Koç Burcu 21 Mart - 20 Nisan Koç burcu sevgilisi olanlar bakabilir mi??Koç burcu erkeği inatçı mıdır?

Egoludur evet. Yuzune bakarken yalan soyler hic anlamazsin. Buradayim der baska yerdedir. Hayati yalandir. Utopik seyleri sever. Buyuk isler yapmak ister salak oldugu icin batar.isi gucu yalan ve batip cikmaktir.

Valla benim eşim o dediğin özelliklerin hiç birini taşımıyor. Tek bir yalanını yakalamadım, inadını görmedim, kendini sever ama merhametlidir her canlıya karşı...Çok zekidir ve işinde oldukça başarılıdır.... Yani bu ne demek..Burçlarla ADAM olunmuyor...ADAM ları analar doğuruyor...

Benim eşimle hiç ilgisi yok bunların :)) Burçlara çok inanmam ama doğru olduğunu varsayarak şunları söyleyebilirim; inandığı şeylerde inatçıdır, sahip çıkar, aşkını daima doruklarda yaşar ve asla gizlemez, romantiktir, iltifat etmeyi sever, dürüst ve sadıktır, cömerttir, birazcık yavaştır, gecenin kaçı olursa olsun "hadi" dediğin an her yere gitmeye hazırdır, isteklerini reddetmez, enerji doludur, eğlencelidir, ev işlerine pek katkısı olmaz ama dünya iyisidir :))

Aynen arkadaşım benim eşimde öyledir. Gece hadi 800 km lik memleketine gidelim diyelim anında hazırdır. Tek olumsuz yanları fazla rahat ve dağınıktırlar...Bir daha dünyaya gelsem yine onunla evlenirim:)))

Allah mutluluğumuzu daim etsin inşallah :)))

Eşim koç burcu. Biraz inatçı evet ama sen tatlı dilli olduktan sonra ne inat kalır ne bişi. Tam aile ev adamı oluyor koç erkekleri :)

Valla benim eşim o dediğin özelliklerin hiç birini taşımıyor. Tek bir yalanını yakalamadım, inadını görmedim, kendini sever ama merhametlidir her canlıya karşı...Çok zekidir ve işinde oldukça başarılıdır.... Yani bu ne demek..Burçlarla ADAM olunmuyor...ADAM ları analar doğuruyor...
Tabi tabi oyledir. Git kendini kandir sen.

Benim erkek arkadaşım da koç burcu ama burada sayılanların %90'na uymuyor. :KK48: Ego değil de kendilerine güvenleri hat safhada.

Bir koc olarak objektif davranacagim; evet fazlasiyla inatci, sinirli, kibirli, dedigim dedik ve egosu yuksek oluruz. Ve bir kere sildigimizde de siler atariz donusu yoktur. O yuzden ne sebeple mesaj atmadigi önemli.
Dipnot: sevdim mi de cok guzel severiz ama :) durustce, sadikca ve omrumuzu adayarak..

Son düzenleme:
Neden başkalarının mutluluğunu kıskanıyorsun anlamadım ama senin adına üzüldüm çünkü doğru insanla karşılaşamamışsın. Bu senin suçun değil kaderin diyelim. senin için dua edicem..saygılar
Biz kendimizi kandırmanın! tadını çıkaralım arkadaşım :)))

Kızlar. inatçı mıdır bunlar tecrübelerinize dayanarak ne söyleyebilirsiniz? Günlerdir mesaj atmıyor ama beni umursamadığındanmı yoksa inat mı ediyor anlayamadm..:63::KK12::KK12:
Ben koç kadınıyım sinirlendim mi 1ay tlfnu acmadğımı bilirim.gercekden kızarsam gözüm bişey görmez koç burcu intikamcıdır süründürür

Kızlar inatçı mıdır bunlar tecrübelerinize dayanarak ne söyleyebilirsiniz? Günlerdir mesaj atmıyor ama beni umursamadığındanmı yoksa inat mı ediyor anlayamadm..:63::KK12::KK12:
Slm canım, aslında burçlara pek inanmam, ama gerçekten koç burcu baya bi inatçı ve kinci,. Küçük oğlum koç burcu ve çoooooooook inat :KK55::p

Kızlar inatçı mıdır bunlar tecrübelerinize dayanarak ne söyleyebilirsiniz? Günlerdir mesaj atmıyor ama beni umursamadığındanmı yoksa inat mı ediyor anlayamadm..:63::KK12::KK12:

Koç erkeği aşırı egoludur eşim koç burcu ve pofpoflanmayı yükseltilmeyi çok sever ondan ileri lider yoktur zaten ama en sadık en mükemmelde koçtur inatçılıktada rakip tanımıyorlar bence :)

arkadasim burcun ne .kocun anlastigi burclar, kova ,yay,aslan terazi .bunlardan biriysen ne ala degilsen kac ablacigim.

X