Nefret ediyorum

Bence kv ile ne kadar az görüşürseniz o kadar iyi. Eşinize de bi sonraki konu açıldığında sakince bak bebeğimizi taşıyorum bu tip stresler bize zarar verir. Bu kadar baskıyla iş yürümez görüşeceğim varsa da canım istemiyor. Ailenle konuş lütfen beni biraz rahat bıraksınlar. Demelisiniz. Arkanızdaysa dengeyi kurar zaten yapabiliyorsa.
Daha uzak bi yere taşınmanız mümkün mü acaba? Aile apartmanında ayrılsanız belki biraz olsun rahatlarsınız

Bence kv ile ne kadar az görüşürseniz o kadar iyi. Eşinize de bi sonraki konu açıldığında sakince bak bebeğimizi taşıyorum bu tip stresler bize zarar verir. Bu kadar baskıyla iş yürümez görüşeceğim varsa da canım istemiyor. Ailenle konuş lütfen beni biraz rahat bıraksınlar. Demelisiniz. Arkanızdaysa dengeyi kurar zaten yapabiliyorsa.
Daha uzak bi yere taşınmanız mümkün mü acaba? Aile apartmanında ayrılsanız belki biraz olsun rahatlarsınız
Eşimden küsüyorlar ve bunalrın küsmeis
Şöyle içlerindne biri dahi gelip bizimle konuşsa hepsi onuda dışlar mesela ben görümcemle kavga edince hepsi ksütü evime gelmiyolardı yavaş yavaş konuşmaya başaldıalr. Kardeşlerinden görümce şeytnaındna gizli benim evime gelirler şimdilerde. Oda hespa soruyo senin ne işin var onalrda diyo

Sizi karnında 9 ay taşıyan kadına yapılan bu terbiyesizliği lütfen affetmeyin. Allah'ın cezası kadın. Kürt olunca ne oluyormuş acaba?! Affettim deseniz bile mesafenizi koyun. Asla yüz göz olmayın.
Ben zaten affetmek istemiyorum ama herkes benim aşırı tepki veridğimi söylüyor

Çok çirkin ve çirkef insanlarmış. Mümkünse taşının.

Taşınma imkanınız yoksa açıktan kavga etmeyin. Laf dalaşına girmeyin, yer yer ağlama krizine girebilirsiniz eşinizin yanında, ağlamak istiyorsanız yani içinize atmayın. Hele misafir içinde alenen size bir şey derlerse. Eziyet edilen iyi ve mağdur gelin olun. Çünkü nedense bu senaryoda eş kişisi, bir dönüm noktası yaşayıp, eşine tavır almaya ve ailesine yaklaşmaya başlıyor. Önleminizi stratejik ve politik bir şekilde almaya çalışın.

Bir de son olarak vaktiniz varsa yazınızı biraz düzenleseniz güzel olur. Genel olarak anlaşılıyor ama bazı yerleri tekrar tekrar okumak zorunda kalıyor insan.
Eşim her şeyin farkında ki bir de benim aklım ermiyordu bu şeytanlıklara. Daha yeni yeni gözüm açılmaya başladı. çok toydum küçüktüm yani bana laf soktuklarında ben gidip seni kıracak bir şey mi yaptım diye özür dilerdim meğer bundan zevk alıyolarmış. Küçücük çocuklara aynı psikolojik şiddetleri uyguladıklarını görünce anladım. Mesela kv eşimi nerde yakalasa beni kötüler ama eşim birgün olsun gelip anneme böylemi dedin diye sormaz. kaç kere duydum beni kötüleyerek iftira atarak saçma sapan eve yolladığını eşim kulağını kapatıyor söylediklerine. Ama ben eşime annen böyle dedi desem hemen kapısına gider hesap sorar.

1. O ablasını döverim (opsiyonel) 😆
2- taşınmak için elimden geleni yaparım.
3 - hepsiyle mesafe koyar kimseyle konuşmam.
4- bebek bile sevdirmem olay çıkartırım.
Bi arkadşaım vardı ona aynı böyle akıllar veriyordum sonra halim bu. İşin içine girince öyle olmuyor normalde dışarda bir insan bana bunların çeyreğini yapsa selasını okuturdumda işte gel görki geliniz.

