İğneli Epilasyon kocaelide iğneli epilasyon

Gittim.Soley güzellik salonu arkadaslar. Dündar iş hanı 2. katta. dakikası 2 TL

biraz pahali geldi bana , keske izmit te daha cok secenek olsa, ben de yaptiriyorum fakat istanbul da, izmit te hem iyi hem de uygun bir yer bulabilsem burda giderdim

Arkadaşlar İzmitte herhangi bir yerde yüzüne iğneli epilasyon yaptırıp memnun olan varmı?Tavsiyeniz üzerine bir an önce başlamak istiyorum

kocaeli- izmitte iğneliepilasyon yaptırıp memnun kalan varmı

Yok sanırım...,

canim ya valla ben de bilmiyorum. ben bi polikliniğe gidiyorum lazer için vücuduma orda çene bolgesine 2-3 seans diode ütüleme yaptırdım tüylerde incelme oldu ama yüzüm sivilceden irinler kaşıntılı koca koca kırmızı sivilceden geçilmez olunca lazer merkezi sordum iyi bi yer biliyor musunuz diye. bana en sonunda bir yer önrdiler benim ısrarımla yarın gidicem ama çok korkuyorum. iz kalmalarından bahsetmiş herkes kabuklanmadan filan. iyi ellerde yapılmazsa sıkıntı ama iyi yer neresi onu bulmak lazım. ben de sakaryadan gidiyorum kocaeliye

Kardeşim yaptırıyor gayette memnun. Ama adını bilemiyorum şuan neresiydi... Halk evinin oradaydı sanırım.

Halkevinin neresinde arkadaşım...yardımcı olur musun...özelden yazabilirsin ...Ben yazamıyorum özelden mesaj, sitede yazılmış en az 100 mesajım olmalıymış......En Büyük TÜRKİYE

kocaeli izmitte tavsiye edebileceğiniz bir yer yok mu arkadaşlar iğneli epilasyonda...En Büyük TÜRKİYE

Halkevinin neresinde acaba

Merhaba, bu soruya net bir cevap verilmemiş, çözülmemiş gibi duruyor. Bu konuda kendi tecrübe ve bilgim olduğu için, mahsuru yoksa iletişim bilgilerini yazdım. İğneli epilasyon, uzman bir yerde, uzun vadede en iyi, kalıcı, sağlıklı yöntemdir.

Bu internet sitesi
Bu telefonları

Yaptıkları her işte özenli ve temiz olduklarından, iğneli epilasyonu yıllardır yaptıklarından uzman oldukları için, ben de uzun süredir iğneli epilasyon yaptırdığımdan tavsiye edebilirim. :13: :21: :KK19: :KK28: :87: :129: :130: :126:

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba ben aranıza yeni katıldım yorumları okuyunca hiçbirşey anlamadım. net bir yer belirtilmemiş.soley denmiş sadece.bennu polikliniğinde epilasyon yaptıran varmı arkadaşlar?

Ben soleye gidiyorum ve cok memnunum mardine taşındım ve hala kocaeliye gittigimde gidiyorum koltuk altımı çenemi yaptırdım ve bitti simdi belime basladık izmitte yürüyüş yolunda yunus marketin üst katında soley güzellik merkezi eyer gitmeyi düşünürseniz tlfn verebilirim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhaba, S ile başlıyor bu konuda uzman iğneli epilasyon salonu adı. Cumhuriyet Cad. Dündar Rorf İş Merkezi Kat:2 No: 74-75 numaralı yerde yapıyorlar bu uygulamayı. Tavsiye ederim, uygulamadan sonra cildinize de çok iyi bakmanız gerek.

Yürüyüş caddesinde Et ve Balık Kurumu'na gelmeden az evvel oradaki pasajın üstünde yerleri.

Saati 144TL.

çok pahalı yahu! iğnesiyle beraber mi 144 TL.

Konya'da dakikası 1 TL hem de kaliteli burası da öyledir ama çok aşırı pahalı. bu ne kardeşim soygun resmen!

Derince'de Eylül Epilasyon'a gidiyorum memnunum. Arama yaparsanız direkt çıkıyor adresi.

