KK'da Kullanmaya Uygun Boyutlarda Hareketli Harika Avatarlar

çok tatlı olduu :KK1:
bakın ben bi tane daha şeettim :KK12: ama emeklerin için senin agnes ını kullanıcam teşekkür ederiiimm :KK19:
$agnes.gif
diyomuşsunuz ki kızım kaç yaşındasın Allah bilir, hala uğraştığın bebelerle vaktimizi harcadın :KK9: çok tatlı dimi ama teyzeleri :KK53:

Son düzenleme:
bakın ben bi tane daha şeettim :KK12: ama emeklerin için senin agnes ını kullanıcam teşekkür ederiiimm :KK19:
Eki Görüntüle 945314
diyomuşsunuz ki kızım kaç yaşındasın Allah bilir, hala uğraştığın bebelerle vaktimizi harcadın :KK9: çok tatlı dimi ama teyzeleri :KK53:

Olsun canım herkes istediği avatarı kullanmakta özgür :KK16::KK16:
Yapabildiğim için ve 7 senenin hakkını verebildiğim için mutluyum güle güle kullan :KK54:
Tabi Jagger'in emeğini pas geçemem o söyledi ben yaptım :KK16:

Arkadaşlar özel avatarlar hazırlamak istiyorsanız ve bu şirinliklerle uğraşmaktan keyif alıyorsanız bildiklerimi paylaştığım bir topic açmıştım. Kullandığım PhotoScape programını didikleyerek sizler de kendi tasarımlarınızı hazırlayabilirsiniz.
Konuda birbirimize destek olarak gelişebiliriz. :kk77:

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=491202

Eki Görüntüle 945314

[B[/B]

Bunu nasıl yaptınnn :KK50::KK50: Avatarıma bakarsan hayranım ben bu minnoş kıza. Benim çocukluğuma benzetiliyor çünkü hep. :KK1:

merhaba bu avatarı gözlerini aç kapa yapsa olur mu:KK34:

şimdi kırpıyor ama avatarda kırpmıyor kiiii ve birazda ışıltı...

çok teşekkürler....

Eklentiler

• $comcast1501501nf3ae2.gif
    $comcast1501501nf3ae2.gif
    20 KB · Görüntüleme: 126
Son düzenleme:
merhaba bu avatarı gözlerini aç kapa yapsa olur mu:KK34:

şimdi kırpıyor ama avatarda kırpmıyor kiiii ve birazda ışıltı...

çok teşekkürler....

Ölçüsü uygun olmadığı için avatarında hareket etmiyor canım. Düzenledim kullanabilirsin. :kk77: :KK16:

. . . . . . . $0a.gif . . $0a1.gif

Son düzenleme:
merhaba,bende de hareketli giftler var ama avatar olarak gösterdiğimde hareket etmiyor,burda nasıl paylaşıcağımı bilmiyorum ya bilgilendirirseniz çok sevinirim..:KK16:

merhaba,bende de hareketli giftler var ama avatar olarak gösterdiğimde hareket etmiyor,burda nasıl paylaşıcağımı bilmiyorum ya bilgilendirirseniz çok sevinirim..:KK16:

Mesaj yazdığın bölümün üst tarafındaki eklentilerden image (kare şeklinde üzerinde ağaç resmi var) olanı tıklıyorsun.
Bilgisayar (from computer) tıklayıp seç ile klasöründen gifi seçip yükle diyeceksin hayat_gun.

Bu gifler klasörüne jpg olarak eklenmiş canım. Gif olarak eklenmedilşeri için burada da hareketli olmadılar. :KK76:
Bu durumda boyutunu ayarlasam da hareketsiz olacaklar. Aldığın siteleri biliyorsan linklerini de ekleyebilirsin. :KK16:

Bir tanesini buldum ve ayarladım. Klasörüne eklerken gif olarak eklemelisin canım yoksa avatarında hareket etmez. :kk77:

. . . . $0000a0a.gif . . $0000ar.gif . . $00ara.gif

Eveeet sallanan ufaklığı da buldum. Kızıl saçlı kızın orjinalini bulamadım.
. . . . . $000000000.gif

Son düzenleme:
Merhaba benim avatarım da hareketli ama burda gözükmüyo yardımmmmmmmmmmmmmm

Bu gifler klasörüne jpg olarak eklenmiş canım. Gif olarak eklenmedilşeri için burada da hareketli olmadılar. :KK76:
Bu durumda boyutunu ayarlasam da hareketsiz olacaklar. Aldığın siteleri biliyorsan linklerini de ekleyebilirsin. :KK16:

Bir tanesini buldum ve ayarladım. Klasörüne eklerken gif olarak eklemelisin canım yoksa avatarında hareket etmez. :kk77:

. . . . Eki Görüntüle 970239 . . Eki Görüntüle 970240 . . Eki Görüntüle 970241

Eveeet sallanan ufaklığı da buldum. Kızıl saçlı kızın orjinalini bulamadım.
. . . . .Eki Görüntüle 970243

çok teşekkür ederim canım,dediğin gibi yapıcam artık bir kaç resim daha eklerim..:nazar:

X