Koç Burcu 21 Mart - 20 Nisan Koç burcu sevgilisi olanlar bakabilir mi??Koç burcu erkeği inatçı mıdır?

ThinkinPinky

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2012
488
128
31
Kızlar inatçı mıdır bunlar tecrübelerinize dayanarak ne söyleyebilirsiniz? Günlerdir mesaj atmıyor ama beni umursamadığındanmı yoksa inat mı ediyor anlayamadm..:63::KK12::KK12:

Sevgilim degil ama eşim koc burcu ama ben şahsen burclara inanmam herkesin farkli bi yapısı var sen arasaydin bi sorun mu var diye aradin mi

Egoludur evet. Yuzune bakarken yalan soyler hic anlamazsin. Buradayim der baska yerdedir. Hayati yalandir. Utopik seyleri sever. Buyuk isler yapmak ister salak oldugu icin batar.isi gucu yalan ve batip cikmaktir.

Egoludur evet. Yuzune bakarken yalan soyler hic anlamazsin. Buradayim der baska yerdedir. Hayati yalandir. Utopik seyleri sever. Buyuk isler yapmak ister salak oldugu icin batar.isi gucu yalan ve batip cikmaktir.
Benim eşimle hiç ilgisi yok bunların :)) Burçlara çok inanmam ama doğru olduğunu varsayarak şunları söyleyebilirim; inandığı şeylerde inatçıdır, sahip çıkar, aşkını daima doruklarda yaşar ve asla gizlemez, romantiktir, iltifat etmeyi sever, dürüst ve sadıktır, cömerttir, birazcık yavaştır, gecenin kaçı olursa olsun "hadi" dediğin an her yere gitmeye hazırdır, isteklerini reddetmez, enerji doludur, eğlencelidir, ev işlerine pek katkısı olmaz ama dünya iyisidir :))

eski sevgilim koçtu Allah bni bir baska koç ile muhattap ermesşn diye dua edıyorum o kadar diyim . ee tabi yukselenıydı, çevresel faktörlerdi vs vs de önemlidir

Egosu tavan yapmıştır. Ama bana sökmez çok güzel indirirdim. İnatçıdır ama çok fazla değil. Güzellikle söyleyince inadı kırılıyor. Çok güzel rol yapar , iyi oyuncudur. :) Karşında ki kişinin ona koşulsuz itaat etmesini ister, ilgiyi çok sever, ilgi ister. En zor burçlardan birisidir, anlaşmak güçtür. Erkek arkadaşım koç burcuydu 5 yılım geçti.
Bir yerde okumuştum, koç burcu erkeği ile evlenirseniz masallardaki gibi evlenip murada ereceğinizi de sanmayın. Koç burcunda doğan erkek sizi çok sevse bile kusurları çabuk gören, çabuk bıkan, çabuk bezen bir tiptir. Bu burçtan bir erkekle evlenecekseniz ömür boyunca onu oyalamak zorunda kalacağınızı bilin yazıyordu :) gerçekten de öyle.

Valla flört dönemindeyseniz bi garip davranır. Benimki de koç burcu. Sevgili olmadan önce saçma sapan davranıyordu sinir oluyordum. Şimdi düzeldi. Ama şunu söyleyebilirim kesinlikle inatçılar ve aşırı dengesizler.

X