Soley guzellik merkezi izmitte yürüyş yolunda ben gidiyorum cok memnunum tlfnu istersen verebilirm ben mardindengeliyorm epilasyn için bayanlar işlerinde uzman v3 temiz is yapiyolar

bu soley güzellik merkezinde her bir kıl kökünü tek seansta yok ediyor mu? ben başladım ana sonuc alamamaktan korkuyorum

Mrb Arkadaşlar ,forumları gezerken arkadaşlar izmitte bildiğiniz yer varmı diye sormuşlar yaşadığım hikayeyi paylaşmak istedim sizlerle..Yardımcı olursamda ne mutlu bana...
27 yaşındayım ve 20 yaşından beri yüz bölgemde kıllanma sorunuyla mücadele ediyordum.
Kıllanma problemi olan insanlar beni çok iyi anlayabilirler.Hayata küsüyorsunuz,Neredeyse hiç beklentiniz kalmıyor.Moraliniz hep alt üst..Sürekli kıllarını saklama psikolojisi ...Ama o sıkıntılı günler geride kaldı :))
Yaklaşık 2 yıl,sir ağda ile geçiştirmeye çalıştığım kıllanma problemim 3 yılın sonunda daha çok rahatsız etmeye başlamıştı...Daha sonra laser epilasyonla tanıştım..uzunca bir süre laser epilasyona inancımı yitirmedim ama bir iki sene içinde kılların daha katı ve sert çıktığını gördüm.Psikolojim inanılmaz derecede bozulmuştu...İğneli epilasyon seçeneği beni acılı olduğunu duyduğumdan dolayı çok korkutuyordu..Ancak Spor salonundaki bir arkadaşımın gittiği ve çok başarılı sonuçlar aldığını öğrendiğim Soley Güzellik Merkezi beni tabiri kesinlikle caizdir hayata döndürdü...Benim için temizliğin kalitenin ve profesyonelliğin olduğu bir güzellik merkezi bulmak ve güvenmek oldukça zordu.Çünkü bu işleri yapanlar önce size müthiş ve olağanüstü bir güven duygusu aşılıyorlar sonra olumsuz sonuçlarıyla sizi başbaşa bırakıyorlar...Soleydeki uzman arkadaşlarımız bu işin yaklaşık 20 yıllık ehilleri ve size vaadlerde bulunmuyorlar..Cildinizin tepkisine göre sonuçların ve seansların uzayıp kısalabileceğini söylerek çok gerçekçi bir yaklaşım sergiliyorlar ve buda güven duygusunu daha çok sabitliyor sizde...Acı konusuna ve yüzde bıraktığı tahribata söz konusuna gelince,eğer işini yapan kişiler profesyonelse iğneyi kıl kökünün ne kadar derinine sokacağı konusunda otomatikleşmiş ve profesyonelllikleri daha az tahribat yaratıyor. yüzünüzdeki işlem saati azaldıkça cilt kendini daha çabuk toparlıyor.Seans dakikalarım 15 dakikaya düştükten 6 ay sonra çene bölgemde en ufak bir iğne iz leke kalmadı...Soleydeki uzmanların önerdiği güneş kremlerini kullandım tabiki düzenli
.
Tabiki yinede korkularım vardı..Ama kendimi işini çok iyi yapan insanların eline bırakmıştım.... ayrıca hiç acımayacak diye bir olay yok ancak herkesin acı eşiği farklıymış.Mesela ben inanılmaz acılar çekmedim,Laser epilasyonun vuruşları benim canımı daha çok yakıyormuş meğer.
Yani anlayacağınız keşke daha önce iğneli epilasyonla ve buradaki arkadaşlarla tanışsaymışım en azından kıllanmanın bende ve psikolojimde yarattığı tahribatlar bu kadar ağır olmazdı..Şimdi çok mutluyum kendimi çok iyi hissediyorum..Seanlarım 2 senenin sonunda artık beş dakikaya düştü...Ve neredeyse 2 ayda bir gidiyorum...Emin olun arkadaşlar iğneli epilasyon kökten çözüm.Tabi kılı kökten yakabilecek uzman kişiler lazım...Sizde bir an önce farklı ve geçici çözüm yollarından uzaklaşın ve iğneli epilasyonla tanışın..Sonuçların müthiş ve korkuların yersiz olacağını göreceksiniz...Soru sormak isteyen arkadaşlara seve seve yardımcı olurum görüşürüz arkadaşlar...
Kübra Merhaba,
Yüzündeki tüyleein yoğunluğu ve sertliği nasıldı? Benim yüzümdekiler sert saç gibi. Ben de lazer mağduruyum, 1 buçuk yıldır diode ve ndyag yaptırıyorum. Ama her seferinde sonuç daha da kötü. İğneli için çok acılı yazıolar. Napıcam haftaya yüz lazer seansım var gitmek istemiyorum. Yüzümde 1 karış uzamış kılla evden dışarı çıkamıyorum:KK43:

