lazer cihazını değiştirdiklerini yeni lazerin (diot ya da ipl lazer) daha iyi olacağını söylediler.
Oradaki bayan bana vücudumdaki kıllarda hiç azalma olmadığını söyleyerek yeni cihazla hiç yapılmamış gibi baştan başlayalım önerisinde bulundu.
ben de bana bunu söyleyen ve doktor ya da bir tıp teknisyeni olmayan kişiye lazer yaptırmadan önce uzman bir doktora göründüğümü ve gerekli testleri yaptırdıktan sonra vücuduma ve kıl tipime en uygun lazerin alexandrite lazer olacağı önerisini aldıktan sonra Acıbadem'e geldiğimi yeniden söyledim.
buna rağmen beni o cihaza yönlendirdiler.
Cihazla yapılan deneme atışından sonra kolum yandı ve lekeler kaldı(lekeler hala geçmedi).
tekrar hastaneye gidip benim için uygun lazerin doktor tavsiyesi ile alexandrite olduğunu,onlara bu hizmet için ödeme yaptığımı ve bu hizmeti beklediğimi söyledim.
Kolumdaki leke için çözüm istedim. Görevli fotoğrafını çekti. Doktorla görüştükten sonra mutlaka döneceğini söyledi ama asla dönmedi. hatırlatma yaptım dikkate almadı.
Ben de yeniden gidip hasta haklarına şikayette bulundum.
Ödemesini yaptığım Alexandrite lazer hizmetine devam etmek istediğimi başka bir lazer hizmeti istemediğimi, yüzümdeki ve kolumdaki lekeler için çözüm beklediğimi, eğer Alexandrite lazer hizmeti veremeyeceklerse ücretini onlar ödemek koşulu ile beni İzmit'te başka bir kuruma yönlendirmelerini, bunu da kabul etmiyorlarsa ödediğim ücreti enflasyon farkı ile birlikte iade istediğimi söyleyerek hastaneden ayrıldım.
Daha sonra Kocaeli Acıbadem Hastanesi hasta hakları sorumlusu beni arayarak konuyu direktörleriyle görüştüklerini, lazer hizmetinin ve cihazların taşeron firmaya ait olduğunu, taşeron firmanın da iade alamayacağıma rağmen yine de bana kalan 3 seans için fakat bu seanslar paket alındığından paketin en düşük ücretli kısmı ile 1100 TL iade edebileceklerini, YÜZÜMDEKİ LEKELERİN DE ÖNCEDEN OLDUĞUNU söylediler.
Komediye bakın!!! Anlaşma Acıbadem ile, ödeme Acıbadem'e, fatura Acıbadem'den ama iadeyi yapma lutfu taşeron firmanın. Yüzümdeki iğrenç lekelerin sorumlusu yok ve varsa da taşeron firma imiş...

şimdi maddi manevi tazminat için mahkemeye vermeye hazırlanıyorum.

Yaşadığım bu acı tecrübe nedeniyle; tedavi türünüz ne olursa olsun kesinlikle ama kesinlikle Acıbadem hastanelerinden uzak durmanızı tavsiye ediyorum.
ve sonunda... Acıbadem Hastanesi'nin yaptığı usulsüzlükleri belgeleri ile ispatlayarak ödediğim ücreti geçen hafta aldım ve lekleerden kurtaracak bir cilt tedavisi için doktorla görüştüm.Fakat 3 seneden param 3 kat değer kaybettiği için o gün verdiğim para bugün verdiğim paradan 3 kat değerliydi. Bunun da hakkını arayacağım ve hakkaniyet çerçevesinde paramın tüm enflasyon farkı ile yasal faizlerini de alacağım. Hakkınızı arayın.

