Kilo almanın kesin yolu

Harulmer

Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2015
26
20
Kizlarr toplanin kilo alamayanlar!!
Denenmiş garantili bir yol ben hiç kilo alamazdim oyle ki hamileligimde bile 10 kilo aldim tabi doğum yapınca hepsi geri gitti denemedigim yontem kalmadi yag bile ictim ama nafile sonra neti karistirirken bunu buldum cok kisa bi surede cok iyi sonuc aldim günde 2 kasik yogurda ve ya daha fazla nasıl isterseniz 1 tatlı kaşığı çemen otu tozunu karıştırın ve yiyin istediğiniz kiloya ulastiginiz zaman bırakın sakin devam etmeyin yoksa önüne geçemezsiniz başlarda tadi kotu gelecektir ama yoğurdu az koyarsınız cabuk biter sonuçları yazin olur mu

Kizlarr toplanin kilo alamayanlar!!
Denenmiş garantili bir yol ben hiç kilo alamazdim oyle ki hamileligimde bile 10 kilo aldim tabi doğum yapınca hepsi geri gitti denemedigim yontem kalmadi yag bile ictim ama nafile sonra neti karistirirken bunu buldum cok kisa bi surede cok iyi sonuc aldim günde 2 kasik yogurda ve ya daha fazla nasıl isterseniz 1 tatlı kaşığı çemen otu tozunu karıştırın ve yiyin istediğiniz kiloya ulastiginiz zaman bırakın sakin devam etmeyin yoksa önüne geçemezsiniz başlarda tadi kotu gelecektir ama yoğurdu az koyarsınız cabuk biter sonuçları yazin olur mu

merak ettim kaç kilo aldın ne kadar sürede bilgilendirebilir misin ? :)

Her aktarda olur kontrollü kullan ama istediğin kiloya geldiğinde bırak abartma başa cikamazsin yoksa çok kuvvetli bi ürün

Kesin sonuç alan var mi gerçekten birde yemekten once sonra ne zaman ve gunde kac kez kullandiniz ? Hani kalorili bisey değil istah mi açtı nasil oldu daha detayli anlatirmisiniz bitkisel oldugu icin uygulicam ama düzgün kullanmak istiyorum birde kac haftada sonuç aldiniz ay ne cok sordu sordum yaa :))

Bugun aldim ve suan yemeye çalışıyorum allahim bu ne berbat bi tat böyle tüm vücudum titredi her yutmamda bunun başka yolu yk mu offf

Hayir keşke çemen gibi koksa tadi benzese. Böyle talaş gibi bi aci bi tuhaf koku ve tadi var. Öyle pastırma gibi kokmayi tercih ederdim. Denemeye devam edicem ama konu sahibi belki baska bi çözüm bulmuştur cevap bekliyorum

Yemekten oncemi sonra mı yicez keşke kilo aldirsin burnumu tıkar yerim yaa hemen alıp kullancam

Ben dün gece basladim pekmezle karistirip direk yutup su iciyorum inşallah faydasını goruruz kızlar :) form sahibi unuttu galiba burayi acaba onda gelişmeler devam ediyor mu :)

bende aranıza katıldım kızlar bu toz iştah mı açıyorda kilo aldırıyor.yoksa kendi özelliğinden dolayı mı kilo aldırıyor acaba ?
birde kızlar size ayrıca başka bişey sormak istiyorm biz zayıf bayanlar olarak spor yapsak kalca geliştirmek için üzer,ne sıkılaştırmak için napılmalı ...şu kalça geliştirme diolar squat falan bizi daha çok eritir mi yoksa geliştirir mi bilen var mı ?

Canim valla ben iki gündür gece tatli kasigi ve pekmezle yutup hemen su içiyorum iştahmda bi değişiklik yok ama araştırmalarıma gore istah aciyor. Düzenli kullanalim bakalim ne olcak. Ben o squati bi hevesle baslamistim ama zor geliyo bi sure sonra birakiyosun bakalım deneyn olursa birlikte cemen otunun gelismelerini yazalm :))

bende dün başladım squata bugün bacaklarım sızlıyor. merdiven inip çıkarken zorlanıyorum :) çemen otu tozu da alayım bende baslayayım aranıza katışayım burdan birbirimizi haberdar edelim kaç kilosun canım sen boyun kaç ?

Canım o acıyı cok iyi bilirim ısınmadan sakin yapma squat :KK43: ben bu cemenden cok umutluyum göğüs büyütmek için kullaniliyomus genelde :eek: kilom en son 45-46 arasi bişeydi boyum 167 falan :KK43: fizigim guzel tek sorun bacaklarim az kalinlassa yeticek :KK43: senin nasil ?

Canım o acıyı cok iyi bilirim ısınmadan sakin yapma squat :KK43: ben bu cemenden cok umutluyum göğüs büyütmek için kullaniliyomus genelde :eek: kilom en son 45-46 arasi bişeydi boyum 167 falan :KK43: fizigim guzel tek sorun bacaklarim az kalinlassa yeticek :KK43: senin nasil ?
Aynı senin gibiymişim tatlım benimde boyum 167 kilom 47ydi su an 49 oldum sanırım.. Aslında bende fiziğimi seviyorum ama 5kilo daha alsam daha iyi olcak sanki birde benim göğüslerim küçük ondan muzdaribim :)

X