ya izmit'te Soley ve Eylül epilasyon dışında başka yerlere giden var mıdır, en azından kötü olsa bile deneyimlerini yazsalar da oraları eleyelim en azından. ben istanbulda iğneliye gidiyordum, izmitte devam edince ilk olarak Eylül epilasyona kasım ayında gittim ve iz kaldı hala da o izler geçmedi, özellikle beyaz tenliyseniz kesinlikle önermem pembe pembe duruyorlar, ama işlem gören bölgenin yarısı bir daha çıkmadı, bence yüksek akım verdi hem kılları tamamen yok etti hem de yüzümü yaktı, dk sı 1.70 iğnesi 10 lira, ortam pek hijyenik değil..ikinci olarak burda önerilenlerre bakıp Soley e başladım toplam 3 seans gittim çok normal sıradan bi yer ,ancak yüzü 1-1.5 yıl sürede bitirebilecek yerlerden, başka bir seçeneğiniz yoksa gidin derim.en büyük eksisi kadının eli aşırı yavaş bi de işlem esnasında kız kardeşi geliyo kıyafet almış onu gösteriyo beni bırakıp ona bakıyor falan, böyle işlem esnasında ciddiyetsiz tavırlar falan var yani, ben dakikasına o kadar para ödüyorum bir zahmet o bir saat benimle ilgilensin sadece, başka yer araştırmalarına girdim daha iyi bir yer bulursam bırakırım,ayrıca soley çok pahalı dakikası 2.70 iğnesi 40 tl, bir de dudak üstü ve burnun dakikası 5 tl, yani piyasa ortalamasının baya bir üstünde anlayacağınız. Ben inşallah araştıranlar için yardımcı olmuşumdur, ha bir de Soley bir tane lazer sonrası losyonu aldırttıryor kendilerinden 35 tl ye, bana gereksiz gibi geldi ama bilemem tabi ben izlerim için belki faydalı olur diye aldım,söyleyim dedim.

ya izmit'te Soley ve Eylül epilasyon dışında başka yerlere giden var mıdır, en azından kötü olsa bile deneyimlerini yazsalar da oraları eleyelim en azından. ben istanbulda iğneliye gidiyordum, izmitte devam edince ilk olarak Eylül epilasyona kasım ayında gittim ve iz kaldı hala da o izler geçmedi, özellikle beyaz tenliyseniz kesinlikle önermem pembe pembe duruyorlar, ama işlem gören bölgenin yarısı bir daha çıkmadı, bence yüksek akım verdi hem kılları tamamen yok etti hem de yüzümü yaktı, dk sı 1.70 iğnesi 10 lira, ortam pek hijyenik değil..ikinci olarak burda önerilenlerre bakıp Soley e başladım toplam 3 seans gittim çok normal sıradan bi yer ,ancak yüzü 1-1.5 yıl sürede bitirebilecek yerlerden, başka bir seçeneğiniz yoksa gidin derim.en büyük eksisi kadının eli aşırı yavaş bi de işlem esnasında kız kardeşi geliyo kıyafet almış onu gösteriyo beni bırakıp ona bakıyor falan, böyle işlem esnasında ciddiyetsiz tavırlar falan var yani, ben dakikasına o kadar para ödüyorum bir zahmet o bir saat benimle ilgilensin sadece, başka yer araştırmalarına girdim daha iyi bir yer bulursam bırakırım,ayrıca soley çok pahalı dakikası 2.70 iğnesi 40 tl, bir de dudak üstü ve burnun dakikası 5 tl, yani piyasa ortalamasının baya bir üstünde anlayacağınız. Ben inşallah araştıranlar için yardımcı olmuşumdur, ha bir de Soley bir tane lazer sonrası losyonu aldırttıryor kendilerinden 35 tl ye, bana gereksiz gibi geldi ama bilemem tabi ben izlerim için belki faydalı olur diye aldım,söyleyim dedim.

