Kilo almanın kesin yolu

Gizem ya ben uc gun kullandim vucudumda koku yapinca birakmistim bir de istahimda degisiklik olmamisti.simdi sen boyle deyince tekrar baslasam mi diye dusunuyorum.gunde kac kere yedin ve gece mi sadece? Istahimi acmayacaksa bosuna kokmayayim:) carsambadan beridir nasil peki istahin hala acik mi?

Ya kızlar benim boyum zaten kısa 1.56 falan. Kendimi bildim bileli zayifim. Tabi küçükken çok siskoymusum. Geçen yaz baya kilo aldım 51e yükseldim bu yaz yine 46-47-48 lerde geziyorum ve bacaklarim hiç olmayacağı kadar incelmiş :KK43: sadece bacaklardan kilo alabilir miyim acaba :) veya kalınlaştırmak. İnce bacaktan nefret ederim :KK43:

benım cok zayıf bir arkdasım vardı.43 kiloydu kendisi asırı calısıyordu metabolizması 46 olunca cok birşey oldgunu sanıyordu ama zordu alması.o suan 53.3 yiyince daha dun aksam bizdeydi yemekte gözümle gördüm.onun kilo alma seklini söyliyim ama biraz ugras verdirici .kilo almak isteyen birinin 6 öğün yemesi lazım.
sabah 4 dilim ekmek üzerleri yag surulu.ıkı dilimine recel yada bal surerek yer ikisinede nasıl isterse yanında salatalık domates ve iki kaynamıs yumurta yerdi.yumurtayı bu sekılde yiyemeyen tavada yapabilir kahvaltıdan hemen sonra koca bi bardak balı sut.ara öğün olarak yaklasık yarım saat sonra yine sekerli birşey işte koca bi bardak icetea ardından onbes dakka sonra muhallebi. diceksiniz kahvaltıdan sonra yermi kalır daha ne diyim mideyi zorlamazsanız birşey olmaz cunku cok kalorili seyler yemeniz lazım doydugunuzdan sonraki yedikleriniz kilo yaparmıs akapunktur uzmanı demişti ona.
sonra öğlen zamanında o öyle yapıyordu koca bi corba kasesi corça herhangi biri içine ekmek doldurup içine atıp öyle yerdi.corba olmadıgı zaman makarna ya da yemeklerden ne varsa ama ekmekle yerdi yanınada mutlaka salata yada yogurdu olurdu protein sart öğlen bittimi.
ikindide yine kısırı cok severdi en kolayı ve mideyi şişiren birşey yine koca bi tabak kısır marullu cayla onu yerdi mide taş.tabi siz evde ne varsa onuda yiyebilirsinizama cok yiyin .
aksamda işte biraz sulu yemek az fazla ölcü yanında pilav makarna varsa oda az fazla olcu yerseniz haftada kilo alıyorsunuz gözümle gördüm mutfaktan cıkmıyor hiç yemekten bıkmıs durumda ama aldı.yanlız aldı diye salamıyor cunku yemediği zaman veriyor bu kadar cok yemesede yiyor .bu arada bu saydıklarıma ek olarak meyvede yiyebilirsiniz bunların arasında
ben arkdasımın 6 öğün yeme seklini yazdım herhangi bir uzmana faalan gitmedi kendi kendine buldukları.size dokunursa bu kadar yemek yemeyin sonra mide zafiyeti geçircek olursanız senın yuzundende demeyin.ben yazdım yapıp yapmamak size kalmış arkdaslar sevgiler

Ne kadar surede gözle gorulur bir sonuca ulasiliyor acaba, ben bir haftayi aşkın bir suredir düzenli kullanıyorum değişen birşey yok, tadi da o kadar kötü değil ya :)

kızlar sporla kilo almaya çalışın ben evde egzersiz yapmaya başladım 1-1.5 ay falan oluyor düzenli olarak yaptım hep ve 2 kilo aldım gerçekten hem kas kütleniz artıyor hem de iştahınız daha da açılıyor ve sık sık yemeye başlıyorsunuz.

Kizlarr toplanin kilo alamayanlar!!
Denenmiş garantili bir yol ben hiç kilo alamazdim oyle ki hamileligimde bile 10 kilo aldim tabi doğum yapınca hepsi geri gitti denemedigim yontem kalmadi yag bile ictim ama nafile sonra neti karistirirken bunu buldum cok kisa bi surede cok iyi sonuc aldim günde 2 kasik yogurda ve ya daha fazla nasıl isterseniz 1 tatlı kaşığı çemen otu tozunu karıştırın ve yiyin istediğiniz kiloya ulastiginiz zaman bırakın sakin devam etmeyin yoksa önüne geçemezsiniz başlarda tadi kotu gelecektir ama yoğurdu az koyarsınız cabuk biter sonuçları yazin olur mu
Ben zayıfım kilo almak istiyorum fakat göbeğim var ya oda buyurse

Kilo almanın kesin yolu gece yarısı saat 10 11 den sonra yemektir ve kuruyemiş yemek bal yemek gerekir rihanna da aynısını uygulamıştı sanırsam

Sürekli kilo alımı ile ilgili problem yaşayan bi insandım bir çok ürün denemiş olmama rağmen ya hiç kilo alamadım yada aldığım kiloları hemen geri verdim yakın zamanda arkadaşım sayesinde macgainer ile tanıştım sizlere önermek istedim

weight gianer kullanın kilonun şahını alırsınız. Karbonhirat tozu ama 200₺

Kilo almak isteyenler hangi yiyecekleri daha çok tüketmelidir?

Beslenme ve Diyet Uzmanı Gönül Ateşsaçan zayıflama yöntemlerini beslenme hakkındaki önerilerini Kadınlar Kulübü TV izleyicileri ile paylaşıyor!

Sevgili Kadınlar Kulübü üyeleri sizler için açtığımız Kadınlar Kulübü TV'ye video izleme desteğinizi bekliyoruz.
https://www.kadinlarkulubu.tv/

Kizlarr toplanin kilo alamayanlar!!
Denenmiş garantili bir yol ben hiç kilo alamazdim oyle ki hamileligimde bile 10 kilo aldim tabi doğum yapınca hepsi geri gitti denemedigim yontem kalmadi yag bile ictim ama nafile sonra neti karistirirken bunu buldum cok kisa bi surede cok iyi sonuc aldim günde 2 kasik yogurda ve ya daha fazla nasıl isterseniz 1 tatlı kaşığı çemen otu tozunu karıştırın ve yiyin istediğiniz kiloya ulastiginiz zaman bırakın sakin devam etmeyin yoksa önüne geçemezsiniz başlarda tadi kotu gelecektir ama yoğurdu az koyarsınız cabuk biter sonuçları yazin olur mu

Canım merhaba konunun üstünden baya geçmiş ama önerdiğin tarif iştah mı açıyor. Yoksa direk kilo mu aldırıyor.. Bilgi verir misin rica etsem

X