Koç Burcu 21 Mart - 20 Nisan Koç burcu sevgilisi olanlar bakabilir mi??Koç burcu erkeği inatçı mıdır?

koç erkeği gerçekten aldatır mı denilenler gibi
Bunu burca indirgemek yanlis bence
Adamlik mevzusu tamamen
Benim koc ta haddinden fazla egolu,kibirli,cok zeki, temiz titiz, rahat yasama ve partnerinin gorunusune onem veren biri kendi gorunusune onem verdigi gibi.Uzmemeye ozen gosterir ama alttan alttan her dedigini yaptirir hissettirmeden Simdilik böyle 4ayda bu kadar taniyabildim

Egoludur evet. Yuzune bakarken yalan soyler hic anlamazsin. Buradayim der baska yerdedir. Hayati yalandir. Utopik seyleri sever. Buyuk isler yapmak ister salak oldugu icin batar.isi gucu yalan ve batip cikmaktir.
yaa o kadar güldüm ki:KK70: gerçekten koç burcu fena canını sıkıyor herkesin. bi Ütopyalari var orda dolaşıyorlar. benimde nişanlım koç. zor ama öyle yalan falan yok çok şükür. arada bi battığı doğrudur:KK71:

erkek arkadaşlarımın çoğu koç burcuydu, şimdiki de öyle. Ay ben çok seviyorum koçları. Her ne kadar ikizler burcu koçların en iyi anlaştığı burçlardan sayılmıyorsa da bence iyi anlaşan iki burç.

Şimdi sorunuza gelecek olursaaak. Benim nacizane gözlemlerim şu şekilde; koç burcu çok ama çok nettir. Aramıyorsa sizinle ilgili ya net değildir, ya kafasında başkası vardır ya da siz pek ilgisini çekmemişsinizdir. Bir diğer ihtimal de son görüşmenizde onun kalbini yahut egosunu kıracak bir davranışta bulunmuş ya da söz söylemi olabilirsiniz. Çabuk kırılıyor ve kolay siliyorlar. Hele ki derin bir geçmişiniz yok ise.

Ama moralinizi bozmayın koç erkekleri için iki önemli etken var ki ilgilerini direkt üzerinize toplayabiliyor;
1. koçlar herkesin gözünün üstünde olduğu kadınları elde etmeye meyilli. Işığa uçan pervaneler gibi bu güdüye karşı koyamazlar.
2. hem karşısındakinden talep görmek ister hem de o, birinin peşinde koşmak ister. Çok ince ayarlamak lazım bu dengeyi. Üzerine düşmek -şu aşamada- o koçu tamamen kaybetmek anlamına gelecek.

sabırlı olun, çevresinde olun, sizi görmesini sağlayın, peşinize düşmesine izin verin ve bunu yaparsa tatlı tatlı ona olan ilginizi gösterin.

son olarak, son keşfimi de paylaşayım; bir koçu ne kadar gönülden sever ve duygularınızı kısmadan sunarsanız, zamanla aynı karşılığı alma ihtimalinizin artıyor. Bu burç biraz karşılıklı seviyor her şeyi. Benim gözlemlerim böyle :)

Kızlar inatçı mıdır bunlar tecrübelerinize dayanarak ne söyleyebilirsiniz? Günlerdir mesaj atmıyor ama beni umursamadığındanmı yoksa inat mı ediyor anlayamadm..:63::KK12::KK12:
Benm esim koc burcu yani su kdar soliyim hem arnavut inadim var hemde yengecim yengecler inat oluyo ama ben bu inadimla ondaki inadi yenemedm cok zor olur koc erkegi ama cokta merhametli. Ama tabi brazda burc deqil kisilik meselesi bnlar :):)

10 Maddeyle Koç Burcu!
koc-burcu.jpg

1- ”Önce ben” diyen Koç burcu için bağımsızlık William Wallace kadar önemlidir. Bir bakmışsınız tüm arkadaşlarını ardından sürükleyerek baharın gelişini tek başına dans ederek kutluyor.

2- Bir Koç Burcunu bekletmeyi düşünüyorsan iki kere düşünmelisin çünkü o “ben neden annemin karnında dokuz ay 10 gün durdum” diye annesine bile ara sıra atarlanabilir.

3- “Bugün çok mutluyummm” diye asla Koç Burcuna mensup bir arkadaşınızı aramayın çünkü onun asli görevi eksiklikleri takip edip ”amaa burası olmamış canım” demektir.

Son düzenleyen: Moderatör:
2017 Şubat Ayı Koç Burcu

2017 Şubat Ayı Koç Burcu yorumu Kadınlar Kulübü TV'de... Astrolog Barış Özkırış Koçların Şubat ayının nasıl geçeceğini anlatıyor... Aşk, iş, sağlık, aile, şans, sosyal çevre hakkında tüm merak ettikleriniz...

Kadınlar Kulübü kadınları olarak sizler için açtığımız Kadınlar Kulübü TV'ye desteklerinizi bekliyoruz sevgili üyeler! Haydi bakalım Kadınlar Kulübü TV olarak sitemize ve sosyal mecralarımızı takipte kalın! :)

https://www.facebook/kadinlarkulubutv/
https://www.instagram.com/kadinlarkulubutv/
https://www.kadinlarkulubu.tv/

1 aylık flört dönemim oldu bir Koç erkeğiyle.Başta hah tamam kesin evleniyoruz aradığım adam dedim öylesine tutkulu,aşk dolu,samimi,ciddi yaklaştık birbirimize telefon ve mesajlaşmalarımızda. Ama buluşmalarda o kişi yoktu adeta. O heyecana ben delicesine kapıldım bir Kova olarak. Baktım sürekli iş demeye yorgun olduğunu söylemeye başladı. Görüşmek için ben can atarken onda zorlama gibi.Özlediğini söylüyor ama ben yine de inanamıyorum. Güven vermemeye başlayınca bitirmek istedim o da hayır noluyo demedi. Sanki ekmeğine yağ sürmüş gibiydim. 2 hafta oldu bitireli ama hala aklımdan çıkaramıyorum. Of offf Koça mı özgü bu umursamazlık dengesizlik ?

Kızlar inatçı mıdır bunlar tecrübelerinize dayanarak ne söyleyebilirsiniz? Günlerdir mesaj atmıyor ama beni umursamadığındanmı yoksa inat mı ediyor anlayamadm..:63::KK12::KK12:
İnattır, eğer gerçekten haklıysa adım atmaz. Haksızsa da atmaz gerçi. Koçlar zordur. Seni umursuyordur ama bu sana yazacağı anlamına gelmez :KK70: Süründürecek belli...

X