Kilo alma sorunu:((

Aslinda 4 kilo fln alabilseniz gayet iyi durur bende 164e 51 kiloyum kendimi oyle hastalikli derecede zayif hissetmiyorum hatta kimsenin farkedemedigu bitek benim gorebildigim gobegim bile var:) arkadasim da sizin gibi kilo almaya ugrasti uzun bi sure doktor ufak ama kalorisi yuksek seyler yemesini tavsiye etmisti mesele 1 elma yemek yerine kalorisi yuksek olan cevizfen 5 tane ye gibi yani mideyi boyutu buyuk kalorisi dusuk seylerle doldurma demisti bide bi karisim vermisti ama ne oldugunu bilmiyorum doktorlar genelde ise yariyor ama kilo alip verme olaylarinda

174 boyum
Kilom 48

Yapi meselesi
Ben 55 kg olsam yuvarlanacak gibi hissederim. Dogumdan sonra bir ara gordum o kilolari. Aman yarabbi.
Boyunuz gercekten uzunmus masallah :) biz de su an esimle bebek istiyoruz hamilelikle birlikte alinacak kilolari hesaba katarsak 50 yi korumak ve gecmemek sanirim iyi olur

Arkadaşım yemiyonuz sonra zayif diye şaapıyonuz. Sizin yüzünüzden depresyona giriyoruz yaf bildigin mutfaktan uzak duruyorum bende. :KK70: ayiptir söylemesi dana gibi iştahım var benim. Sizin probleminiz yemek yememek. Diyetisyen+ dahiliye uzmani +sporla bu işi çözebilirsiniz hem yağ olarak degil direk kas olarak gelişir vücudunuz guzel olur. Insallah hedeflediginjz kiloya ulasirsiniz selametle
( kiskancliktan catladim )

Kizlar biraz once fatsecret diye bir uygulama indirdim telefonuma uygulamasi cok kolay yediginiz herseyin kalorisini hesapliyor. Boyunuza kilonuza ve yasiniza gore gunluk kalori ihtiyacinizin ne kadar oldugunu goruyoruz ben sevdim bunu ise yarar bence :)

Arkadaşım yemiyonuz sonra zayif diye şaapıyonuz. Sizin yüzünüzden depresyona giriyoruz yaf bildigin mutfaktan uzak duruyorum bende. :KK70: ayiptir söylemesi dana gibi iştahım var benim. Sizin probleminiz yemek yememek. Diyetisyen+ dahiliye uzmani +sporla bu işi çözebilirsiniz hem yağ olarak degil direk kas olarak gelişir vücudunuz guzel olur. Insallah hedeflediginjz kiloya ulasirsiniz selametle
( kiskancliktan catladim )
öyle ama cok değil en fazla 6 7 kilo istiyorum fazlasi zarar ama inşallah alirım

öyle ama cok değil en fazla 6 7 kilo istiyorum fazlasi zarar ama inşallah alirım
İşe bence protein ve karbonhidrat ağırlıklı beslenerek baslamalisiniz. Bi de cebinize findik fistik ceviz filan atin. Anladigim kadariyla 3 cocukla fırsat olmuyor pek. Fırsat bulamayinca cebinizdekilerden atistirin insallah alacaksinizdir.

ama sana normalse bısey dıyemem
herkes farkli dusuncede ben bu durumdan coooook rahatszım
Ya isin asli ben 170 boyundayim ve 60 kiloyum hani çokta zayif degilim bi 55 olsam iyi olacsk ama olamiyorum:) yani zayıflığı severim ama bi dereceye kadar 174 boyuna 48 kilo saglik standartlarının sanirim altinda kaliyor. Herseyden once saglik icin alinmali o kilo insanlarin görüşü icin degil.

canım ben de 45 kiloya düşmüştüm doğumdan sonra
tamamen kendimi eve kapattım psikolojik olarak çok yıprandım
baktıkki olmuyor bir psikiyatriste gittik çünkü sürekli ağlıyordum iştahım iyice kapanmıştı
dr bana bir ilaç verdi yan etkisi ise kilo yapması idi
ilaç beni hem psikolojik rahatlattı hem de bir ayda 9 kilo aldım
tedavi bitince ilacı bıraktım ve kilomu korudum hep
sana asla ilaç adı veremem ama eğer çok kötü hissediyorsan sen de bir dr a danışabilirsin

Ya isin asli ben 170 boyundayim ve 60 kiloyum hani çokta zayif degilim bi 55 olsam iyi olacsk ama olamiyorum:) yani zayıflığı severim ama bi dereceye kadar 174 boyuna 48 kilo saglik standartlarının sanirim altinda kaliyor. Herseyden once saglik icin alinmali o kilo insanlarin görüşü icin degil.
yani tabıkı ilk once kendım ıcın almak ısdıyorum elbette okadar zayfim kı dızlerımde takatım yook
:işsiz::KK43:

canım ben de 45 kiloya düşmüştüm doğumdan sonra
tamamen kendimi eve kapattım psikolojik olarak çok yıprandım
baktıkki olmuyor bir psikiyatriste gittik çünkü sürekli ağlıyordum iştahım iyice kapanmıştı
dr bana bir ilaç verdi yan etkisi ise kilo yapması idi
ilaç beni hem psikolojik rahatlattı hem de bir ayda 9 kilo aldım
tedavi bitince ilacı bıraktım ve kilomu korudum hep
sana asla ilaç adı veremem ama eğer çok kötü hissediyorsan sen de bir dr a danışabilirsin
ama versen bısey olmaz kı lutfennn o kadar ıyılık yaparsın kı bana

X