Kilo alma sorunu:((

pamukprensesim1995

Yorgunum ama bi o kadar da mutluyum
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2016
83
30
Kizlar derdim var 5 senelik evliyim 3 cocuk annesiyim ve 44 kiloyum kilo almak istiyorum ama bi turlu alamiyorum acaba bana yardimci olurmusunuz simdiden tşk ederim saygılar

Kizlar derdim var 5 senelik evliyim 3 cocuk annesiyim ve 44 kiloyum kilo almak istiyorum ama bi turlu alamiyorum acaba bana yardimci olurmusunuz simdiden tşk ederim saygılar

3 çocuktan sonra bile alamadıysan bence bir yardım almalısın
spor sadece kilo vermek için değil almak için de yapılıyor
ayrıca tiroid vs. gibi hormonal bir problemin olabilir mi?

Dogumlarda 58
Kiloyla giriyorum doğumdan sonra 54 53 kilo ile kalyorum 3 ay iyi ama sonra vermeye BAŞLIYOR um acaba hareket li olduğum için kilo veriyor ola bilirmiyim???

20150605005646-23565bba.jpg karikaturdeki tavsiyleri uygulamani tavsiye ederim

Hiç triod e baktırdınız mı? aşırı hızlı çalışıyor olabilir. Öyleyse kilo almak çok zor.

Portlak gözler, çarpıntı belirtileri arasında...baktırın derim.

Gerçekten yediğiniz halde almıyor musunuz, yoksa iştah da mı az? Yaş kaç bi de?

Diyetisyene gidebilirsiniz.
Saglıklı kilo vermek gibi saglıklı kilo almakta önemli.
Kuzenim sizin gibiydi, 43 kilo, 162-63 falan sanırım boyu da..
diyetisyene gitti kilo almak için.
İşe de yaradı. Orantılı kilo aldı. Kas dokusu arttı.
50 kilo şimdi...

bi endokrine gidip kan tahlilleri yaptirin özellikle tsh, t3, t4, anti tpo baktirin... bunlarla alakali bi sorunun varsa önce onu çözmek lazim. saglikli gidalardan bolca yiyin. mesela sabah 2-3 yumurta, tereyag, bolca peynir, badem ceviz fındık vs.

ama sakin kilo alayim diye börege cörege sarmayin sonra bi de sekeriniz yükselir filan.

bi de diyetisyene gidebilirsiniz kilo almak için

Hiç triod e baktırdınız mı? aşırı hızlı çalışıyor olabilir. Öyleyse kilo almak çok zor.

Portlak gözler, çarpıntı belirtileri arasında...baktırın derim.

Gerçekten yediğiniz halde almıyor musunuz, yoksa iştah da mı az? Yaş kaç bi de?
yaşım 22 bıttı hem işdahımda yok hıc canim yemek ısdemyo

X