Makyaj Ürünleri Kizlar fondoten tavsiyeniz varmı?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Lancome air tindet miracle.Damlalıklı şişe.Adı sanırım böyleydi.Hava hafiflğinde diye reklamı var. .Karma cildm için kışın uygun.Yazın yeterli değil.Ama çok güzel.Hafif.Bebeksi.Sulu kıvamlı.010(?) no bej rengi bendeki.Beyaz tenliyim.

Nuxe brithining bb krem de güzel hafif.Light rengini kullanıyorum.Kokusu kötü az.
Clinic repairwer fondöten 03 no kış içşn güzel.
.clinic stay mat fondeten yaz için uygun.
.clinic Blemish idare eder kokusu fena.Yılbaşı indirimlerinde alıyorum sadece.

LOREAL PARIS LUMI MAGIQUE FONDOTEN RCK1 ROSE PEARL kulaniyorum ben beyaz tenliyim cok güzel porselen gibi duruyo cok memnunum sanada tevsiye eterim cnm

Merhabalar,
Çok yoğun kapatıcılık beklentiniz yoksa, Lancome miracle air de teint ürününü öneririm.
Sevgiler...

kıZLAR bn pasteli aldım kullandıgım gunun aksamı yüzüm sivilceli oluyor sanki nedenki?

deborah dress me perfect ya da loreal infallible ama ben deborah ı tercih ederim cildi çok sağlıklı ve pürüzsüz yapıyor.

kıZLAR bn pasteli aldım kullandıgım gunun aksamı yüzüm sivilceli oluyor sanki nedenki?

Cilt tipin karma olabilir. Benim karma ve pastel bende de sivilceli bir görünüm yaratmıştı. Garnier bb krem kullanmaya başladım, bir senedir çok memnunum.

Cilt tipin karma olabilir. Benim karma ve pastel bende de sivilceli bir görünüm yaratmıştı. Garnier bb krem kullanmaya başladım, bir senedir çok memnunum.
dogru cildim karma garnier bb tam bilgileri yazar mısın sivilceliyim bide.

6009_buyuk.jpg
Image-1-3.jpg
images.jpg
mac studio fix review.jpg
vv-c199010001.jpg

Son düzenleme:
peki oriflame gioardani age defying die bi fondoten vardı oriflame artık onu çıkarmıormu ??? bilen birisi varsa bana yazabilrmi ?? çok önemli ??? bulamıorum online katalogda

X