San
Ben olsaydım ne yapardım biliyor musunuz, geldiğinde bir güzel ağzının payını verir, kapı dışarı ederdim. Bir daha da ne adını anardım ne yüzüne bakardım. Kaynanam da bana cephe mi aldı, hadi ona da bir posta ohhhh kafam rahat.
ırım bende böyle yapıcam niye geldin yüzsüz diyicemde o tek gelmez korkudan gider yabancı insnaalrı getirir

Bi arkadşaım vardı ona aynı böyle akıllar veriyordum sonra halim bu. İşin içine girince öyle olmuyor normalde dışarda bir insan bana bunların çeyreğini yapsa selasını okuturdumda işte gel görki geliniz.

Yok maalesef ben kendimi ortama göre tutabilen biri değilim eğer politik davranılırsa davranırım. Ki akrabalarımın çoğu ile bile aram kötüdür. Hadsizliğe tahammül edemiyorum.

Şimdiden başladılar o bakamaz diye biz gelip bakıcaz felan 😂 eğitim aldım oysa
Azıcık ruh sağlığını düşünüyorsan görüşme,kim ne derse desin insanlar değişmez,kimileri kötü bildigin saf kötü oluyor sebep aramaya gerek yok

Yok maalesef ben kendimi ortama göre tutabilen biri değilim eğer politik davranılırsa davranırım. Ki akrabalarımın çoğu ile bile aram kötüdür. Hadsizliğe tahammül edemiyorum.
Karşımdaki insanlar bana sataşıp bir terbiyesixlik yaptıktan sonra yemşnler edip demeidm yapamdın kötü niyetle söylemedim diyen insanlar. Bir tartışma olunca en fazla iki saat içinde hiç tanımadığım insanların evine gidip çaylarını içip evirip çevirip değiştirip anlatıyolar bana düşman topluyorlar ve benimle ne zaman tartışsalar bir hafta beraber kahvaltı yaparlar toplantılar kurulur beni dışlarlar ne desem ben suçlu oluyorum. Bu yüzden en ufacık bir terslemede aile büyükleirne kadar herkes bana sırtını dönüyor

Yani bugüne kadar bir kere bile gidip birine bulaşıp kavga çıakrmadım. Bana alttan alf sokuldugundad aduymamış anlamamış gibi yapıyorum yoksa neler neler konuşuyo deidkelrinizi zaten yapıyorum ama yüzüme yüzüme sataşıldıgında artık dayanamıyorum yine onalrın bana yaptıgını ypamıyorum hiç birinin özel hayatıyla ilgilenmiyorum evet haklılığım bir yere kadar 😔 eminim eşimde sıkılıyor onlara sözü geçmediği için artık bana sözünü geçirmeye çalışıyor
Allah sabır versin başka ne denir bilemedim zor durum

Bende de vardı böyle şeytansu! Boşandım da kurtuldum. O çok daha ilerisiydi kardeşine karı kız ayarlayıp arkamdan eğleniyordu. Allah bu tipleri bildiği gibi yapsın. Uzak dur bence. Mayası bu ve değişmez

