Kilo Verme Günlüğüm

axquer

Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2022
247
149
Merhaba kızlar. Ben gebelik istiyorum ve vermem gereken 20 kilom var. Çok hızlı bir şekilde kilomu verip denemeye başlayacağım. Daha önce düğünüm için dukan diyeti yapmıştım çok da güzel kilo vermiştim ancak kendisi uygulaması benim için zor bir diyet. Bu yüzden bu sefer aralıklı oruç yapmayı, günlük spor yapmayı ve sağlıklı beslenmeyi planlıyorum. Motive olup diyetimi, sporumu aksatmamak için de günlük olarak buraya yazmayı, bu sayfayı günlüğüm olarak kullanmayı planlıyorum. Umarım yılbaşına kadar kilomu verebilirim, benim için dua edin kızlar.

Başlangıç tarihi: 26.09.2022
Başlangıç kilosu: 85
Hedef kilo: 65

Merhaba. Dün maalesef spor yapamadım :KK43: işten geldikten sonra 3 günlük yemek yaptım. İşe giderken yanımda götüreceğim, 3 gün de evde yiyeceğiz. Böylece yorgunken yemek yapmaya üşenip dışarıdan söyleme gereği duymam
Dün akşam salata ve ton balığı yedim. Bugün kahvaltı yapmadım, az önce etli yeşil fasülye yemeği ve haşlanmış mercimek yedim. Akşam da kıymalı mercimek yemeği yemeyi planlıyorum. Spora bugün kesinlikle ineceğim. Kilom hala aynı :)

Kizlaaar hâlâ spora başlayamadım. Diyetim 2 gündür güzel gidiyor, 650 gram kilo vermişim :) ama spora inemedim maalesef

Merhaba kızlar. Bugün canım çoook tatlı çekti, regl olmama az kaldı :KK43: dayanamadım biraz fazla meyve yedim. Ama güzel bir gelişme de var, bugün spora başladımmmmm 🎉🎉🎉🥳🥳🥳

Merhaba , kaç gün oldu canım diyete başlayalı , benim 4 5 kilo fazlam var doğumdan sonra gitmeyen kilolar . Bende aralıklı oruca başladım 4günü bitirdim . İnşallah hızla verir denemeye başlarsın , hayırlısıyla hamile kalırsın inşallah 🙏🏻

Merhaba kızlar. Ben gebelik istiyorum ve vermem gereken 20 kilom var. Çok hızlı bir şekilde kilomu verip denemeye başlayacağım. Daha önce düğünüm için dukan diyeti yapmıştım çok da güzel kilo vermiştim ancak kendisi uygulaması benim için zor bir diyet. Bu yüzden bu sefer aralıklı oruç yapmayı, günlük spor yapmayı ve sağlıklı beslenmeyi planlıyorum. Motive olup diyetimi, sporumu aksatmamak için de günlük olarak buraya yazmayı, bu sayfayı günlüğüm olarak kullanmayı planlıyorum. Umarım yılbaşına kadar kilomu verebilirim, benim için dua edin kızlar.

Başlangıç tarihi: 26.09.2022
Başlangıç kilosu: 85
Hedef kilo: 65
Merhaba canim bugüne kadar kac kilo verebildin? Bende bebek istiyorum ve kilo vermem gerek bende diyete basladim.. Merak ettim sen nekadar verdin bu sürecte..

Merhaba kızlar. Gerçekten mutsuzum kendime olan güvenim sıfır :KK43:
Eski konumda çocuk sahibi olmak istediğimden bahsetmiştim. Eşim ve ben sigarayı bıraktık, biraz para biriktirdik, folik asit ve multivitamin kullanmaya başladım. Eşim de multivitamin kullanıyor. Tek sıkıntımız gerçekten kilo problemimiz kaldı :KK43: 170 boyunda ve 86 kiloyum, hala 86 kiloyum.... Sürekli diyete başlıyorum ve sürekli bozuyorum. Sürekli bir şeyler atıştırıyorum sürekli canım bir şey istiyor. İradem yok. Tam diyete başladım bugün, sabahtan beri çok güzel gitti akşam 9 olunca ya yarın pazartesi yarın başlarım dedim eve sipariş verdim oturup burger yedim. Çok mutsuzum kendimi tutamıyorum bu şekilde hamile kalmak istemiyorum. Sigarayı bile bıraktım ama şekeri fast foodu bırakamıyorum :KK43: :KK43:

Benim gibi olup bir şekilde diyet yapabilen kilo verebilen var mı? Diyetisyene de gittim sürdüremiyorum. Daha önce aralıklı oruçla 17 kilo vermiştim, düğünüm için. Evlendikten sonra 20 kilo olarak hepsini geri aldım tabii. Tekrar aralıklı oruca ve spora başlamak istiyorum ama o irade gelmiyor

Benim gibi olup bir şekilde diyet yapabilen kilo verebilen var mı? Diyetisyene de gittim sürdüremiyorum. Daha önce aralıklı oruçla 17 kilo vermiştim, düğünüm için. Evlendikten sonra 20 kilo olarak hepsini geri aldım tabii. Tekrar aralıklı oruca ve spora başlamak istiyorum ama o a
Çok zor bir süreç ben de çok kez deniyorum ama yemek görünce kendimi hemen masada buluyorum çikolata yemeyi bıraktım zor oldu ama oldu şimdi şeker ve ekmeği kessem diye bakıyorum

Benim gibi olup bir şekilde diyet yapabilen kilo verebilen var mı? Diyetisyene de gittim sürdüremiyorum. Daha önce aralıklı oruçla 17 kilo vermiştim, düğünüm için. Evlendikten sonra 20 kilo olarak hepsini geri aldım tabii. Tekrar aralıklı oruca ve spora başlamak istiyorum ama o irade gelmiyor
Merhaba bende aralıklı oruç yapıyorum günlük yazıyorum kendime forum açtım gerçekten de aralıklı oruç irade meselesi bende 94 kilo ile başladım bugün 5inci günüm ve 1 günde 24 saat oruç tuttum bende çocuk sahibi olmak istiyorum ama kilolarim engel olur ve hamileyken kısıp içimde kalsın istemiyorum. İstediğimi yemek istiyorum o yüzden başladım bugün içli köfte yaptım düşün ve herkes yedi ama ben bir kase yoğurt bir elma yedim çünkü onlar kilolu değil onlar yiyebilir ama benim yemeye hakkım yok hep diyet bozuyorum ama bu sefer dedim ki kaç yaşındayım ömür boyu diyet mi bozacam o yüzden yemiyorum yemeyecegjm uzun yazdım ama bence sende yememelisin

Tebrik ediyorum. Ben de bugün tekrardan başladım. Aralıklı oruç yapacağım ben de. Umarım bu son diyetim olur, bu sefer gerçekten kararlıyım ve kendimi tutucam

Tebrik ediyorum. Ben de bugün tekrardan başladım. Aralıklı oruç yapacağım ben de. Umarım bu son diyetim olur, bu sefer gerçekten kararlıyım ve kendimi tutucam
Başarılar diliyorum umarım istediğin hedefe ulaşırsın ☺️

X