KK'da Kullanmaya Uygun Boyutlarda Hareketli Harika Avatarlar

Orjinalini eklersen boyutunu ayarlarız y_agmurcum. :nazar:

canm şu resme bişeyler yapabılır misin :)
$bayan-avatarlar-siyah-beyaz-608.jpg

selam, ben ne zaman hareketli avatar koysam duruyor hareket etmiyor :KK43: neden kaynaklanıyor olabilir bu ne yapmam lazım?? :KK50: ::44:

Son düzenleme:
bunu istiyorumm hareket etmiyor :/ Eki Görüntüle 992939

aa burda etmş hayret :) bir de rica etsem birkaç victorias secret gifleri koyabilirmisnz? tmblr da var ama çok büyük onlar da olmuyor maaleseff...

ya çok şey istedm ama bir de işimden dolayı şarkı söyleyen bayan avatarları varsa hareketli memnun olruum çok teşekkürler şmdiden...

Son düzenleme:
bunu istiyorumm hareket etmiyor :/ Eki Görüntüle 992939

aa burda etmş hayret :) bir de rica etsem birkaç victorias secret gifleri koyabilirmisnz? tmblr da var ama çok büyük onlar da olmuyor maaleseff...

ya çok şey istedm ama bir de işimden dolayı şarkı söyleyen bayan avatarları varsa hareketli memnun olruum çok teşekkürler şmdiden...

Kullanmak istediğin avatarın ölçüleri KK avatar formatından büyükse hareket etmez canım. Şirin melek de 1 pixel büyükmüş,
Ölçülerin uygunluğunu test etmek istersen kullanmak istediğin gifin üzerine sağ tıklayıp resmin özelliklerini tıkladığında gifin boyutlarını
görebilirsin. Kullanılabilir üst sınır 100x100 piksel ile 64 kb'dir.

Meleğini ayarladım mezzo88. Önce klasörüne kaydedip avatarına ekleyeceksin.
Tumbir lingini verirsen avatarları düzenlerim. :kk77: :KK16:

. . . $00aae.gif . . $000aee.gif

Kullanmak istediğin avatarın ölçüleri KK avatar formatından büyükse hareket etmez canım. Şirin melek de 1 pixel büyükmüş,
Ölçülerin uygunluğunu test etmek istersen kullanmak istediğin gifin üzerine sağ tıklayıp resmin özelliklerini tıkladığında gifin boyutlarını
görebilirsin. Kullanılabilir üst sınır 100x100 piksel ile 64 kb'dir.

Meleğini ayarladım mezzo88. Önce klasörüne kaydedip avatarına ekleyeceksin.
Tumbir lingini verirsen avatarları düzenlerim. :kk77: :KK16:

. . . Eki Görüntüle 993426 . . Eki Görüntüle 993430

şunun boyutunu küçültebilirmisiniz rica etsem ?

$tumblr_mzmxz0nS2R1tnvz42o2_250.jpg

peki birşey sorabilirmiym ben bazen çok güzel gifler buluyorm koyduğmda oynamıyor o yüzden koyamıyorum onları küçültmek için ne yapmam gerekiyor siz nasıl küçültüyorsunuz hemen çok güzel oluyor hepsi çok güzel zatennn.. :KK16: bi de burdan beğendiğimiz herhangi bi avatarı kullanabiliyomuyuz??

peki birşey sorabilirmiym ben bazen çok güzel gifler buluyorm koyduğmda oynamıyor o yüzden koyamıyorum onları küçültmek için ne yapmam gerekiyor siz nasıl küçültüyorsunuz hemen çok güzel oluyor hepsi çok güzel zatennn.. :KK16: bi de burdan beğendiğimiz herhangi bi avatarı kullanabiliyomuyuz??

Online sitelerden de yapılabiliyor, normal photoscape yada photoshop programlarında yapılıyor canım. :KK15:

Avatar topiclerindeki avatarların tümü KK üyeleri içindir. Yani dükkan sizin istediğini kullanabilirsiniz.
Verdiğim linkte PhotoScape programı ile ilgili bilgilerimizi paylaştık canım inceleyerek sen de avatarları boyutlandırabilir,
kendi avatarını hazırlayabilirsin. Takıldığın konuları paylaşabilirsin. :kk77:
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=491202

evet önerdiğiniz photoscape programı çok işe yaradı gerçektennn çok teşekkürler :KK16: :KK16:

Avatar topiclerindeki avatarların tümü KK üyeleri içindir. Yani dükkan sizin istediğini kullanabilirsiniz.
Verdiğim linkte PhotoScape programı ile ilgili bilgilerimizi paylaştık canım inceleyerek sen de avatarları boyutlandırabilir,
kendi avatarını hazırlayabilirsin. Takıldığın konuları paylaşabilirsin. :kk77:
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=491202

Merhaba, aşağıdaki fotoları da gülen, göz kırpan, sevimli avatarlar yapabilir misin :) $fotoðraf 3.JPG
$fotoðraf 5.JPG $fotoðraf 4.JPG

X