Makyaj Ürünleri Kizlar fondoten tavsiyeniz varmı?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Maybelline Affinitone kullanıyorum genelde ama hiç tamamen yüzüme uygulamadım. Problemli yerlere uyguluyorum memnunum.

Revlon Colorstay cok güzel bi fondöten, hem oksitlenme yapmıyor gün içinde.
Hemde çok açık renk seçenekleri mevcut..

maybelline affinimat.. yağlı sivilceli cilde birebir.. hiç kalıp gibi de durmuyor.. diğer fondötenlerim elimde kaldı valla bunu keşfettiğimden bu yana..

Bu arada high end performanslı fondöten isterseniz makeup forever ultra hd bakın derim direk.
Aşırı ince yapısı var ve kapatıcılığı güzel gün içinde varlığını bile unutuyorsunuz..en önemlisi de kalıp gibi durmuyor.

Kesinlikle kuru ve karma cildin varsa YSL le teint touche eclat.cilde nem veriyo ve yumuşacık oluyor.kapatıcılığı orta derecede.Cildini canlı gösteriyo.Ayrıca renk skalası oldukça geniş.Yani cilt rengine uymicak renk bulman imkansız gibi birşey :KK39:

ben yıllardır estee lauder kullanıyorum, double wear, aşırı memnunum. üstüne de kryolan transparan pudra, tavsiye ederim. ve 2 sene kullanabilrsin.

günlük kullanım için maybelinne affinitone fondotenin pürüssüzlüğünden gayet memnunum ben. Tek sorun sürekli kullanımdan sonra o hafta mutlaka sıvılcemın cıkması.sordugumda yağlı cilde uygun olmadğını öğrendim ama çok memnun oldugum için azaltsamda kullanmaya devam ediyorum sıvılce kurutucu kremlerımı degıstrdım bende:KK70: baz uygulandıgında çok daha pürüzsüz bir cilt elde edebilirsiniz. ayrıca bir başka konudada belirttiğim bir konu var çoğu fondatenın en acık rengınde bıle pembe alt tonlugu hakım ben afıtoneda daha sarıya yakın dogal bır renk yakaladım ıvorysınden bahsedıyorum muhtemelen sizede uyacaktır.

günlük kullanım için maybelinne affinitone fondotenin pürüssüzlüğünden gayet memnunum ben. Tek sorun sürekli kullanımdan sonra o hafta mutlaka sıvılcemın cıkması.sordugumda yağlı cilde uygun olmadğını öğrendim ama çok memnun oldugum için azaltsamda kullanmaya devam ediyorum sıvılce kurutucu kremlerımı degıstrdım bende:KK70: baz uygulandıgında çok daha pürüzsüz bir cilt elde edebilirsiniz. ayrıca bir başka konudada belirttiğim bir konu var çoğu fondatenın en acık rengınde bıle pembe alt tonlugu hakım ben afıtoneda daha sarıya yakın dogal bır renk yakaladım ıvorysınden bahsedıyorum muhtemelen sizede uyacaktır.
ivorysi dediğin kaç numara? ben 14 numara ve 03 numarası sarı alt tonlu diye biliyorum.

10 ıvory ama 24h den bahsediyorum ben onu eklemeyı unutmuşum:)
bende diyorum klasik affinitone olanda ivory yok ki acaba yeni mi çıktı :KK70: bende yılbaşı indiriminden klasik affinitone olanını almayı düşünüyordum doğal,ışıltılı bir görünüm veriyordu diye aklımda kalmış.

bende diyorum klasik affinitone olanda ivory yok ki acaba yeni mi çıktı :KK70: bende yılbaşı indiriminden klasik affinitone olanını almayı düşünüyordum doğal,ışıltılı bir görünüm veriyordu diye aklımda kalmış.
bendee merak ediyorum klasiğini tupte olandan bahsediyorsunn dimi? eminim onun yapısındanda memnun kalıcam makyaj çantamda daha az yer kaplar gibi geldi ondan aklımdaydı 03 sarı alt tonuysa denenebilir oda,)

bendee merak ediyorum klasiğini tupte olandan bahsediyorsunn dimi? eminim onun yapısındanda memnun kalıcam makyaj çantamda daha az yer kaplar gibi geldi ondan aklımdaydı 03 sarı alt tonuysa denenebilir oda,)
Aynen 03 açık renkliler için sarı alt tonluymuş..Bende 14 numarasını denemeyı düşünüyorum.

Maybelline kullanıyorum yıllardır. Çok da memnunum. Cildiniz çok problemli değilse tavsiye edebilirim. Benim doğum lekelerimi bile kapatıyor :)

Kullandığım mükemmel makyaj ürünlerini sizlere tanıttım sizlerde bundan yararlanarak daha kaliteli ürünler deneyebilirsiniz

Herkese Selam! Bugün benim kullandığım günlük Makyaj Malzemeleri Markaları hakkında bilgi vereceğim. Tabii ki, tüm bu kozmetik ürünlerini her gün kullanmayın.Tüm bu kozmetik ürünlerini geçenlerde aldım ama zaten işe yarıyor ve her birini tavsiye ederim.

Daha fazlası için kaynak

Son düzenleyen: Moderatör:
X