Kilo vermem durdu :(

Duraklama döneminde vücudunuzu şaşırtmanız lazım. Tek öğün besleniyorsunuz ya o öğünün saatini 1 saat geri veya ileri alın. Ya da 2 öğüne çıkarın. Suyu az içiyorsanız artırın. Spor yapıyorsanız gününü artırın. Yani standart şeylerden çıkın belli bir süre. Vücudunuzu şaşırtmanız lazım.

Duraklama döneminde vücudunuzu şaşırtmanız lazım. Tek öğün besleniyorsunuz ya o öğünün saatini 1 saat geri veya ileri alın. Ya da 2 öğüne çıkarın. Suyu az içiyorsanız artırın. Spor yapıyorsanız gününü artırın. Yani standart şeylerden çıkın belli bir süre. Vücudunuzu şaşırtmanız lazım.
Deneyeceğim çok teşekkür ederim

şok diyet uygula hala olmuyorsa bir gün istediğin herşeyi ye tekrar sil baştan başla metabolizma şaşırtmalısın
Hm şok diyet aklıma gelmemişti teşekkür ederim bende dediğiniz gibi akşamları bazen abur cubur felan yiyorum vücut şaşırsın diye fark olmadı dediğiniz gibi 1 gün boyunca yiyeyim :)

:KK49: kiz nasıl ayakta kaldin tek öğünle? Ben şok... 3 ayda 19 kg efsane başarı tebrikler.
[/QUOTE hehe Sagol teşekkürler tabi ilk başlarda vücut alışgın olmadığı için baş dönmesi göz kararması yaşadım da alıştıktan sonra geçti özellikle nescafe ve 3 lt su içtiğim için iştahi kesiyor zaten :)

Tek öğünde neler yediniz
7 kilo fazlam var benimde
Ramazan ayında sahur yapmayarak hepsini vermiştim
Tekrar aldım
Pazartesi günü yine başladım bu şekilde ama grip oldum bırakmak zorunda kaldım

Günden güne değişiyor kimi zaman yumurta yiyorum kimi zaman menemen küçük kızıma çorba yapıyorum 1 tabak dolusu ondan içiyorum bazen 2 sini birden yiyorum saat 10 gibi geri kalan su nescafe Türk kahvesi bazen meyve tükettim çok nadir akşam 5 ten sonra hiç ağzıma bişi sürmedim su kahve acıktığımda Suan da Elma sirkesi su içiyorum sabah akşam

X