Eylulu ben de biliyorum yeni gittim. Soley yada djemeli bilmiyorum. Ama fiyati her yeriniz ayni dk 3 tl ignesi de 30 tl idi. Ablam da kiz kardesim de gitti. Memnunuz. Ama randevu almadan gitmeyim 3 haftaya anca yer var bir de kesinlikle yazin gitmeyin izi kalmasin. Bende iz kalmadi. 135 121 138 116 133 nolu otobusler oradan gecio venus te inin venusun icinde sag taraftaki giristen merdivenden cikista 2. Katta. Oyle iste. Ama bu ikisinin disinda baska yasemin kuafor golcuktede mi varmis onu bilenler de bildiklerini paylasabilirler mi?

Eylulu ben de biliyorum yeni gittim. Soley yada djemeli bilmiyorum. Ama fiyati her yeriniz ayni dk 3 tl ignesi de 30 tl idi. Ablam da kiz kardesim de gitti. Memnunuz. Ama randevu almadan gitmeyim 3 haftaya anca yer var bir de kesinlikle yazin gitmeyin izi kalmasin. Bende iz kalmadi. 135 121 138 116 133 nolu otobusler oradan gecio venus te inin venusun icinde sag taraftaki giristen merdivenden cikista 2. Katta. Oyle iste. Ama bu ikisinin disinda baska yasemin kuafor golcuktede mi varmis onu bilenler de bildiklerini paylasabilirler mi?

Yaseminde arzu vardı ama artık yaseminde çalışmıyor.. bende telefonu vardı ama telefon değiştirince numarayı kaybettim.

kızlar burada soley isim değiştirmiş bence djemeli olmuş galiba çünkü soleyde neriman hanım ve ayşegül hanım ikisi kardeş hatta soley adın da üç kızkardeşler ...burada yeni hesaplar reklam yapıyor sakın ha ben yandım siz de yanmayın.

Birkaç sayfa öncesinde eski yorumlarım da varmış. Hala Eylül epilasyona farklı bölgeler için gidiyorum. Başka bir yere gitmedim o yüzden kıyaslama yapamam ama ben memnunum ❤️

Halk evinin orda var kesinlikle öneriyorum

Kesinlikle bende gidiyorum 5 aydır ve cok memnunum herkese tavsiye ederim.
Djamel estetiği seçen ve hizmet alan güzel,nazik,ve özel kadınlarına çok teşekkür ediyorum. Biz Djamel estetik olarak ilk 1990 yılın'da Soley güzellik olarak başladığımız işimize 2016 yılın da ticari bir işletmenin Soley isminin patent ini almasından dolayı 2016 Ekim ayından itibaren Djamel estetik ismi ile faaliyetimize devam ediyoruz. Kadınlar kulübü platformunda yazılan her yorum sahibinin kültürünü, dünya görüşünü ve aile terbiyesini göstermektedir. Bu inyüzden yapılan yorumları dikkate alırken bu unsurları dikkate almanızı siz değerli hanımlardan rica ediyorum. Bu açıklamayı yapma sebebim ise bilgi kirliliğinin olduğunu sizlere hatırlatmak. Sevgili hanımlar biz bulunduğumuz adreste haftanın 6 günü ve sabah 9 akşam 19 arası hizmet veriyoruz. Eğer bizden gerçekten hizmet alıp da memnuniyetsizliğiniz var ise bize yüz yüze bildirin çünkü bu platformda yazılanlar ile hiç bir gün iş yerimizde karşılaşmağımız ithamlar oluyor. Sizden ricam bulunduğumuz iş merkezine gelip bize sıkıntınız var ise bildirmenizdir. Hanımlar gerçekten kıllarından çok mağdur olanlar var aranızda onları da düşünerek yaptığınız yorumlar ile ya yollarını Açın yada yollarından Çekilin. Eğer bu işi bizim gibi yapmaya çalışanlar ise bu karalamaları yapanlara şu ata sözünü paylaşmak isterim. Komşunuzun mobilyalarını karalamak sizin mobilyalarınızı güzel göstermez. Sevgiyle kalın sevgili hanımlar.