Sinem hanım öncelikle bu yazdığınıza cevap vermek istedim .soley müşterisiydim bende iğneli epilsyon yaptırdım ve kısa sürede sonuç aldım. Şimdi İstanbul'da yaşıyorum Evlenip oraya yerleştim ama yine epilsyon ihtiyacım oldugunda kocaelinde soley' e giderim.ayrıca epilasyon yapan bayanın eli aksine cok hızlıdır Prof çalışırlar.ilk defa siz demişsiniz cok şaşırdım .iş ve randevular konusunda cok fazla disiplinliler ki insanlar tedirgin olur..epilasyon yapan bayan yerinden bile kalmaz odaya bile kimseyi almazlar .siz yanlış analiz yapmışsınız lütfen insanları yanlış yönlendirmeyin, bence hakka girip insanları günahlarını almayın adaletli olun....AYIP...

Sinem hanım öncelikle bu yazdığınıza cevap vermek istedim .soley müşterisiydim bende iğneli epilsyon yaptırdım ve kısa sürede sonuç aldım. Şimdi İstanbul'da yaşıyorum Evlenip oraya yerleştim ama yine epilsyon ihtiyacım oldugunda kocaelinde soley' e giderim.ayrıca epilasyon yapan bayanın eli aksine cok hızlıdır Prof çalışırlar.ilk defa siz demişsiniz cok şaşırdım .iş ve randevular konusunda cok fazla disiplinliler ki insanlar tedirgin olur..epilasyon yapan bayan yerinden bile kalmaz odaya bile kimseyi almazlar .siz yanlış analiz yapmışsınız lütfen insanları yanlış yönlendirmeyin, bence hakka girip insanları yanlış yönlendirmeyin günahlarını almayın adaletli olun....AYIP...

Bende tüm kıl ve tüy sorunu olan arkadaşlara iğneli epilasyon öneriyorum. Kendim de tıp fakültesinde öğretim üyesiyim. Uzun araştırmalarım sonucunda 8 sene evvel Soley güzellik sağlık ve estetikte sorunlarıma kalıcı ve sağlıklı sonucu kısa sürede ulaşmış biri olarak kesinlikle tavsiye ediyorum. Bir seansta koltuk altı (toplam 32 dk), 3 seansta yüz (toplam 6 saat) tüylerimden kurtuldum. İlk seferde bile çok ciddi azalma olan bölgelerim oldu, diğer seanslarda tamamen kurtuldum. Tüm vücuduma epilasyon yaptırdım. Epilasyon işlemi ayrıca çok hızlı, ve başarılı oldu. Dakika ücreti farklı olması değil, hızlı olması önemli. Ayrıca yapılan bölgelerin rengi açılıyor ve yumuşacık oluyor. Ben de hiç leke, kalıcı iz gibi sorunu da olmadı. Önerdikleri bakımı ve koruyucumu düzenli kullandım. Hayatımda kendime yaptığım en iyi yatırım olduğunu düşünüyorum. Gayet pürüzsüz ve ne zaman istersem çorap aramadan bacak spreyleri ile uğraşmadan etek ve elbise giyebiliyorum. Ben halen Soley'in cilt bakımı ve kalıcı makyaj müşterisiyim en son gözlerime eyeliner yaptırdım bunu tüm arayış içerisinde olan arkadaşlara tavsiye ediyorum. Profesyonel bir hizmet istiyorsanız gözünüz kapalı gidiniz. Umarım arayış içerisinde olan arkadaşlara faydam olmuştur.

