Kilo alma sorunu:((

tmm sen ver gıdcem zaten rıca

ben sana sadece eğer depresyon derecesine gelip benim gibi sosyal hayatını olumsuz etkiliyorsa dr a danışabileceğini ve yardımcı olabileceklerini söyledim tatlım
onun dışında kimsenin sağlığını riske atmam
antidepresan bu sonuçta
ona da kullanıp kullanmaman konusunda en iyi doktor kanaat getirir

ben sana sadece eğer depresyon derecesine gelip benim gibi sosyal hayatını olumsuz etkiliyorsa dr a danışabileceğini ve yardımcı olabileceklerini söyledim tatlım
onun dışında kimsenin sağlığını riske atmam
antidepresan bu sonuçta
ona da kullanıp kullanmaman konusunda en iyi doktor kanaat getirir
tmm cnm sağol o kadar caresızım kı anlatamam

O genelde çok hareketli olmaktan oluyor. Ben de önceden kilo almaya çalışıyordum. Gece kalkıp bir iki çikolata yiyin bir aya kadar etki eder 2-3 kilo alırsınız. Şimdi de hareketsizlikten Tombalak oldum malesef.

Boyunuz gercekten uzunmus masallah :) biz de su an esimle bebek istiyoruz hamilelikle birlikte alinacak kilolari hesaba katarsak 50 yi korumak ve gecmemek sanirim iyi olur

Bence de 50 iyi sonra cok agirlasirsiniz.

174 cm ve 48 kilo muuuu
Bi saniye ben bi kendimi camdan atip geliyorum....

Ya isin asli ben 170 boyundayim ve 60 kiloyum hani çokta zayif degilim bi 55 olsam iyi olacsk ama olamiyorum:) yani zayıflığı severim ama bi dereceye kadar 174 boyuna 48 kilo saglik standartlarının sanirim altinda kaliyor. Herseyden once saglik icin alinmali o kilo insanlarin görüşü icin degil.

Ben türk degilim ve bizde hep boyle. Ben kuzenlerime gore kisa ve sismanim hatta

Vki bki hesaplamalarina gore de ideal aralikta kaliyor. En altta yani sinirda ama sanilan gibi zayifliktan olme durumum yok.

Onemli olan kisinin mutlu oldugu kiloda olmasi... sagligini koruyabildigi surece tabii

Ben türk degilim ve bizde hep boyle. Ben kuzenlerime gore kisa ve sismanim hatta

Vki bki hesaplamalarina gore de ideal aralikta kaliyor. En altta yani sinirda ama sanilan gibi zayifliktan olme durumum yok.

Onemli olan kisinin mutlu oldugu kiloda olmasi... sagligini koruyabildigi surece tabii
Ya gozumde bildigin manken ölçüleri canlandi ama kisa ve şişman kesinlikle degilsiniz. Vücut kitle endeksiniz 15 küsür sanirim bu da zayıflıgin neredeyse alt sınırı. Saglik açısından size problem olmuyorsa bana bisey demek düşmez tabi ki de ama sahsen ben normalin alt sınırı olmayi tercih ederim yani sizin icin 55 kilo cok ideal hic 55 oldum diye üzülmeyin.
Bu arada hangi ulke bu kadar zayifliga onem gösteriyor inanin meraktan soruyorum ona göre oraya gitmeyeyim psikolojim bozulur benim. 170 boy 60 kilo sisko diye uzulurum

Ya gozumde bildigin manken ölçüleri canlandi ama kisa ve şişman kesinlikle degilsiniz. Vücut kitle endeksiniz 15 küsür sanirim bu da zayıflıgin neredeyse alt sınırı. Saglik açısından size problem olmuyorsa bana bisey demek düşmez tabi ki de ama sahsen ben normalin alt sınırı olmayi tercih ederim yani sizin icin 55 kilo cok ideal hic 55 oldum diye üzülmeyin.
Bu arada hangi ulke bu kadar zayifliga onem gösteriyor inanin meraktan soruyorum ona göre oraya gitmeyeyim psikolojim bozulur benim. 170 boy 60 kilo sisko diye uzulurum

Zayifliga onem vermek degil aksine o kadar pis bogazliyiz ki... ama yapi meselesi kilo almiyoruz...

Rusum, petersburgluyum. En soguk kisimlardan... o kadar alkol ve hamur tatli yeriz ki sicak tutsun diye.
Şu bimde satilan karamel waffle var baya yagli tatli... yaz gunu bile ondan yiyorum

Zayifliga onem vermek degil aksine o kadar pis bogazliyiz ki... ama yapi meselesi kilo almiyoruz...

Rusum, petersburgluyum. En soguk kisimlardan... o kadar alkol ve hamur tatli yeriz ki sicak tutsun diye.
Şu bimde satilan karamel waffle var baya yagli tatli... yaz gunu bile ondan yiyorum
Ben heralde öyle beslensem 110 kilo olurum masallah size

Evet teşekkürler.. Bu arada boyunuza göre 48 kilo kesinlikle sisman değil kilomuz aynı sizinle ve ben zayıf olduğumu düşünüyorum hatta :) tabi yapı meselesi şu an cok mutluyum ama daha da mutlu olurum herhalde siz de mutluysanız sorun yok bence önemli olan hissettiğiniz..

Bebeğim kilo almak için yemek yiyeceksin. Yada gel bendekilerden sana birazını veriyim:)
Bak şimdi yanımda diyetisyen arkadaşım var. Ona okudum şimdi konu başlığını ve diyor ki. Kesinlikle düzenli yemek yesin, ara öğünleri atlamasın, günlük kalori ihtiyacını iyi hesaplasın ve hesaplamaları yapabilmek için vücut kitle endeksini ölçtürsün. Sonra üstesinden gelinemeyecek bir konu değil diyor.
Yazdıklarım hep sallama mesajlar, reklam yapmak için geldim aslında ama bu seferde olmadı, enselendim :KK43:

Son düzenleyen: Moderatör:
X