Merhabalar. Ben düzcede yaşıyorum. Yıllardır lazer yaptırıp üst kolumda kıllarda yayılma oldu.üst kolumdan adeta kıllar fışkırdı. Aynı zamanda ensemede lazer yaptırıyordum ve o bölgedende memnun kalmadım. İğneli epilasyonu yaklaşık 1 aydır araştırdım. Malüm uzmanlık gerektirdiği için düzcede ve düzceye yakım bolu ve sakarya’da referansı olan bir uzman bulamadım. Daha sonra izmitte araştırmalara başladım ve buradaki arkadaşların görüşlerini referans alarak djamelestetiki araştırmaya başladım. Telefonla görüşüp epilasyon istediğim bölgeleri fotoğraflarını watsapptan gönderdim ve daha sonrasında ayrıntılı bir şekilde bilgilendirildim. Dün yani cuma günü saat 10’da randevu oluşturdum. Acı olacağı için izmitte bir sağlık kuruluşunda ense bölgeme lokal anestezi yaptırdım iğneyle 60 TL’ye. Kollarıma anestezi yaptırmadım. Ense bölgem uyuştuğu için hiç bir şey hissetmedim. Kollarıma lokal iğne yaptırmadım. Acısıda abartıldığı gibi değil. İğne kıl gibi ince. İğnenin girdiğini hissetmiyorsunuz sadece iğne içeri girdikten sonra verilen akımdan dolayı sadece bir sıcaklık hissediyorsunuz. Uygulamayı gerçekleştiren Nermin Hanım bence gerçekten bu konuda uzmanlaşmış. Eli hızlı çift el çalışıyor. Kollarımı uyuşturmadığım için cımbızla kılı çekerken hissetcek miyim diye merak ediyordum ama hiç hissetmedim buda uygulamanın doğru yapıldığını gösteriyor. Hijyenik bir ortam ve eldivenle işlem yapılıyor. Yaklaşık 1.5-2 ay sonra kılların gelişmelerinden haberdar edeceğim. Arkadaşlar iğneli epilasyonu iyi araştırın. Dakikası 1-2 lira ucuz diye iyice araştırmadan karar vermeyin. Kime yaptırcaksanız gidip bir görüşün önce. Ben şehir dışından geldiğim için öncesinde gidip yüz yüze görüşmedim ama sağolsun Ayşegül Hanıma fotoğrafları göndererek telefondan beni bilgilendirdiler.

Sizler çok meşakkatli bir süreçten geçip bize ulaştınız biz size çok teşekkür ederiz. Bizim pişmanlığımız sizin gibi lazer epilasyon ve yanlış iğneli epilasyon yaptıran kişilere ulaşamamak. Yaşadığınız acı deneğimde sizlere ulaşamadığımız için çok üzgünüz.

Merhaba Seda hanım biz burada ismimiz bilgimiz ve sevgili orijinal dostlarımız ile buradayız.

Paylaştığınız deneyim için teşekkürler. Sizin için çok üzücü ve stresli bir süreç olmuş inşallah sonuç istediğiniz gibi sonuçlanır tâbi ki kısa sürede.

Merhabalar yorumları tek tek okumuş bulunmaktayım bende 5 sene lazer adı altında dolandırılan bayanlardanım yani bitiş garantisi verip daha fazla artarak oyaladılar yıllarca üstelik İzmit’te ismi ile ünlü bir estetik kuruluş. Ama hayatımda iyi ki dediğim şey djamel estetikle tanışmam oldu. Memnun kalmayanlara ciddi anlamda şaşırıyorum. Yüksek ihtimalle Nermin hanımın tecrübelerini aktardığı halde ( başlarda şişebilir teniniz hasassa, kabuklanabilir korkmayın sadece bakımını yapın kreminizi pudranızı sürün vs.) denilen bakımı yapmadıklarından eminim.ben yeni tecrübe etmedim 2 senedir gidiyorum( hiç düzenli gitmedim sürekli ara verdiğim hale inanılmaz bir geri dönüş aldım yüzüm yüzde 70 bitti)yüz bölmemi tecrübe edip farklı bölgelerime başladım (göğüs)ve Nermin hanımın dediklerini harfiyen yerine getirdim. Eğer bakımını düzgün yaparsanız eminim memnun kalacaksınız. Ayşegül hanım ve nermin hanım inanılmaz profesyonel ve naif insanlar ben onlardan çok memnun kaldım hayatımda kendime yaptığım en güzel yatırım ve djamel estetikle tanışmam. Memnuniyetimi buradan da belirtmek istedim çünkü maalesef çok mağdur olan kadın var özellikle lazerden tek çözümü iğneli lazer işini iyi yapan nermin hanımla tanışmalarıdır.

