Kilo vermek için çay/kahve ve extra tavsiyeleriniz

brandname

Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2023
44
12
30
Merhabalar safra kesesi ameliyatından sonra aşırı kilo aldım önereceğiniz zayıflama çayı/ kahvesi olan var mı aynı zamanda çok olmasa da gün içinde hareket etmeye ve karbonhidratı azaltmaya çalışıyorum. Gebelik hazırlığım var doktor da kilo vermemi söyledi

Yaa bende ameliyat olacam korktum şimdi. Birde kac gun yatis var ne kdr surede toparlanma oliyor acaba

1 gün yatış laparoskopiyse kolay olur 3 tane minik yara oluyor vücutta ama sonrası sıkıntı tabi doktor bana peşinen söylemişti yememe dikkat et siye

Kaç günde 6 kilo verdiniz
26 günde verdim tabi yediklerime dikkat ederek de destek oldum sabah kahvaltım 1 yumurta 5 zeytin 1 çatal peynir 1 dilim tam buğday ekmeği ve bitki çayı ara öğün bazen yapıyorum bazen yapmıyorum. Akşam yemeğim ya baharatlı yoğurt (içine kimyon karabiber zencefil zerdeçal tarçın nane ekliyorum.) Yada yağsız limonlu salata yiyorum bu kadar bol bol 2 sürahi detoks suyu içiyorum bol bol da su

26 günde verdim tabi yediklerime dikkat ederek de destek oldum sabah kahvaltım 1 yumurta 5 zeytin 1 çatal peynir 1 dilim tam buğday ekmeği ve bitki çayı ara öğün bazen yapıyorum bazen yapmıyorum. Akşam yemeğim ya baharatlı yoğurt (içine kimyon karabiber zencefil zerdeçal tarçın nane ekliyorum.) Yada yağsız limonlu salata yiyorum bu kadar bol bol 2 sürahi detoks suyu içiyorum bol bol da su
Çok iyi kaçtan kaça düştünüz

yoğurtlu kürler bitkisel çaylar çok iyi ama tek başına yapıldığında anca günlük hazmda işe yarar. Posiyonlarınızı azaltın ve küçültün. Tatlı şekerli şeyleri çok istiyorsanız yada arıyorsanız haftada bir yiyin. her gün 1 saat yürüyüş yapın kendinizi zorlamadan.

X