Aile binasında oturuyoruz. Kocamın bir ablası var aklınızın ucundan geçemeyecek derecedeki şeytanlıkları yapar sonrada hiç bişey yapmamış gibi gelir yüzünüze güler. Bu artık o kadar ileriye gittiki benim özelimi yatak odamı konuşmayı bırkaın anneme laf çarpmaya başladı. Zaten milletin içinde sürekli o kadar edepsizce konuşurduki yerin dibine girerdim. Ör: kalabalık aile büyükleri dediğimiz kişilerin içinde sen neden hala çocuk yapmıyorsun diye pat diye dönüp bana bunu sorabilen biri bizde de yaşça büyük birinin yanında oturuşumuz abile dikkat ederiz. En son yaptıgı terbiyesizlikten sonra ben bunla kavga gürültü küstüm konuşmuyorum. Hala bana düşman toplamaya çalışıyor arkamdna konuşuyor kaç kere yakaladım hiç bişey demedim toplum içind elaf sokuyor kendince. Neyse bu bizi iftara davet edecekmiş asla etmedi. Diğer görümcem bana söyledi gidermisin gitmem dedim. Sen bi düşün edecek dedi. Neysee bu da Eşimi iftara çagırmış. 😂 eşimde redetmiş bana hiç söylemedi bile. Sonra bunlar mevlütte mileltin için bana nankör dediler. ( bir insanı iftara çağırdığında gitmezse nankördür nankörlük etmesinler. O sıra herkes bana bakıyo tabi) Düna rkadşarım geldi durur mu bizim kaynana koştu geldi diyoki kızlar abenim kızım hiç bişey yapmadı bişey demedi anasına bu uydurdu küstü konuşmuyor. Dedimki annecim sen orda yoktun ve bu anlattığın gibi olay olmadı. Birden karı delirdi hayır ben ordaydım felan filan oysa namaza içeri girdi görümcemd egeldi anneme lafını sokup oturdu annemde çok içine kapanık bişey demedi. Demezde. Ben hamileyim ailede sevilirim allaha şükür elimden her iş gelir aklım erer biraz musluk bile değişriim insanalr benim hamileliğimle beraber bize gidip gelmeye samimi olmaya başlayınca bu şeytansu tek kaldı ya sürekli bu gelin terbiyesiz şöyle giyiniyo açık giyindi para harcadı gibi saçma sapan milelt ebeni anlatıyor. Ama başaramyınca şimdi barışmaya çalışıyor bende deidmki bebekten önce bir sene vardı bu bir sened eniye gelip bir kere özür dilemedi. Büyük yengeler geldi bana büyüklük sende kalsın dediler bend ebüyüklük büyükte kalsın dedim sürekli benimle konuşmaya çalışıyor siz olsanız konuşur musunuz ve doğumdan sonra bu hediye alıp gelecek nAsıl bir tavır sergilemeliyim? Kaynanam ortalığı çok karıştırıyo sürkeli kızının haklı olduğunu söylüyor yeminler edip yapmadı demedi diyor ama şahitlerim var. Bana senin yüzünden hasta oldum diyor
Hepsine mesefenizi koyun esinizde umarım size hak veriyordur

Bende de vardı böyle şeytansu! Boşandım da kurtuldum. O çok daha ilerisiydi kardeşine karı kız ayarlayıp arkamdan eğleniyordu. Allah bu tipleri bildiği gibi yapsın. Uzak dur bence. Mayası bu ve değişmez
Aaaaaaa bend ebi kere yeni evliyken rüyamda eşimin beni aldattıgını gördüm bunalra anlattım karılık yapamazsan aldatır tabi dediler. Gerçekten allah kendileri gibi insanlarla karşılaştırsın böyleleri yoksa bizim gibilere psikolog yetişmez

Hepsine mesefenizi koyun esinizde umarım size hak veriyordur
Eşim okumuş aklı selim biri ve kafası onalr gibi çalışmıyor zaten öyle biri olsa asla evlenmezdim. Merhamet duygusu olmayan insanlar. biriyle kavga ettiklerinde kavga ettiklerinin çocugunun başına bi bela gelince sevinen insanlar. çocugun başı yarıldı hastanelerden çıkamadı iyi olmuş dediler oturdum öyle agladımki o çocuğa. Eşim merhametli ve benim kötülük yapmayacagımı biliyo.

Eşim okumuş aklı selim biri ve kafası onalr gibi çalışmıyor zaten öyle biri olsa asla evlenmezdim. Merhamet duygusu olmayan insanlar. biriyle kavga ettiklerinde kavga ettiklerinin çocugunun başına bi bela gelince sevinen insanlar. çocugun başı yarıldı hastanelerden çıkamadı iyi olmuş dediler oturdum öyle agladımki o çocuğa. Eşim merhametli ve benim kötülük yapmayacagımı biliyo.
Esinizde size destekse olabildiğince uzak durun en iyisi bu

X