Herkese Merhaba,

Ben de nacizane önerilerimi ve kendi sürecimi paylaşmak istedim. Bu konunun kadınlar üzerinde ciddi piskolojik hasarlar bıraktığını ve imkanlar dahilinde kesinlikle üzerine düşülesi bir konu olduğunu düşünüyorum. Bilinçli hareket edilmesi gereken bir konu. Neden öyle olduğunu benim tecrübelerimden çıkarım yapın lütfen. Tüm samimiyetimle yorum yaptığımı yazımın uzunluğunda da anlayabilirsiniz :)

Maalesef ki ciddi anlamda kıl problemim vardı. Yaklaşık 4 yıl kadar lazer epilasyon tecrübem oldu Kocaeli'de. Aklınıza gelebilecek her bölge için İzmit'te isim yapmış üç ayrı kurumdan farklı dönemlerde hizmet aldım. Hemen hemen her makine türü denendi fakat oh be diyeceğim bir sonuç yoktu elimde.

Sonra "iğneli epilasyon" kavramını duyup İzmit'te bir merkezde hizmet aldım ama çok yanlış adresteydim aldığım hizmeti, ortamı, tavırları hiç beğenmedim. Kapıdan çıktığım an iğnemi çöpe attığımı hatırlıyorum.

Daha sonra bir arkadaşım bugün ki D-Jamel ama o gün ki Soley ile tanıştırdı beni. Bu arada siz kadınlardan tek ricam bu tarz konular da paylaşımcı olun lütfen, kadınlar maalesef ki bakım ve güzellik olunca nedense bencilleşebiliyorlar. Bazıları için belki keyfi bir adım olan bu tarz işlemler, maalesef ki bazı hem cinslerimiz için çözülmesi gereken ciddi bir sorun haline gelebiliyor.

Tekrar kendime dönecek olursam, artık çok inancım yoktu ama denemek istedim. Çok net bir şekilde hatırlıyorum 2014 yılında çaldım kapılarını. Bugüne kadar yüz, alın, bıyık ve göğüs ucu olmak üzere çok defa iğneli epilasyon hizmeti aldım. Sonuç gerçekten çok güzeldi. Hijyenik bir ortam, uzman eller, ciddi anlamda bir emek var ve gerçekten size iyi geliyorlar. 4 yıllık lazer epilasyonun bende bıraktığı zaman kaybı, maddi kayıba üzülmekle birlikte amacıma ulaşmış olmam bana her şeyi unutturdu. Ve eminim ki ne zaman kapılarını çalsam yardımcı olacak insanlar. İzmit'te çok merkezi bir yerdeler, en azından tanışmak ve fikir almak için siz de bir kapılarını çalın derim.

Kendinize zaman ayırın ve size iyi gelmeyenlerle zaman kaybetmeyin :)

Polikistikover ın etkisi olan tüylenmeyi dibine kadar yaşayan biri olarak artık canıma tak etti ve herşeyi göze alarak Djamel estetiğe gittim.. İlk seansımı geçen gün yaptırdım.. ilk izlenim olarak şuan herşey iyi gibi.. ortam çok temiz ve hijneyik.. Nermin abla sohbeti tatlı bi bayan..çene altı ve yanaklara 1 saatlik işlem yaptı.. acısı kesinlikle abartılan bi acı değil dayanamazsam diye çok korkmuştum ama beni rahatsız eden bi acısı olmadı..3-4 gün yüzüm şişti ama bunun olacağını zaten söylemişlerdi.. çok hafif kızarıklık var çene altım hafif sivilcelenmiş kabuk bağlamış gibi ama bakımlarını çok dikkatli harfiyen uyguluyorum ve geçeceğine inanıyorum çünkü oraya bi işlem uygulandı bunlar son derece doğal diye düşünüyorum..ilk seans olduğu için şimdilik bunları söylüyorum ama ilerleyen zamanlarda tüm tecrübemi paylaşıcam.. bu çok zor bi durum ve yaşayan herkes kurtulsun inşallah