Sinem hanım öncelikle bu yazdığınıza cevap vermek istedim .soley müşterisiydim bende iğneli epilsyon yaptırdım ve kısa sürede sonuç aldım. Şimdi İstanbul'da yaşıyorum Evlenip oraya yerleştim ama yine epilsyon ihtiyacım oldugunda kocaelinde soley' e giderim.ayrıca epilasyon yapan bayanın eli aksine cok hızlıdır Prof çalışırlar.ilk defa siz demişsiniz cok şaşırdım .iş ve randevular konusunda cok fazla disiplinliler ki insanlar tedirgin olur..epilasyon yapan bayan yerinden bile kalmaz odaya bile kimseyi almazlar .siz yanlış analiz yapmışsınız lütfen insanları yanlış yönlendirmeyin, bence hakka girip insanları yanlış yönlendirmeyin günahlarını almayın adaletli olun....AYIP...
Pardon da siz benimle bu şekilde konuşamazsınız, ben kimsenin hakkına girip yanlış yönlendirmiyorum, siz memnun kalmışsınız ben o kadar kalmamışım, ayrıca 3 seans gittim hiçbirinde de daha kapının kapandığına şahit olmadım, aksine birinde kardeşi gelip öğlen ne yiyelim gibi bir muhabbet döndü bu gayet doğaldır dedim geçtim, ama tutup da kardeşi aldığı kıyafeti gösterince onunla ilgilnenince bu durumdan hoşlanmadım, bu sizin anlattğınız gibi pek de profesyonel bir durum değil, ha epilasyon işlemine gelince haklarını yemem çok şükür iz falan kalmadı yaptırdığım bölgede ama gözle görünür bir sonuç da alamadım, hız konusuna gelirsek ben 3 yerde epilasyon yaptırdığım için gayet anlayabiliyorum ne kadar hızlı olduğunu, çok yavaş değil kesinlikle ama çok hızlı da değil, bu da benim gözlemim.Son olarak da eleştiri hiçbir zaman AYIP değildir, benim bu forumda belki de 100. mesajım girip okursanız kimseyi yanlış yönlendirmediğimi de kendiniz görürsünüz

Pardon da siz benimle bu şekilde konuşamazsınız, ben kimsenin hakkına girip yanlış yönlendirmiyorum, siz memnun kalmışsınız ben o kadar kalmamışım, ayrıca 3 seans gittim hiçbirinde de daha kapının kapandığına şahit olmadım, aksine birinde kardeşi gelip öğlen ne yiyelim gibi bir muhabbet döndü bu gayet doğaldır dedim geçtim, ama tutup da kardeşi aldığı kıyafeti gösterince onunla ilgilnenince bu durumdan hoşlanmadım, bu sizin anlattğınız gibi pek de profesyonel bir durum değil, ha epilasyon işlemine gelince haklarını yemem çok şükür iz falan kalmadı yaptırdığım bölgede ama gözle görünür bir sonuç da alamadım, hız konusuna gelirsek ben 3 yerde epilasyon yaptırdığım için gayet anlayabiliyorum ne kadar hızlı olduğunu, çok yavaş değil kesinlikle ama çok hızlı da değil, bu da benim gözlemim.Son olarak da eleştiri hiçbir zaman AYIP değildir, benim bu forumda belki de 100. mesajım girip okursanız kimseyi yanlış yönlendirmediğimi de kendiniz görürsünüz[/QUOT

S
Pardon da siz benimle bu şekilde konuşamazsınız, ben kimsenin hakkına girip yanlış yönlendirmiyorum, siz memnun kalmışsınız ben o kadar kalmamışım, ayrıca 3 seans gittim hiçbirinde de daha kapının kapandığına şahit olmadım, aksine birinde kardeşi gelip öğlen ne yiyelim gibi bir muhabbet döndü bu gayet doğaldır dedim geçtim, ama tutup da kardeşi aldığı kıyafeti gösterince onunla ilgilnenince bu durumdan hoşlanmadım, bu sizin anlattğınız gibi pek de profesyonel bir durum değil, ha epilasyon işlemine gelince haklarını yemem çok şükür iz falan kalmadı yaptırdığım bölgede ama gözle görünür bir sonuç da alamadım, hız konusuna gelirsek ben 3 yerde epilasyon yaptırdığım için gayet anlayabiliyorum ne kadar hızlı olduğunu, çok yavaş değil kesinlikle ama çok hızlı da değil, bu da benim gözlemim.Son olarak da eleştiri hiçbir zaman AYIP değildir, benim bu forumda belki de 100. mesajım girip okursanız kimseyi yanlış yönlendirmediğimi de kendiniz görürsünüz
sinem hanım aklınız güzelmiş .Güle güle kullanın.

