KK'da Kullanmaya Uygun Boyutlarda Hareketli Harika Avatarlar

sanırım 64 kilobaytı aşıyoruz da ondan olmuyo :KK31:
bunu da denedim

Evet ondan oluyor, bende hareketli gif yaptığımda formatın vermiş olduğu kilobaytı aşınca şey yapıyordum..

Bu gifi , gif yapıcıya atıyordum,orda resimler teker teker görünüyor, aralardan bir kaç tane resim çıkararak kilobaytını aza indirgeyip öyle koyuyordum 100 X 100 boyutunda..

Yok canım kilobaytla ilgili değil. Tumblr yüzünden :KK5: Kulittaya kaldı bu iş elimden geleni yaptım ama olmadı :KK14:

Hayır kız, kilobaytıyla ilgili..

Ben tumblrdan aldığım büyük gifleri alıp boyutunu 100 X100 yaptığımda bile fazla geliyordu.
Aralarında bir kaç resmi çıkarman gerekiyor ..
Çıkarınca çok bellii olmuyor zaten..

Son düzenleme:
Evet ondan oluyor, bende hareketli gif yaptığımda formatın vermiş olduğu kilobaytı aşınca şey yapıyordum..

Bu gifi , gif yapıcıya atıyordum,orda resimler teker teker görünüyor, aralardan bir kaç tane resim çıkararak kilobaytını aza indirgeyip öyle koyuyordum 100 X 100 boyutunda..

O kadar biliyorsun madem yapsana kıza :KK19::KK19::KK53:

mantıklı. bi de öyle denerim agnes'ımdan vazgeçmem :emir_bebek:
şimdi çıkıyorum kızlaar akşam dizin hazırlarım bi sürü :KK9:

Son düzenleme:
Bu bilgisayarda kullandığım program yok ki iroşum , biliyorsun evde değilim evde olsam çoktan yapıp kıza atmıştım..
Photospace kullanıyorum ben , çok rahat..

Bende onu kullanıyorum kızım dur bakim çıkartayım öyle deniyeyim :KK28::KK28:

Yapamazsan döverim seni :KK52:

Hadi hayırlısı :21:

$anigif2.gif

Ne 7 sene , 7 sene bunları yapmak için mi uğraşıyorsun .. :KK52:

Evet ama ben sadece başladığım 7 sene oldu demek istiyorum her gün bunlarla uğraşmıyorum ama kimseye muhtaçta olmuyorum en azından kendi işimi görebiliyorum :KK34:

Evet ama ben sadece başladığım 7 sene oldu demek istiyorum her gün bunlarla uğraşmıyorum ama kimseye muhtaçta olmuyorum en azından kendi işimi görebiliyorum :KK34:

En iyisini yapıyorsun , o zaman sana bir kaç sorum olacak eve döndüğümde...
7 senenin hakkını vericen bana, anlamadığım yerler programda..

En iyisini yapıyorsun , o zaman sana bir kaç sorum olacak eve döndüğümde...
7 senenin hakkını vericen bana, anlamadığım yerler programda..

Ya bi git :KK53: Kendi bana öğretiyor hala bazı şeyleri hala sana soracam diyor :KK9: Ayrıca müdürden azarı yemeden burayı terkedelim. Muhabbete geyikte devam :KK55:

X