Merhabalar. Ben düzcede yaşıyorum. Yıllardır lazer yaptırıp üst kolumda kıllarda yayılma oldu.üst kolumdan adeta kıllar fışkırdı. Aynı zamanda ensemede lazer yaptırıyordum ve o bölgedende memnun kalmadım. İğneli epilasyonu yaklaşık 1 aydır araştırdım. Malüm uzmanlık gerektirdiği için düzcede ve düzceye yakım bolu ve sakarya’da referansı olan bir uzman bulamadım. Daha sonra izmitte araştırmalara başladım ve buradaki arkadaşların görüşlerini referans alarak djamelestetiki araştırmaya başladım. Telefonla görüşüp epilasyon istediğim bölgeleri fotoğraflarını watsapptan gönderdim ve daha sonrasında ayrıntılı bir şekilde bilgilendirildim. Dün yani cuma günü saat 10’da randevu oluşturdum. Acı olacağı için izmitte bir sağlık kuruluşunda ense bölgeme lokal anestezi yaptırdım iğneyle 60 TL’ye. Kollarıma anestezi yaptırmadım. Ense bölgem uyuştuğu için hiç bir şey hissetmedim. Kollarıma lokal iğne yaptırmadım. Acısıda abartıldığı gibi değil. İğne kıl gibi ince. İğnenin girdiğini hissetmiyorsunuz sadece iğne içeri girdikten sonra verilen akımdan dolayı sadece bir sıcaklık hissediyorsunuz. Uygulamayı gerçekleştiren Nermin Hanım bence gerçekten bu konuda uzmanlaşmış. Eli hızlı çift el çalışıyor. Kollarımı uyuşturmadığım için cımbızla kılı çekerken hissetcek miyim diye merak ediyordum ama hiç hissetmedim buda uygulamanın doğru yapıldığını gösteriyor. Hijyenik bir ortam ve eldivenle işlem yapılıyor. Yaklaşık 1.5-2 ay sonra kılların gelişmelerinden haberdar edeceğim. Arkadaşlar iğneli epilasyonu iyi araştırın. Dakikası 1-2 lira ucuz diye iyice araştırmadan karar vermeyin. Kime yaptırcaksanız gidip bir görüşün önce. Ben şehir dışından geldiğim için öncesinde gidip yüz yüze görüşmedim ama sağolsun Ayşegül Hanıma fotoğrafları göndererek telefondan beni bilgilendirdiler.
Merhabalar merkezden memnun kaldınız mı ☺️

kızlar daha önce solay denen yerde iki defa işlem yaptırdım lazer mağduruydum. soleye burdaki araştırmalarım sonucuyla gittim. ilk defa bir saat işlem yaptı Nermin hanım ve o gün yüzüm ne kadar acıdı anlatamam 1 saat kışın ortasında buz gibi soğukta dolandım yangısı geçsin diye sonraki günlerde yüzüm davul gibi şişti.. 2.seansta durumu anlatınca kızdı bana niye buz koymadın falan dedi.. tavırları ve uygulamasını beğenmediğim için bıraktım ve gölcükte birine gitmeye başladım ve oraya gidince altın iğne aldım soley gümüş iğneyi 40 tl ye satarken altın iğneyi 10 tl ye aldım. Bu olaylar 2013 te oldugundan bu rakamlar size komik gelmesin.Sonuc olarak bu merkezi kimseye tavsiye etmiyorum yüzümde kalıcı hasar yok ama devam etseydim olabilirdi..
Merhaba, ben de iyi bir yer arıyorum. Gölcükte nereye gittiniz? Memnun kaldınız mı

X