Kilo almanın kesin yolu

Gizem hanim aksam yatarken icmeniz fayda etmez bence cunku aciksaniz da uyumus oluyosunuz.ben dun aldim gunde uc kere iciyorum bakalim ama tadi fenaa:) zor iciyorum ya suyla karistirip hop yutuyorum ama tuhaf bi tadi var katlaniyoruz yeter ki ise yarasin

Yogurt en en kötü olaniydi ben balla denemedim suan pekmezle iyi gidiyor. Ama çalışıyorum şimdi öğlen is yerinde cok zor olur aksam 7.30 da evde oluyorm yemekten once pekmezle içsem istah daha çok kapatmaz mi bilemedim ki off

Sabah evden cikmadan ic, oglen isyerine getir orda ic, aksam da gelince ic. Suyla icince isyerinde de icebilirsin. Acaba kac gune etki eder ki bu tada katlaniyoruz bari etki etse:)

Kızlar çalışan kişilere pek uygun degil gibi çemen yemiş gibi terde kokar lavobada kokar evde durmama ragmen ben rahtsz oldum tabi evdekilerde fark etti insan kokuyor bunu tükettikce bilemedim bunun bi çözümü olmalı çemen kokmayalım yada bırakıcam mecbr pöf

Evt ya ben dun kullanmaya basladim ve sabah lavaboda farkettim tadi gibi kokuyo. Lavaboda neyse de vucudumuzda falan kokmasa bari .oglen icmistim suan agzim bile kokuyo:) napsak ki

Kızlar işte zor olabilie bide ofiste çalışıuorum öyle kalabalikta yok zatwn :) ya bana bu cemen gibi kokmadi böyle talaş gibi kokuyo aci bi tadı var. Hani insanda kalici bi kokusu yok pastirma sarimsak gibi de değil ben kokudan yana sıkıntı çekmedm hiç wc de de farketmedim bilemedim kızlar nedense cok umutluyum bu cemen tozundan ama etki göremedim etki inşallah zamanla diyelim :))

Kızlar işte zor olabilie bide ofiste çalışıuorum öyle kalabalikta yok zatwn :) ya bana bu cemen gibi kokmadi böyle talaş gibi kokuyo aci bi tadı var. Hani insanda kalici bi kokusu yok pastirma sarimsak gibi de değil ben kokudan yana sıkıntı çekmedm hiç wc de de farketmedim bilemedim kızlar nedense cok umutluyum bu cemen tozundan ama etki göremedim etki inşallah zamanla diyelim :))
Sen nerden öğrendin bu kürün işe yaradığını acaba benim eşimede etki eder mi :KK43: deli gibi ona kilo aldırma çareleri arıyorum 1.74 boya 59 kilo adam aklımı çıldırıciiiiiim of

Sen nerden öğrendin bu kürün işe yaradığını acaba benim eşimede etki eder mi :KK43: deli gibi ona kilo aldırma çareleri arıyorum 1.74 boya 59 kilo adam aklımı çıldırıciiiiiim of

Başlık sahibinden okudum canım ise yariyor mu anlamıyorum bende hala tık yok

Hayir keşke çemen gibi koksa tadi benzese. Böyle talaş gibi bi aci bi tuhaf koku ve tadi var. Öyle pastırma gibi kokmayi tercih ederdim. Denemeye devam edicem ama konu sahibi belki baska bi çözüm bulmuştur cevap bekliyorum
Hayır canım başka yolu yok inanki çok araştırdım sabırlı ol alisirsin cineme yut gitsin direk

Kızlar konu sahibi bi süredir yok o gelene kadar biz baslayalim ve sonuclarini buraya yazalim lutfen :-) ben ara verdim iki gündür ama bende bi değişiklik yok düzenli olarak 1 hafta bile kullanmadim o yüzden büyük ihtimalle :-(
Ciddi misin sen ya nasıl sonuç yok ya resmen ac kalkiyordum sofradan yememek için savasiyordum kendimle ya ve ben kullanmayı abarttim 4 ay falan kullandım şimdi zayiflamaya çalışıyorum

Yani düzenli kullanmaya calisiyorum 10 gun olmuştur diyelim kullanali. Bi tatli kasigi pekmzle tadina alıştım diyebilirim suyla gidiyo hemen :) ama istahta degisiklik olmadi yani henuz etki etmedi. Sende gece yatarken mi iciyodun benim gibi ve ne zaman basladi etkilerini göstermeye sende? Bilemedim ama biraz daha devam edicem inşallah gorurum etkisini. Belki hormonlarim o kadar düşük ki daha dengeleyip etki gosterme durumuna geçemedi bilemiyorum gerçekten :KK70:

Ciddi misin sen ya nasıl sonuç yok ya resmen ac kalkiyordum sofradan yememek için savasiyordum kendimle ya ve ben kullanmayı abarttim 4 ay falan kullandım şimdi zayiflamaya çalışıyorum
ben daha önce de bahsettiğim gibi aldım yoğurda kattım yiyemedim döktüm çöpe arkladaslar pekmez demişti onu da daha deneyemedim bi türlü fırsatım olmadı... koku yapıyor diyorlar şimdi de ondan korkuyorum sende koku olayı nasıl oldu tatlımm...??

Evet ne bulursan yiyecek hale geliyorsun kullandigin süre boyunca tabi

Ayyyy kizlarrrrrr :KK70: deli gibi yemek yiyiyorum etki etmedi etmedi dedim ama etti hemde cok düzenli kullanmiyodum zor geliyodu gece ama ağzım gün boyu durmadi. Tartilmak istemiyorum hani almamis olabilirim kilo ama yanaklardan.hafif aldim hissediyorum. ♥ allah razi olsun topik sahibinden :* bu arada arada spraktin surupta içerim ben bi kac kez ictim uyku yapınca ara veriyim dedim oda kesin takviye olmuştur ama devam edicem birakmicam. Sizde gelişmeler nedir :)))))

X