İğneli Epilasyon kocaelide iğneli epilasyon

Merhabalar. Ben düzcede yaşıyorum. Yıllardır lazer yaptırıp üst kolumda kıllarda yayılma oldu.üst kolumdan adeta kıllar fışkırdı. Aynı zamanda ensemede lazer yaptırıyordum ve o bölgedende memnun kalmadım. İğneli epilasyonu yaklaşık 1 aydır araştırdım. Malüm uzmanlık gerektirdiği için düzcede ve düzceye yakım bolu ve sakarya’da referansı olan bir uzman bulamadım. Daha sonra izmitte araştırmalara başladım ve buradaki arkadaşların görüşlerini referans alarak djamelestetiki araştırmaya başladım. Telefonla görüşüp epilasyon istediğim bölgeleri fotoğraflarını watsapptan gönderdim ve daha sonrasında ayrıntılı bir şekilde bilgilendirildim. Dün yani cuma günü saat 10’da randevu oluşturdum. Acı olacağı için izmitte bir sağlık kuruluşunda ense bölgeme lokal anestezi yaptırdım iğneyle 60 TL’ye. Kollarıma anestezi yaptırmadım. Ense bölgem uyuştuğu için hiç bir şey hissetmedim. Kollarıma lokal iğne yaptırmadım. Acısıda abartıldığı gibi değil. İğne kıl gibi ince. İğnenin girdiğini hissetmiyorsunuz sadece iğne içeri girdikten sonra verilen akımdan dolayı sadece bir sıcaklık hissediyorsunuz. Uygulamayı gerçekleştiren Nermin Hanım bence gerçekten bu konuda uzmanlaşmış. Eli hızlı çift el çalışıyor. Kollarımı uyuşturmadığım için cımbızla kılı çekerken hissetcek miyim diye merak ediyordum ama hiç hissetmedim buda uygulamanın doğru yapıldığını gösteriyor. Hijyenik bir ortam ve eldivenle işlem yapılıyor. Yaklaşık 1.5-2 ay sonra kılların gelişmelerinden haberdar edeceğim. Arkadaşlar iğneli epilasyonu iyi araştırın. Dakikası 1-2 lira ucuz diye iyice araştırmadan karar vermeyin. Kime yaptırcaksanız gidip bir görüşün önce. Ben şehir dışından geldiğim için öncesinde gidip yüz yüze görüşmedim ama sağolsun Ayşegül Hanıma fotoğrafları göndererek telefondan beni bilgilendirdiler.
Merhaba hala devam ediyor musunuz

X