Arkadaşlar kadınlar kulubunde bır cok arastırmada bulundum fakat paylasımda bulunmak ıcın ılk defa kullanıyorum.Sizinle iğneli epilasyon ve lazer epilasyon hakkında yasadıgım deneyımı paylasmak istiyorum.Organizasyon fotografcısı oldugunuzda koltuk altı bolgenızın hıjyenı cok cok onemlı cunkı tum ısınız kollarınızın cesıtlı sekılerde yukarı asagıya ınmesıyle gerceklesıyor.Çekim sıklıkları arttıkca kısısel bakıma zaman ayıramaz olup huzursuzlukla bunu kokten cozmelıyım dıye arastırmaya gırdım.Kocaelide tek bıldıgım lazer tedavısı uygulanan yere gıdıp yaklasık 30 dakıkada tum sorularıma cevap aldım.Bilinçsiz oldugum ıcın karsımdakılerde benı ına etmede pek gucluk yasamadı. 8 aylık tedavı sonucu Tüylerim artık belırlı aralıklarla cıkmaya baslamıstı ve lazer gormuyordu.Buna yapılabılıcek bırsey olmadıgı soylendıgınde arastırma maceram oyle basladı.

Gelelim iğneli epilasyon kısmına :) Bir arkadasımın tedavı oldugunu bıldıgım yer hakkında bılgı almak ıcın aradım yarı emin yarı soru ısaretlerıyle adresı aldım ve gıttım.Çarsıda oldugu ıcınde cok rahat buldum Yürüyüş yolundan merkez bankasına gıderken solda yunus marketın yanından iş merkezine girdiğinizde 1. kat Soley Estetik Merkezi.Kapıyı hos bır gulumsemeyle acıp bana sordugum butun soruları detaylı bır sekılde anlattılar.

1-ilk sorun ve ınanmak ıstedıgım konu gerkenten bitermıydı ?
C:Kesinlikle bitti

2-İz kalır mı ?
C:Verilen pomadı söylenıldıgı sekılde kulandım tek bır ız leke yok

3-Acı veriyormu ?
C:Herkezin sabır eşiği farklıdır fakat dayanılmayacak bır acı hıc degıl keza son derece anlayıs ve sabırla sohbetle seansınız bıtıyor.Acıyı benzetebılecegım bır ornek vermek yanlıs olurİğneyı hıssetmenızın ımkanı yok ıncecık verılen akımı mınık bır sekılde hıssedıyorsunuz.

4-Ne kadar surede bitti ?
C:İşte bu benım bılıncsız bır sekılde azere baslamamla surecı uzatmam bır arada oldu.Nermın Hanım bana kıl koklerının suan lazerden sebep gızlendıgını ve 3ayda 6 ayda bır kendını gosterıcegını soyledı.Nıtekımde oyle oldu.Tedavıye basladık k.altımdakı tum tuyler alındı tek seansta bır sonrakı seansımı belırleyen ben oldum tekrar kuluckaya yatmıs tuyler cıktıgında gıdıcektım.Toplam 6 ayda tertemız lekesız bır koltuk altına sahıp oldum.Bu surecın 6 ay surmesının sebebı tamamen bılıncsız gıttıgım lazer tedavısı.Kıl koklerımın hepsı cıkmıs olsaydı 6 ay surmesıne ımkan yoktu cunkı tek tek kıl koklerıne gırılıp temızlenıyor.

Evet dakıka satın aldıgınız ıcın 1 tık malıyetlı / Fakat çözüm mü çözüm !!! Nelere para harcamıyoruz.
Evet tek tek uzun surer / Fakat kaç yıl sürer :) Sadece bır kac 1 - 2 saat !!!

Bana sorarsanız hayatımda kendıme yaptıgım en saglıklı hayatımı kolaylastıran yatırım.Ne zamankı baslarsınız ınanın bunun rahatlıgını o zaman anlarsınız.Ben basımdan gecen bu durumu sızınle paylasmak ıstedım kı soran tum arkadaslarıma anlattıgım gıbı emın olmanız ıcın.Gercekten bıttı mı yok ınanmam lazerle bıle bıtmıyor dıye gelınen tum cumlelere guluyorum suan :) Leke yok / İz yok / Stres yok / Batık yok Haydııı eller havaya :)

Bulundugunuz sehırde ıyı bır arastırma sonucu mutlaka gıtmenızı tavsıye edıyorum.Fakat ıgnelı epılasyonda ıyı bır arastırma sart arkadaslar. Kocaelı ızmıt tekı arkadaslara benım gözum kapalı guvendıgım tek yer oldugunu dusundugum ıcın tavsıye edebılecegım Üç güzel kardeş Nermın / Ayşegül / Sonay hanımın işlettiği SOLEY Estetık Merkezı en azından ugrayıp derdınızı bı danısın :)
Sevgıler .....

X