Kilo vermem durdu :(

Angelswimmm03 Angelswimmm03 merhaba nasıl gidiyor diyetiniz, duraklama döneminiz geçti mi ?
bende 54,5 kilodayım hedefim 50 sizinle kilomuz ve hedefimiz aynı olunca dikkatimi çekti konunuz.
sanırım son kilolar zor gidiyor bende sizinle aynı durumdayım çünkü takıldım kaldım

Angelswimmm03 Angelswimmm03 merhaba nasıl gidiyor diyetiniz, duraklama döneminiz geçti mi ?
bende 54,5 kilodayım hedefim 50 sizinle kilomuz ve hedefimiz aynı olunca dikkatimi çekti konunuz.
sanırım son kilolar zor gidiyor bende sizinle aynı durumdayım çünkü takıldım kaldım
Arada aburcubur yiyorum bir gün istediğimi yedim ama hala fark Yok elma sirkesinide içiyorum fark göremedim hala kiloda takılıyorum yediğim Aman 1 kilo alıyorum :KK43: siz çözüm buldunuz mu ?? Son çare aç kalmak :KK70:

Arada aburcubur yiyorum bir gün istediğimi yedim ama hala fark Yok elma sirkesinide içiyorum fark göremedim hala kiloda takılıyorum yediğim Aman 1 kilo alıyorum :KK43: siz çözüm buldunuz mu ?? Son çare aç kalmak :KK70:
ben aç kalsam da sonuç değişmiyor. leslie yapmaya başladım bir kaç gündür. belki spor işe yarar.

Kisaca ozet gecer misiniz? Ne tür beslenme uyguluyorsunuz? Ben de baslamak istiyorum..
Günde 3 lt su sabah istersen yumurta çorba 10 gibi veya 12 gibi yiyorum acıktığımda kahve nescafe içiyordum Bidaha bişi yemiyorum bazen 3 gibi çorba veya meyve tüketiyordum bu kadar

3 ay içinde tek öğün beslenerek 19 kilo verdim 55-54 arası gidiyorum ama 1 aydır 50 kiloya yakın düşmeyen çalışıyorum gram oynamıyor napmam lazım
Tek ögünde cok az bence bu size zarar verir aşırı düşük kalorili diyetmi yaptıniz yürüyüs egzersizi artirın tarcınlı su yeşilcay deneyin

Tek ögünde cok az bence bu size zarar verir aşırı düşük kalorili diyetmi yaptıniz yürüyüs egzersizi artirın tarcınlı su yeşilcay deneyin
Zararlı olduğunu biliyorum ama sağlıklı kilo vermek 6 ayı buluyor bende bekleyemedğim için tek öğün yedim düşük kolarili spor yapmadım hiç dediklerinizi uygulayacağım 😊

Bende aynı problemi yaşıyordum 1 haftadır diyete ek spor ekledim ve öğün saatlerimi değiştirdim. Tekrardan başladı azalmalar. Şu an moraller iyi :)

gayet normal bir zaman sonra mola veriyor vucudun kilo vermiyor ara veriyor sonrasinda kendi kendine gider yine zorlama kendini bence hasta edersin yoksa
Evet ya takmıyroum canımm insan taka taka üzülüyor dediğin doğru hasta etmeyelim sonra kendimizi kendi haline bıraktım ister yiyorum ister yemiyorum :KK70:

Bende aynı problemi yaşıyordum 1 haftadır diyete ek spor ekledim ve öğün saatlerimi değiştirdim. Tekrardan başladı azalmalar. Şu an moraller iyi :)
Hm dedikleri gibi vücüt şaşırtmak lazım ben arada yiyorum Arada yemiyorum ama tartımız bozuldu 1 gram eksik gösteriyor heralde tam kiloma bakamıyorum haftaya eczane gidebilirsen tartılıcam:))

evet kızlar artık 50 kiloya düşmüş bulunmaktayım aynı yöntemle ilerliyorum aksine daha da veriyorum elma sirkesi içmeyi bıraktım fakat ben kilomu nasıl koruyabilirim artık tavsiyeleriniz neler ??

X